Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha járnak erre profi rúdtáncosok: megosztanátok velem néhány trükköt, ami segít abban, hogy hozzászokjon a testem ehhez a mozgásformához? fórum

Ha járnak erre profi rúdtáncosok: megosztanátok velem néhány trükköt, ami segít abban, hogy hozzászokjon a testem ehhez a mozgásformához? (tudásbázis kérdés)


2017. máj. 25. 14:10

[link]


Épp ma vettem egy ilyen rudat, nyugdíjasoknak is előnyös!

2017. máj. 25. 13:14
Pont ezeket fogják megtanítani amiket kérdeztél :D pont nyárra leszel szép színváltós :D (óriási kék-lila foltok mindenhol)
2017. máj. 25. 10:14

Azért jársz órákra, hogy megtanuld. Majd ott megtanítják neked. Két órától nem várhatod el, hogy rögtön Pirner Alma legyél. :D

Most így írásban, hogy gondoltad, hogy megtanulod? Ez gyakorlati kérdés, mintsem elméleti. Szerintem. Nem vagyok rúdtáncos, csak szeretem a nőies táncokat (mondjuk ez inkább sport)

Ha nagyon ki akarod hozni magadból a NŐ-t, tanulj bachata táncot és hangolódj rá. ;)

Miért kezdted el amúgy? :)

2017. máj. 25. 09:59
Még csak 2 órán voltam, egyelőre elég szánalmasan megy, nem tudom még megtartani magam, nem tudom megtartani a formát, csúszik a kezem... Még nagyon nem tudok ráérezni, hogy mit hogyan kell csinálni. Más is ennyit bénázott, mielőtt profi lett? Mennyi gyakorlás után tartsam magam esélytelennek? Valahogy rá lehet edzeni? Mindenféle trükk érdekel, ami segíthet ráérezni, mert nagyon szeretném megtanulni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook