Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha valaki volt már menses alatt ultrahangon, az légyszi írja le a tapasztalatait. fórum

Ha valaki volt már menses alatt ultrahangon, az légyszi írja le a tapasztalatait. (beszélgetős fórum)


2011. márc. 20. 00:29
Köszi mindenkinek,aki írt.
2011. márc. 19. 15:48

Szia!


Én is voltam már menszes alatt hüvelyi ultrahanagon, de semmi extra nem volt. Az öltözőben kiveszed a tampont(ha azt használsz), ott lesz egy kuka, majd amikor végeztél akkor visszaraksz egyet.

2011. márc. 19. 15:37
Sziasztok ! Én voltam már , de az orvost ez nem fogja zavarni , ő neki ez természetes .Én is mikor először voltam , azt hittem elsüllyedek szégyenembe ..de aztán meg nyugodtam és hamar végeztünk.. remélem segítettem...
2011. márc. 19. 08:02
Szia! Nekem is volt, hogy akkor kellett mennem, én is paráztam, de aztán nem hüvelyi volt, hanem hasi szerencsére.
3. arrival (válaszként erre: 2. - Lillka)
2011. márc. 19. 01:37
Mármint hüvelyi ultrahangon??
2011. márc. 19. 01:05
A nőgyógyászom javasolja,hogy következő menses alatt menjek hozzá uh.-ra de én kissé idegenkedem ettől,még nem voltam ilyen helyzetben.
2011. márc. 19. 01:01
Ha valaki volt már menses alatt ultrahangon, az légyszi írja le a tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook