Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a nőnek jobb az anyagi helyzete. Mit gondoltok erről, illetve mi a tapasztalatotok? fórum

Ha a nőnek jobb az anyagi helyzete. Mit gondoltok erről, illetve mi a tapasztalatotok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
3. sanyinak (válaszként erre: 1. - Cinderella25)
2018. júl. 28. 21:29
Nyilván valakinek a vagyoni helyzete utal az életre termettségére is. Ha nem ért el sokat az életben, akkor nem elég sikeres.
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Cinderella25)
2018. júl. 28. 21:24
Ne törődj vele ki mit mond. Nálunk is én voltam az úgymond jó parti. Volt hogy ő keresett jobban, volt hogy én. Jelen pillanatban nekem fut jobban a szekér. Soha nem volt köztünk ebből probléma. Szeret? Szeretem? Igen, a többi meg megoldódik.
2018. júl. 28. 21:20

Nekem anyagilag mindenem megvan: autó, lakás stb. Akivel elkezdtem járni, semmije sincs, még jogsija sem. Évek óta azt hallgatom a rokonságtól, hogy nehogy kihasználjon majd egy hozományvadász férfi blabla :)

Mik a tapasztalataitok?

Én azt látom a környezetemben, hogy inkább a férfiak a tehetősebbek, és a nők úgy házasodnak be a jó anyagi körülmények közé. És megmondom őszintén, azért picit furcsa már a gondolat is, hogy pl nekem kell majd érte mennem kocsival valahova, mikor ez általában fordítva szokott lenni...

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook