Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Haemangioma és propnalolol por fórum

Haemangioma és propnalolol por (beszélgetős fórum)


8. ani80 (válaszként erre: 4. - Pteri)
2011. dec. 13. 10:11
először mi is kétkedve fogadtuk,de 1 főorvos ajánlotta,Ő felügyeli.2 napot kellett kórházban tölteni,amíg beállították Neki és folyamatosan ellenőrizték.Vérnyomás+ekg.
2011. dec. 13. 10:05

Ez nem régóta van,hogy erre használják,egy kisfiút ismerek aki még használja.

Csak gondoltam vannak még itt a hoxán és kíváncsi lettem volna.

2011. dec. 13. 09:57
És mi is több orvosnál voltunk , és több orvos véleményét kikértük. De ilyet nekünk sem mondtak!!
2011. dec. 13. 09:56
Nekünk is volt a kisfiam homlokán , ami 1 éves koráig nöt, és kb 3 cm - es lett. Most 12 éves, és alig látszik valami belöle. Szinte észre sem lehet venni. Nekünk nem kellett kezelni semmivel!!!
4. pteri (válaszként erre: 1. - Ani80)
2011. dec. 13. 09:20
Ezt hol hallottad, mi több orvost végigjártunk, de senki nem mondta, hogy szívgyógyszert etessünk a gyerekkel, ez nekem gyanús?
2011. dec. 13. 07:19

Igazad van elírtam,propnalolol!

Igen szívgyógyszer,aminek ez a mellkhatása,hogy visszahúzza a haemangiomat.

2011. dec. 13. 07:11

Biztos, hogy ez a neve?

Propranolol egy szívgyógyszer, propranorolra pedig google nem ad találatot.

2011. dec. 13. 06:51

Kisfiamnak születése óta van az alsó ajkán haemangioma kb 2,5 cm-es,és 1 véletlen folytán megtudtuk,hogy van rá gyógyszeres kezelés,a propranorol por.Két hete szedi,reggel és este.Előreláthatólag kb.fél évig kell szedni.

Szeretnék érdeklődni,valakinek van-e tapasztalata a gyógyszerről,pl.mennyi idő után látszik a javulás?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook