Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha a szomszédom barátilag hoz ételt, illedelmesen... fórum

Ha a szomszédom barátilag hoz ételt, illedelmesen... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
16. K-né Zsóka (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 9. 12:41
Azok a kutyák amelyikek anno 15-20 évig éltek, házi kosztot kaptak. Szóval nem kizáró ok.
ápr. 9. 12:32

megdöbbentem,mennyi kukoricát kaptál,holott leírtad,miért csinálod...


sajnos néha muszáj hazudnunk,az vesse rád az első követ ,aki még hasonlót se csinált életében/ilyen nincs/! inkabb kegyes hazugságnak mondanám,nyilván nem akarod megbántani,de az is biztos,hogy te sehogy nem jönnél ki jól ebből az egészből.Ha visszautasítanád ,te lennél hálátlan ,meg a fő szemétláda,és szóba se állna veled többet.Rosszabb esetben ezt még terjesztené is rólad-nem tudom milyen habitusú ember,de szomszédok között mi nem esik meg maNapság?:D


Amit nem értek: ezt miért csinalja. Unatkozik?

Én biztos nem traktálnám a szomszédomat a kajámmal,ráadásul rendszeresen ...MINEK?? Szerintem amit ő csinál,az nem normalis dolog.Mert még ha néha-néha ad be egy tál sütit ,az oké,még jól is esne,hogy gondl rád,feltételezem. de ez.... vagy ennyire közeli viszonyban vagytok,hogy főztök is egymásnak?:) gondolom nem,különben nem idegesítene téged ez a helyzet.


ha már végképp nagyon idegesítővé válik,próbáld finoman a tudtára adni,hogy ne fáradjon,hátha kicsit visszavesz.Arról szokj le,hogy agyondícséred a főztjét,mert ezzel csak adod alá a lovat,de nincs is erre semmi szükség.A "kegyes " hazugság megvolt,nem kell rátenni még egy lapáttal!

ápr. 9. 12:23
Én ugyanezt tenném a helyedben ,valószínűleg jó szándékkal viszi,nem kell megenni,és nem kell megbántani sem. Szerintem.
ápr. 9. 11:17
Miért teszed ezt?
ápr. 9. 10:23
Én csak sajnálnám kidobni a kaját, bár gondolom a felesleget viszi át neked, de akkor is... Mindenesetre kitalálnék valami enyhe eü. problémát ami nemrég derült ki, inzulinrezisztancia, glutén intolerancia, mittomén ami miatt mostantól saaaajnos nem fogadhatod el. Ez nem akkora hazugság hogy rád szakadjon a plafon, nem is bántod meg hiszen senki nem tehet róla, és kétlem hogy elkezd neked emiatt gluténmentesen sütni. Ha igen az szívás :D
11. bozsu55 (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 9. 10:07

Gondolom nem naponta "gondoskodik" rólad.


Olykor megeheti az eb is.

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Bozsu55)
ápr. 9. 09:39

De van kutyám, de ha én nem eszem meg, akkor miért adjam a kutyámnak? Eleve nem adnék neki házi ételt, vagy pl. süteményt.Végül is nem konyhamalacnak tartom a kutyámat.

Jellemzően sütiket kapok amúgy, de volt már mikor kocsonyával állított be.

ápr. 9. 09:35

Nem lehet nem elfogadni, mert egy idő után már az a kellemetlen, hogy mindig visszautasítom. De volt már olyan, hogy az ajtóm előtt hagyta, kis levélke kíséretével.

Ha hozza, hát hozza, bánom is én, ez neki ezek szerint jó érzés, én képtelen vagyok megenni.

ápr. 9. 09:33
Érthetetlen miért fogadod el. Nem lehetne közölni vele hogy tele vagy ennivalóval, most sem vagy éhes, és hasonlók? Úgy is meglehet beszélni dolgokat hogy a másikat nem sértjük meg.
ápr. 9. 09:16
Miért visz neked ennivalót? Finoman, de utasítsd vissza.
6. Myra (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 9. 09:08
Megértem az álláspontodat, de akkor ne fogadd el.
5. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 9. 08:25
Megértelek. Neked nincs kutyád?
4. Ghost👻 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
ápr. 9. 07:56
El sem kellene fogadni!
ápr. 9. 07:40
Nem vagyok hajlandó megenni azt, amit ő pacsmagol. Vannak kutyái, macskái a lakásban, ráadásul a körmei is mindig gyászkeretesek. Gyávaság vagy nem, nem fogom ezeket szóvá tenni neki, de én tuti nem eszem semmilyen főztjéből.
ápr. 9. 07:21
De miért?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook