Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha kértem a táppénzt, akkor mindenféleképpen fel is kell használni azt? fórum

Ha kértem a táppénzt, akkor mindenféleképpen fel is kell használni azt? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 24. 21:22
Ha bemész dolgozni a tp papírt nem kell leadni. Ha már otthon voltál 1-2 napot, akkor sincs semmi, csak előbb "felvetted" a munkát mint kellett volna, s munkabért kapsz nem az előző évi átlagkereseted 50, illetve 60%át. Ez munkaviszonytól függ, de a lényeget már Vanessza7 is megírta :D
3. 388b941089 (válaszként erre: 2. - Hte23)
2011. jan. 24. 21:11
köszi a választ! :))
2011. jan. 24. 21:07

A munkáltatód nem jár ezzel roszabbul, neki ezután nem kell fizetni, nincs betegszabi sem a gyerekápolásnál.


Egyébként nem kötelező felhasználni. Senki nem ellenőrzi, leadtad vagy nem.

2011. jan. 24. 21:04

Sziasztok


kislányom beteg, emiatt kiírattam magam tp-re a gyerekorvossal. Az lenne a kérdésem, hogy ha már kértem a tp-t akkor mindenféleképpen fel is kell használni azt? Mert lehet h eltekint majd a munkáltatóm a tp igénybevételétől és akkor feleslegessé válik a papír. Vagy ezt már nem lehet visszacsinálni, mert a doki is regisztrálta a tp-emet vm rendszerbe??


Soha nem voltam még tp-en, ezért vagyok kicsit tájékozatlan. :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook