Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hagyjam el? fórum

Hagyjam el? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. febr. 19. 08:48
ezt magadnak kell eldonteni!
44. sariya
2009. jan. 7. 14:45
Segítsetek,van vmi tanácsotok??
43. sariya
2009. jan. 7. 14:16
No lám,én is ebbe a cipőbe estem.Ha összeveszünk a párommal,mindig én megyek utána,mindig én vok aki bocsánatot kér,még akkor is ha nincs igaza.A legutóbb mikor megbántott,mondtam neki,hogy ez mennyire fáj,és hogy ezt csak addig teheti meg velem amíg hagyom.Nem reagált rá.2 napja se egy sms,se telefon,semmi.És már nagyon kivagyok.Nem tudom mit tegyek.Hagyjam ott?
42. sariya (válaszként erre: 40. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 13:32
Feltétlenül:)
41. sariya (válaszként erre: 39. - Ébredő)
2008. dec. 31. 13:31
Köszönöm:)Neked is BUÉK!!:)
2008. dec. 31. 13:30
Viszon kívánom, és boldog új évet neked is. Azért majd nézz be ide néha, hátha még írok:)))
39. ébredő (válaszként erre: 38. - Sariya)
2008. dec. 31. 13:28

Szia!


Elolvastam a hozzászólásaidat, a tanácsaidat és csak annyit szeretnék írni, ha én is ilyen helyzetbe lennék, úgy gondolom jobb tanácsokat nem is kaphattam volna. Gratulálok, nagyon találó hozzászólasaid vannak.

BUÉK.

38. sariya
2008. dec. 31. 13:09
Nagyon szívesen:)Kívánom Nektek a legjobbakat és BUÉK!!!:DD
2008. dec. 31. 13:05
Nos, továbbbra is lesz min gondolkodnom:) de nagyon jó szempontokat világítottál meg, köszönöm szépen. Ezért jó ezt egy kivülállóval megbeszélni:) Köszönöm a segítséget.
36. sariya (válaszként erre: 35. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 12:51

Hát persze,ki akar lefeküdni a testvérével??Érthető hogy nem kívánod ha így nézel rá..Mire vágysz?Milyennek szeretnéd látni őt vagy mit kéne tennie,hogy úgy nézz rá mint férfira???

A lángoló szerelem szerintem mindig elmúlik,és valami más lesz belőle,csendesebb lesz,de nem feltétlenül.Ez rajtatok múlik.Hogy feladjátok-e,vagy úgy gondoljátok,hogy még fel lehet lobbantani.A vágy addig él amyg tápláljátok..De ha a saját vágyaidat elnyomd,akkor miről is álmodozol??:)

2008. dec. 31. 12:47
Köszönöm, tényleg nagyon hasznosak a válaszaid:)Még egy kérdésem lenne. Szexuálisan én már abszolút nem kívánom őt. Úgy szeretem, mint a legjobb barátomat, vagy a testvéremet. Ezért sem tudom, hogy érdemes-e küzdeni ezért. Nem tudom, hogyha tegyük fel elhagynám, és megtalálnám végre azt a lángoló szerelmet, amiről álmodozom, azzal milyen lenne 10 év múlva? Létezik olyan szerelem, ahol nem múlik el a vágy vagy butaság erről álmodozni?
34. sariya
2008. dec. 31. 12:38
A rossz lány alatt nem a megcsalást értem.Én pl sokszor elnyomtam a saját vágyaimat igényeimet.Akár szexuálisan is.Nem mertem semmi olyat tenni(eljárni szórakozni,a barátnőimmel vásárolgatni menni,és egyéb extrém dolog)ami miatt az ő szemében"rossznak"tűnhettem volna.Így értem.Igenis kell,hogy arra fordíts időt amit szeretnél csinálni,még akkor is ha megsértődik.Az már legyen az ő baja.Normálisan elmondtam,hogy szeretem és eszem ágában sincs megcsalni,de szükségem van rá,hogy éljek.A saját életemet.És ahogy én kivirultam,ő is megmozdult.Hatással vagyunk egymásra.Ilyen egy párkapcsolat.És ne szégyeldd hogy más pasikra gondolsz..A te fejed,a te gondolataid.És ha jól esik,hogy arról fantáziálsz,hgy egy férfi megérint,simogat,csókol,hát hajrá.Ezek csak gondolatok,De te akár jobban is érezheted magad tőluk.Ne szégyeld a vágyaidat és az érzéseidet.
2008. dec. 31. 12:30
De mit értesz a rossz lány alatt?:)Félek, hogyha eljárok, beleszédülök valakibe. Ha úgy döntök, hogy elhagyom, nem más pasi miatt akarom. Így is elég sokat járnak már más férfiak az agyamban:)
32. sariya
2008. dec. 31. 12:27
És felismertem,hogy nem akarok én mindig jó lenni.Néha jobb egy kicsit rossz lánynak lenni ;)
31. sariya
2008. dec. 31. 12:26
Megtanultam nemet mondani neki.És magamra és a saját vágyaimra igent.A pasik alapvetően vadász lelkületűek.De ha te mindig ott vagy mellette és tudja,hogy bármit megteszel érte az ő kedvéért,akkor mégis miért és minek küzdjön?Befásul.
2008. dec. 31. 12:22
Leírnád ezt konkrétabban is? Mármint hogy mit tettél, mit léptél? Én sokszor azt érzem, csak erkölcsi normáknak akarok megfelelni, azért vagyok vele, mert tisztességes akarok maradni, kitartani mellette egy életen át. De én is haldoklom belül.
29. sariya
2008. dec. 31. 12:19
Először magadba legyél szerelmes igazán.Aztán jöhet a másik:)És ez nem lesz többé kérdés:)
28. sariya
2008. dec. 31. 12:18

Azért mertem ezeket leírni,mert elég sokszor jártam már így a kapcsolataimban.Féltem lépni és élni,inkább kerültem a konfliktust és beálltam a jó kislány vagyok szerepbe.De belül haldokoltam.

És egyszer erőt gyűjtöttem és léptem...önmagam felé..És minden megváltozott.Féltem,hogy mi lesz a következménye,de mikor megtettem és lepődtem meg a legjobban.Kiálltam magamért és ez határtalan boldogsággal töltött el.Közelebb kerültem magamhoz és ezt a másik is megérezte,és meglepő de ő is változott:)

Csak az a kérdés,hogy kit választasz :Önmagadat vagy egy másik embert?

2008. dec. 31. 12:18
Elég a szeretet egy egész élethez? Én vagyok naív, hogy szerelemre vágyom?
26. sariya (válaszként erre: 24. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 12:14

Mást már nem tudom mondani neked..a te életed..te irányítod..Azt mondod nem éri meg hogy elmenj miatta és jól érezd magad,mert veszekednétek.Honnan tudod,hogy nem éri meg,ha meg se próbálod???

NE FÉLJ!!!

Ha szeret,akkor változtatni fog,hogy neked is jó legyen.Mert egy kapcsolat két emberről szól,nem csak egyről,aki két életet él.

Ha meg nem ,akkor hagyd hogy kiboruljon a bili..akkor talán jobb is.

Ti tudjátok és érzitek,hogy milyen erős a szeretet köztetek.

2008. dec. 31. 12:11
Egyébként már a végső kétségbeeseés vezetett ide, hogy idegenektől kérjek tanácsot, de úgy érzem, nem fogom megbánni:)
2008. dec. 31. 12:10
Valószínüleg igazatok van. Az biztos, hogy a gondolkodás nem vezetett eredményre, mert tényleg hónapok óta csak agyalok, egyszer elköltöznék, egyedül élnék végre, máskor megijedek, de nem tudok dönteni. Pedig alapjában véve nem vagyok ilyen tutyimutyi alkat:) Megpróbálom ezt az utat, kicsit jobban kimozdulni, csak nem tudom, fog-e engedni.Tényleg borzasztó féltékeny. És tudom, erre az lesz a válasz, hogy mi az hogy engedni, ne mondja már meg senki, hogy mit csinálhatok és mit nem, de ez nem ilyen könnyű. Mert mindig azt érzem, nem ér annyit az egész, hogy veszekedjünk miatta és inkább nem megyek sehova.
23. sariya
2008. dec. 31. 12:08
SOHA NE FÉLJ KIÁLLNI MAGADÉRT ÉS A BOLDOGSÁGODÉRT!!!:)
22. sariya (válaszként erre: 19. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 12:06

Na akkor most ki éli az életedet te vagy Ő???

Ha féltékeny hát legyen az..10 éve vele vagy nem??Akkor még van értelme ennek?Ha nem tetszik neki,hát változtasson ő is!Dobd fel neki a labdát.És ne hagyd magad.Nem egy tárgy vagy,akit be lehet zárni egy dobozba.Csak addig teheti meg veled ezt,amyg te hagyod.Egy perccel sem tovább:)

21. spinneli (válaszként erre: 18. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 12:04

csak te nem vagy más nő...egy kapcsolatban kettőtők és magad miatt maradj, ne társd-i elvárás vagy sajnálat miatt.

A kérdés itt, hogy a kettőtök kombináció működhet-e még, szerintem sariya jól leis írta, hogy ezekhez merre érdemes elindulni...aztán a helyzet adni fogja magát, és egyértelmű lesz a döntés.

20. sariya (válaszként erre: 18. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 12:04
Senki sem lehet egyforma:)Ne emészd magad,csak döntsd el magadban,hogy mit szeretnél...és tedd meg.ÉLJ!:) Nem kell rögtön feladni..csak változtatni dolgokon,leginkább önmagunkon:)
2008. dec. 31. 12:03
Ja, és nem mondtam, hogy nagyon féltékeny. Nehezen tudok eljönni otthonról. Ez is hozzájárul ahhoz, hogy sokszor menekülnék, börtönben érzem magam.
2008. dec. 31. 12:01
Köszönöm a tanácsokat:)Mindenképpen meg is fogom fogadni azt, hogy magammal törődjek most. Csak nehéz ez az egész, már hónapok óta csak emésztem magam, rengeteget cigizek, és iszok:( félek bármerre elindulni. Sok más nő a fél kezét odaadná egy ilyen kapcsolatért, amiben én unatkozom.
17. sariya
2008. dec. 31. 11:53
És hát 10 év ide vagy oda,attól még biztos vannak teljesületlen álmai és vágyai..hát segít neki,hogy teljesüljenek..Akkor talán ő is újra lángra kap..30 évesen nem öreg,csak befásult.De a tűz ott ég..csak alaposan meg kell piszkálni:)
16. sariya (válaszként erre: 14. - Pocokfa)
2008. dec. 31. 11:51
Azt javaslom,hogy most elsősorban ne vele foglakozz,hanem magaddal.Kezd el élni azt az életet amilyet szeretnél.Járj el bulizni,flörtölj(az nem megcsalás)táncolj,csinálj vmit amitől azt érzed,hogy élsz..és akkor ő majd vagy veled tart,vagy lemarad..De most te legyél a legfontosabb magadnak.Persze az csak jó,ha ezeket megosztod vele.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook