Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek azért nem találtam még meg a párom, mert nem vagyok szerethető, vagy mert nem ismerkedem? fórum

Szerintetek azért nem találtam még meg a párom, mert nem vagyok szerethető, vagy mert nem ismerkedem? (beszélgetős fórum)

2023. jan. 7. 18:14

[link]

------------

Rokonlélek lehet.

10. 654268ce3d (válaszként erre: 4. - Görögtánc)
2023. jan. 7. 18:01
szerintem is 😉
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 17:19

Hogy szerethető vagy-e, azt ismeretlenül maximum a lelkedet simogatva mondhatja valaki, hogy igen.

Azért minden emberen van általában valami szerethető. Számomra furcsa, hogy 30 évesen egyetlen srác volt, akivel jártál.

Járj le konditerembe, menj el csoportos nyaralásra egyedül, vagy barátnővel, járj uszodába, strandra. Esetleg, ha szereted az állatokat menj el önkénteskedni, pl. menhelyre kutyát sétáltatni. Vagy vegyél egy kutyust, akinek van kutyája az tudja, hogy lépten-nyomon megállítják egy rövidebb, hosszabb beszélgetésre.

Sok sikert!

8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 16:23
Ahogy mondani szoktam, a nagy Ő nem fog bekopogni a lakásajtón, bár még az is megeshet egy új szomszéd esetében. Hol ismerne meg bárki is, ha csak otthon gubbasztasz, bár az is igaz, hogy ismerkedéshez már az is elég lehet, ha leviszed a szemetet, de az esélyek kisebbek...
7. simple (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 16:11
Én már boltban, bevásárlás közben is ismerkedtem. Igazából nem volt még olyan hely, ahol ne ismerkedtem volna. Legyél nyitott, oszd a lapot, add az ívet, és meg fognak szólítani.
6. gigi> (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 7. 15:57
Ne az internetes nagy ő_re várj, mert könnyen át verhetnek! Volt már ilyenre példa nem is egy. Menj ki, ahol látnak téged. Olyan nincs, hogy nem vagy szerethető!
2023. jan. 7. 15:25
Valószínűleg azért, mert nem láttatod magad. Olyan nincs, hogy nem vagy szerethető, már csak azért se, mert ha nem is adsz esélyt arra, hogy megismerjenek, akkor mégis miként állapítsák meg azt, hogy mennyire vagy szerethető?
2023. jan. 7. 15:23
Biztos adtak nekik valami jelet, hogy szabad a pálya.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Gigi>)
2023. jan. 7. 15:20
Amiatt kérdezem, mert elgondolkodtam rajta: van aki a rendőrrel jött össze aki igazoltatta. Van aki a suliban. Van aki munkahelyen. Vagy egy internetes játékon. Vagy koncerten. Tehát direktbe nem mentek el pasizni.
2023. jan. 7. 15:12

"Aztán jó ideje homeoffice-ban vagyok. Boltba járok csak el."



Lépj ki a négy fal közül. Menj emberek közé,menj moziba vagy egyszerűen csak sétálj kint ahol vannak emberek. Ne várd,hogy a négy fal között talál rád az igazi.

2023. jan. 7. 14:39

22 éves koromig még csak randim sem volt. Gimiben 2 fiú csapta volna a szelet, de ők mindenkinek. Szálltak virágról virágra. Aztán a fősulin csak lányok voltak. Hétvégente otthon ültem. Később a munkahelyen már volt 2-3 pasi aki kezdeményezett, de nem érdekeltek. Majd jött 1 valaki akivel kb 3 hónapot jártunk. 30 éves elmúltam, tetszett több pasi azóta: angol tanfolyamról, kreszről, munkahelyről. De én nem kezdeményeztem, és fogalmam sincs hogy érdekes lehettem-e volna nekik.


Aztán jó ideje homeoffice-ban vagyok. Boltba járok csak el. És most elgondolkodtam, hogy jelentéktelen vagyok-e, vagy azért nem figyelnek rám fel, mert nem láttatom magam? Kamaszként Apámtól gyakran megkaptam ha veszekedtünk "látod, mivel ilyen vagy, ezért senki sem szeret.- vagy hogy sosem lesz így senkid". De nem is jutok el oda, hogy veszekedjek. Vagy megmutassam magam. Akár a jó, akár a rossz tulajdonságaim.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook