Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha a kollégáim kedvelnek, szerethető vagyok? fórum

Ha a kollégáim kedvelnek, szerethető vagyok? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 19. 14:57

Ez olyan fordítottan működik: ha te tudsz szeretni, akkor téged is Ám ha csak várod a megfelelőt, miközben te magad nem teszed azzá, akkor sose lesz olyan, aki igazán szeret.


Sok ember vágyik a nagy tökéletesre, miközben ő maga egy jellemtelen, hiteltelen valaki.



"Az tény, hogy nem tudok magamban olyan pozitív dolgot megnevezni ami miatt szerethettek volna. Talán ezért."


Látod, tudod a választ.


Akkor miért van ez a fórum?

2020. dec. 18. 19:29
A párkapcsolatért "dolgozni" kell.
8. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 16:02

Nem.

Két dolgot már megint egybemosol, mint minden munkahelyes fórumban.

7. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 18. 11:50
Ha Te nem tudsz olyan dolgot megnevezni ami miatt szerethetnek, gondolod h találjunk ki párat?
2020. dec. 18. 11:48
Az egy dolog, hogy kollégákat kedvesnek, aranyosnak, szerethetőnek érzünk, és ismét más dolog, hogy ennél szorosabb kapcsolatot, barátságot, esetleg párkapcsolatot szeretnék-e, akarok-e vele tartani. A kettő teljesen más érzelmeket vált ki az emberekből, nem következik egyik a másikból.
2020. dec. 18. 11:41
bizzunk benne h. igen, de sokan vannak, akik a m.helyen jóképet vágnak, másutt meg nem. Reméljük te nem vagy ilyen.
4. vigyefene (válaszként erre: 2. - Vigyefene)
2020. dec. 18. 11:39
Egyébként igen, szerethető vagy.
2020. dec. 18. 11:39
Biztos:)
2020. dec. 18. 11:38

Legalábbis a munkahelyeden.

Sokkal többet kellene h tudjak rólad ahhoz h a kérdésre választ tudjak adni.

2020. dec. 18. 11:35
A kollégák kedvelnek, többekkel tartom a kapcsolatot a home office alatt is, fb-n írnak hogy mizu, hogy vagyok. Nem csak a munka miatti kötelező email váltás. Viszont ahogy tapasztaltam, működőképes párkapcsolatot nem tudok kialakítani. Egy férfi sem szeretett soha igazán. Az tény, hogy nem tudok magamban olyan pozitív dolgot megnevezni ami miatt szerethettek volna. Talán ezért.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook