Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha nő szakít és rájön hogy esetleg még is szereti az illetőt, akkor mennyi az az idő amikor még van esély arra hogy jelentkezik? fórum

Ha nő szakít és rájön hogy esetleg még is szereti az illetőt, akkor mennyi az az idő amikor még van esély arra hogy jelentkezik? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 16. 22:03
Ezt előre meghatározni nem lehet. Ez függ az adott személyektől,és,hogy milyen mély,vagy emlékezetes volt a kapcsolat.Egy biztos.Hogy ilyenkor félre kell rakni a büszkeséget,és megpróbálni.Még,ha ez első látásra kudarcra is van ítélve.
2015. febr. 8. 08:22
tobbnyire tul keso banat,mert a legtobb pasi nem bekul.en sem tennem ha egy pasi elhagyna,minek?van beloluk boven.
18. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Patison)
2012. márc. 20. 12:48

Beszélj vele!

Kérdezd meg tőle, hogy komolyan gondolta-e?

2012. márc. 18. 19:07
0.5sec...:)...
16. grtm
2012. márc. 18. 11:24
Egy kicsit beleolvastam ebbe. Én úgy vagyok az emberi kapcsolatokkal, hogy én mindent megteszek, hogy ha ezek után nem jön össze, legalább magammal legyek elégedett...
15. de Luca (válaszként erre: 10. - Patison)
2012. márc. 18. 11:22
Azt hiszem, ezt már bő egy hete alaposan kiveséztük. Az utolsó mondatodra pedig csak annyit reagálnék, hogy egy férfi nem engedheti meg magának azt, hogy ilyen jelzővel illessen egy nőt, aki kb. 10 levélben meghallgatta, majd legjobb tudása szerint tanácsot adott, azaz támogatta. Nem haragszom, mert kezd kicsúszni a talaj a lábad alól.
14. genlips (válaszként erre: 10. - Patison)
2012. márc. 18. 11:21

nincs mit újra kezdeni, ha a másik nem akarja!

2 hét túl sok idő, szerintem is ez azt jelzi, ebből már nem lesz több.

szerintem egy szerető lány, még ha szakít is, másnap már kételkedik és maximum egy héten belül jelentkezik!

13. mothertiger (válaszként erre: 8. - Patison)
2012. márc. 18. 11:19

És az neked jó lenne, hogy ki akar törni, menekülni akar, ezért végső kiútnak látná azt, hogy veled van? Ez a szerelem, ha csak azért lenne veled, mert kiszabadítod onnan, ahol most él?

Ha szerinted senki sem ismer téged, és a volt barátnődet, sem a kapcsolatotokat, akkor neked sem kellene számodra idegen emberek véleményét kérned. Nem bántásképpen mondom, de ez az igazság.


Nem tudom, de én úgy vagyok vele, hogy engem ne nézzen senki irgalmas szamaritánusnak, vagy menedékhelynek. Vagy szeressen tiszta szívéből, vagy hagyjuk az egészet a fenébe. Ha neked ez így megfelel, akkor lelked rajta, sok szerencsét a várakozáshoz. De addig, míg vissza nem jön a lány, vissza ne tartsd a lélegzeted! :D


Még egy jó tanács: ne támadd azokat az embereket, akik nem azt írják neked, amit hallani szeretnél. Lucának igaza volt, csak neked fájt az igazság. Sorry, de ez a helyzet.

Nyugodj bele, hogy vége, és keress inkább olyan lányt, aki saját magadért szeret, nem pedig azért, mert meg tudnád "menteni"! :) Sok szerencsét.

12. 54840f0fce (válaszként erre: 4. - Patison)
2012. márc. 18. 11:18
De tisztáztátok a helyzetet, tudod miért jutottatok ide??
2012. márc. 18. 11:17
Tedd félre az egódat. Tegyél meg mindent, ha szereted, semmit nem veszítesz vele. Viszont,ha nem teszed meg, később bánni fogod. Ha ennek ellenére elutasít, akkor valóban nincs mit tenni. Lehet, azonban,hogy hosszú időbe telik a harcod. Én megpróbálnám,ha valóban szereted. Ne légy rámenős, és erőszakos, csak jelezd,hogy ott vagy, szereted, és fontos Neked. Ne várj azonnali reagálást, hagyd, hogy gondolkozzon. Feladni később is ráérsz, ha nem lép feléd egyáltalán, de akkor már Te is elfogadod, mert megtettél mindent. Gondolkozz el azon, hogy Te hol rontottad el és mit csináltál rosszul, mert ez is benne van a pakliban.
10. patison (válaszként erre: 9. - De Luca)
2012. márc. 18. 11:14
Ok.Rendben.Miért kellene bele törődnöm?Nem én lennék az első és az utolsó akik újra kezdik...szánalmas vagy...
9. de Luca (válaszként erre: 8. - Patison)
2012. márc. 18. 11:12
A 37 évem és az ezzel járó élettapasztalat mondatja velem. Tényleg jóindulatú vagyok... amit írok, azt csak a Te érdekedben írom, ugyanis össze fogsz omlani, ha nem törődsz bele a szakításba.
8. patison (válaszként erre: 3. - De Luca)
2012. márc. 18. 11:10
de Luca az égszerelmére te jó indultú leányzó örűlnék ha rendesen válaszólnál.Mondom nem a te volt exedhez hasonlítsd!Mibe fogadunk hogy vissza jön??Te nem hiszel benne,de mivel nem ismersz meg őt sem így nem kellene ilyeneket beszélned,mivel a kapcsolatot sem ismered.Az meg mindent elárul hogy egyből reagálsz rám.Egész nap a gép előtt üllsz?Nincs magán életed mi?Szőrnyű vagy ne haragudjál.Miből gondolod hogy nem jön vissza??Sok oka meg van arra hogy vissaz jöjjön,de azt nem részletezem,mivel én külföldön élek mindig is látta bennem a reményt hogy kitőrjön onnan ahol él,mivel ahol lakik nem sok munka van és semmi jövője nincsen.
7. mothertiger (válaszként erre: 4. - Patison)
2012. márc. 18. 11:08
Ne reménykedj...
2012. márc. 18. 11:07
1 nap és 12-13 óra. Esetleg 14.
2012. márc. 18. 11:06
Másfél nap.
2012. márc. 18. 11:05
Persze relatív,de mi az az idő amikor még azt lehet mondani hogy még van esély hogy keres?Nyílván ha 2 hónap múlva keres akkor lehet hogy csak barátilag hogy még is mivan velem.
2012. márc. 18. 11:04
Akasha, az ég szerelmére, nem fog visszajönni!
2012. márc. 18. 11:03
Az idő is relatív!
2012. márc. 18. 11:02
2 hete szakított velem a barátnőm és 1.5 évig voltunk együtt,az utolsó 2 hónapban elég sokat veszekedtünk.Úgy érzem hogy a szakítás az ő részéről hirtelen felindulásból történt,azt is érzem hogy még szeret engem.Olyan dolog miatt szakítottunk ami idővel megoldódott volna vagy megoldodna,nem megcsalás és semmi ilyenről nincs szó.Közös terveink voltak és nagyon sokat tettünk ezért a kapcsolatért mind ketten úgy érzem.Azt is érzem és tudom hogy részéről nem múltak el az érzelmek ahogy az enyémről sem.2 hete nem keresett engem és ő sem őt.Sokszor hangoztatta hogy ő úgy érzi nem szeretem igazán,ami nem igaz,minden nap elmondtam neki hogy szeretem ami szívből is jött .Lehet hogy nem tettem eleget a kapcsolatért nem tudom,még nem tisztúlt le bennem sok dolgog.Egyet tudok hogy ő számomra az igazi és ezt nem csak azért mondom mert elhagyott,hanem előtte is ez volt a véleményem.A kérdésem az lenne hogy véleményetek szerint mennyi időnek kell eltelnie ahhoz hogy jelentkezzen ha még tényleg szeret?Vagy ha nem jelentkezik akkor keressem én?Úgy érzem félre kellene tennem az egómat még annak ellenére is hogy ő hagyott el,mert az a helyzet hogy nagyon szeretem őt és nagyon nehéz hogy ne hívjam fel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook