Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha az első mellimplantátumot félig izom alá rakják, a következőt lehet csak mirigy alá helyezni? fórum

Ha az első mellimplantátumot félig izom alá rakják, a következőt lehet csak mirigy alá helyezni? (tudásbázis kérdés)


8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2013. febr. 15. 17:42
vagy ugyanoda,bocsi:)
7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - H.Renike)
2013. febr. 15. 17:41
szerintem sem,én sem találkoztam ilyennel eddig,ha máshová teszik,mindig mélyebbre teszik:)
2013. febr. 15. 17:35
szerintem a ,,mirigy alá,, egyébként is speciális eset, keveseknek van ez a megoldás. egyébként biztos van benne valami amit irsz szerintem ha egyszer már izmot vágtak akkor valoszinű nem teszik mirigy alá.
2013. febr. 15. 17:34
szia,mellműtött vagyok én is.akárhová helyezik az implit először,másodszor bárhová tehetik,emiatt ne aggódj...de általában úgy szokott ez lenni,hogy ha máshová teszik a köv műtét alkalmával,mélyebbre szokták tenni.Én spciel nem támogatom a mirigy alá tevős technikát,/na ezt jól megaszontam:D/,ahogy hallom,az idő múlásával ezzel lehet a legtöbb gond....
2013. febr. 15. 17:22
a " megviselte annyira az izmot" résszel arra akartam utalni, hogy esetleg meg van tágulva már annyira, hogy muszáj újra félig izom alá rakni, mert nem lenne esztétikus a kinézete, ha a második műtét során csak mirigy alá lenne helyezve.
2013. febr. 15. 17:13
ilyet még sose hallotam.. persze hogy lehet ugyanugy félig izom alá.
2013. febr. 15. 17:06
Vagy ez már megviselte annyira az izmot, hogy képtelenség?
2013. febr. 15. 17:06
Ha az első mellimplantátumot félig izom alá rakják, a következőt lehet csak mirigy alá helyezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook