Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek hogy hagyjam figyelmen kívül a másik dicsekvését? fórum

Szerintetek hogy hagyjam figyelmen kívül a másik dicsekvését? (beszélgetős fórum)

1 2 3
76. birebora (válaszként erre: 74. - Tumbo2)
febr. 7. 11:24
A FI értette. Éreztem, hogy idézőjelbe kellene tenni.
75. tumbo2 (válaszként erre: 73. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 10:29
nem kell megfelelni másoknak.mondom én 72 éves fejjel.fiatalon meg akartam,nem is lett jó vége.
74. tumbo2 (válaszként erre: 71. - Birebora)
febr. 7. 10:27
azt ugyan sem értem,mi az hogy sínre akar tenni.engem ugyan ne akarjon senki,mivel a házasságok fele válással végződik.engem ugyan az apám halálra szekált,mikor megyek már férjhez.a lányomat sosem bántottam ilyennel.44 éves,két éve házasok.miért hiszik azt,ha valaki férjhez megy,akkor jön a havaj.
febr. 7. 10:18

Unokatesóm meg, hogy nem tartja velem a kapcsolatot, eleinte fájt. De így 10-12 év alatt már nem érdekel a "hiánya". Megvagyok a társasága nélkül.

Van egy lány tesóm, meg egy unokanővérem + egy másik nagynéni. Meg hát, 30 éves elmúltam..

72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Birebora)
febr. 7. 10:07

Igen, így van. Azt szeretné, ha nekem is jó életem lenne.


Csak akaratlanul is, mivel azt hallgatom napról-napra, hogy az unokatesóm élete milyen szép-jó-tökéletes, párhuzamot vonok magamban, hogy az enyém egy semmi. Csak vagyok, de minek.

71. birebora (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 7. 09:21

Hát akkor reméljük, hogy csak sinre akar tenni téged is. Illetve tudni, hogy nem vagy, nem maradsz egyedül. Ez fontos lehet számára, ezt el tudom képzelni minden rossz indulat nélkül.

Az unkatesódat viszont nem értem. Tudja, hogy meghaltak a szüleid és egyedül vagy. Tulajdonképpen akkor ők a családod. Kicsit több és jobb kapcsolatot kellene ápolnotok.

febr. 6. 22:32

Ma is hívott, tegnap is, az előtt is.

Tegnap és azelőtt nem került szóba a lánya.


Ma már azt mondta, hogy a lánya + a férje beültek ebédre, mert ma orvosnál voltak. És hogy azt kérdezgették tőlük, hogy "gondoltátok volna mikor anno találkoztatok, hogy házasság és 4 gyerek lesz az ismerkedésetekből?"- mert amúgy teljesen véletlenül ismerkedtek meg. A lány beköltözött a városba a munka miatt, egy panelház 2.emeletére. A fiú meg ott lakott, és a liftben találkoztak.


Már akkor hallottam a történetet. Most csak hümmögtem. Megkaptam, hogy "jó lenne már neked is valaki." Szóval oda a kedvem megint.

69. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Birebora)
febr. 6. 22:20
Anyukám testvére, de ő már meghalt. És Apám sem él már. Így ezért is anyáskodik rajtam.
febr. 6. 22:19

Persze, hogy hívogat.

Nem is értem mi olyan hihetetlen ebben, hogy naponta hív.

67. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - Channa*)
febr. 6. 22:17
Nyilván mert a Hoxán azt írta valaki, hogy szakítsam meg a kapcsolatot, azért nem fogom.
66. Channa* (válaszként erre: 59. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 5. 11:51

Elolvastam az első hozzászólást is;)


De lényegtelen, mert fi valamit nem jól csinál és kész.


És sosem fogom megérteni, ha vad idegen emberek a semmi információval a teljes kapcsolat megszakítását javasolják.


Ez manapság nagy divattá vált, utána meg azért kell sajnálgatni az embereket, mert magányosok, nincs senkijük, nincs segítségük, stb.


Szerintem elég uncsi már, hogy csupa ilyennek kell ápolgatni a lelkét, holott ők is tudják, hogy valamit nagyon elrontottak...


Ja! És ezt csak úgy! Nem konkrétan neked szól!

febr. 4. 04:14
Egyik füleden be, másikon ki.
febr. 4. 01:08
keruld ha van ra lehetoseged!
63. tumbo2 (válaszként erre: 61. - Józsibirka)
febr. 2. 15:33
inkább egyedül,utálom a macskákat,bár az utcamacskák gyakran kapnak enni.még egy odacsapódott.
febr. 2. 15:24
Gyere, leszünk ketten, én is egyedül vagyok!
61. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 15:23

""macskás nyanya leszek, és magányosan öregszem meg.""


Az könnyen sikerülhet, ha úgy állsz hozzá!

60. tumbo2 (válaszként erre: 59. - Smaragdzöld 🐉)
febr. 2. 15:18
ja,más szemében mi is azok voltunk.csinos szülők,aranyos gyerekek.mikor a barátnőmnek elmeséltem a valóságot,nem akarta elhinni.
59. smaragdzöld 🐉 (válaszként erre: 43. - Channa*)
febr. 2. 13:43

Nem gondolom, hogy a fórumnyitó kiszínezi a történetét. Miért mondaná, hogy napi szinten hívogatja a nagynénje, ha nem úgy lenne? Számomra teljesen hihető, hogy naponta hívja. Van ilyen.

Tehát én teljesen hihetőnek találom a történetet. De mint írtam, attól nem tudok elvonatkoztatni, amit az 1. hozzászólásában írt, miszerint hetek óta még aludni sem tud, mert azon jár az esze, hogy az unokatestvérének milyen szép családja van, neki meg a két macskája. Na, ez számomra nagyobb baj, hogy mint a nagynénje hívásai. Írtam már, ha engem zavarna egy ilyen szitu (nem zavar, mert nincs), akkor elvágnám a szálat, és kész. Felnőtt embernek ezt tudnia kellene kezelni.

A másik meg, amit írtam, mi a frászt törődik a sok éve nem látott, és minden kapcsolatot megszüntetett unokatestvérével és családjával, mikor még a gyerekeit sem látta soha. Akkor kire, mire féltékeny? Miért nem tud aludni? Változtasson a felfogásán. Nem az a baj, hogy a két macskáján kívül senkije sincs. Más is van ilyen helyzetben. Ha valaki elégedetlen az életével, próbáljon tenni valamit, és ne mást irigyeljen a szép családjáért.


Ezt akár neki is írhattam volna, de vele nem volt előzményem, amire reagálni tudtam volna.


Ezzel be is fejeztem. Ezt is csak azért írtam, mert azt látom, hogy többen csak a sokadik hsz. után kapcsolódnak be, és a kezdő hsz-t el sem olvassák. Ami engem ugyan nem zavar, de biztos, hogy más a kép, ha az elejét is olvassa az ember.

febr. 2. 13:15
Én most tiltottam le az egyik dicsekvő ismerősömet.
febr. 2. 11:14
Ez a dicsekvés és naponkénti telefonálás mérgező és idegörlő lenne nekem. Ezek szerint neked is. Jelentősen lecsökkenteném. Neked nincs édesanyád vagy édesapád? Gondolom egyikük testvére. Nem tudják leállitani a "jó indulatú" nénikét"?
febr. 2. 11:04
Értem. Ha te ennyire biztos vagy a nagynénéd jóindulatóságában, akkor az nyilván igaz is, - csak némileg eltúlzott... Illetve, nagyon-nagyon eltúlzott. Mert az, ami a saját gyerekével szemben esetleg természetes, megszokott és megengedett, - korántsem lehet érvényes terád is. Ő nem veszi észre magát, de valahogy a tudomására kellene hozni mindezt.
55. New(l) (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 2. 08:37

És anyád mit szól ehhez?

Ez nem aggódás, hanem egy toxikus viselkedés a nénikéd részéről. Nem normális ilyenformán belemászni egy felnőtt nő életébe. Ha tök magányos lenne sem fogadnám el ezt a fajta kontrollt, de mint mondtad, bőven van kiről gondoskodnia. Nem hiszem, hogy rosszat akar, de tudjuk, hogy a pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.

febr. 1. 20:12

Múltkor moziban voltam, és azt mondta ha hazaértem hívjam. Nem hívtam. 11-kor hívott, hogy rendben hazaértem-e? Igen, akkor nyugodtan alszik majd.


Aggódik értem. A gyerekeivel ugyanezt csinálja. Csak ugye nekem nem az anyám.

53. srcrss (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 20:12
Tapintatlan.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Srcrss)
febr. 1. 20:09
Azon már túl vagyunk. 😅😅😅
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Channa*)
febr. 1. 20:08

Azzal van bajom, hogy olyanról áradozik, aki engem lenéz, letörölt, semmibe sem vesz.

A jó ismerősök, barátnők boldogságának én is örülök. Gyönyörködöm a gyerekeikben és cukinak tartom őket ha kapok képet. De aki utál engem, annak miért örüljek?

50. srcrss (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 1. 20:01
Pasit keres neked a hátad mögött.
febr. 1. 20:00
Próbáltad már neki normálisan, kedvesen elmondani, hogy nem akarsz folyamat ennek a nőnek a családjáról beszélgetni? Meg hogy nem tartasz igényt rá felnőtt emberként, hogy ellenőrizgesse, hol vagy, meg a szomszédot hívogassa... Azért ez elég beteges, ha éppen randin vagy vagy az ágyban valakivel, akkor is fel kell venned, mert becsenget a szomszéd? 😅 Mármint értem ebben is a jó szándékot valahol nagyon mélyen, exem anyja volt ilyen, hogy naponta 10x hívta a kisfiát (huszonévesen) volt hogy 200 km-ről taxiba!!! ült ha nem vette fel többedik alkalommal sem. Szóval ez sem oké annyira...
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Papája)
febr. 1. 19:59

Múltkor raktam fel magamról fb-re egy új képet magamról.

Erre a néném átküldte nekem a saját képem :D = tehát másnak akarta, csak eltévesztette.

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Srcrss)
febr. 1. 19:56
Van férje úgy 40 éve, de van benne valami amit írsz. Egymás mellett élnek.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook