Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a földön nem lenne elektromos áram ki és hogy élné meg? fórum

Ha a földön nem lenne elektromos áram ki és hogy élné meg? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. márc. 2. 09:42

Hát nekem nagyon hiányozna a porszívóm, mosógépem, mosogatógépem. Nem fülene a fogam a patakhoz.

Igaz szívesen élnék néha egy tanyán, elvonulni a zsivajtól és a felgyorsult világtól. Igazat adok Soprano-nak biztos hamar kinyiffannánk.:(

2011. márc. 2. 09:41
Ez a visszaesés csak azért rövidítené meg az emberek életét mert megszűnne a civilizált életmód vagy a saját kezű megélhetés megteremtése miatt?
2011. márc. 2. 09:38
Inkább élnék sokszor 1900as évek elején, nem azért mert háborúztak, hanem mert odafigyeltek egymásra, dolgoztak és volt idő a családra ahelyett, hogy lájkolunk egésznap mindent :P
2011. márc. 2. 09:37
a regresszió mindenképpen negatív úgy vélem
2011. márc. 2. 09:36
Tehát akkor pozitív vagy inkább negatív kihatása lenne az emberiség számára?
4. bb102acbcc (válaszként erre: 1. - A5216efea8)
2011. márc. 2. 09:34
Nem halnánk bele, sőt , lehet,hogy sokkal jobb lenne . Eleinte rosszul esne de megszokná az ember.
3. cumma1 (válaszként erre: 1. - A5216efea8)
2011. márc. 2. 09:34

Én is szívesebben élnék kb 60 évvel ezelőtti viszonyoknak megfelelően.

Engem hogy érintene? A férjem és én is elveszítenénk a munkánkat... :)

2011. márc. 2. 09:33
hát az biztos hogy az átlagéletkor sem 70 év lenne, hanem max 50, és a népesség is megcsappanna...a kissebbség így sem dolgozik még gyárakban sem, nemhogy földeken kapálna...sok lenne az öldöklés, fosztogatás, gyilkosság...sajnos már eléggé elfajult az emberiség a civilizáció által ahhoz, hogy ne tudnának emberként élni együtt anélkül...
2011. márc. 2. 09:30

Hogy viszonyulnátok azokhoz a dolgokhoz amik ezzel kapcsolatosan összefüggésben vannak?

Belegondolt valaki is hogy ez bármikor valósággá válhat?

Az biztos én szívesebben élnék a mai napi civilizáció nélkül,kerüljön az bármibe!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook