Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Győri nőgyógyászt keresek fórum

Győri nőgyógyászt keresek (beszélgetős fórum)


2015. máj. 22. 06:49

Szia!


Én Likár Zsoltot tudom ajánlani. Rettenrő segítőkész, nagyon megbízható, sok ismerősöm , barátom szült nála és mindenki teljesen meg volt vele elégedve. Mindig elérhető, ami nekem pl nagyon fontos.

Én is hozzá járok, és semmi gondom, problémám nincs vele.

(19 hetes kismama vagyok, és le a kalappal a doki előtt, minden egyes alkalommal alaposan megvizsgál engem is és a picit is)

2015. máj. 19. 22:06
A cikket olvasva olyan sejtésem volt, hogy mindez Győrben történt. .. nem tudom miért, talán a Kyncs uh miatt. Én is Győrben szültem két éve, megkérdezhetem melyik orvos hagyott így cserben?
2015. máj. 17. 23:25
Köszi szépen!
5. def21f22a7 (válaszként erre: 4. - Kisritu)
2015. máj. 17. 21:27
Dr Busznyák Csaba is nagyon kedves jo orvos volt hozzá szerentsém. Őt is csak ajánlani tudom.
2015. máj. 17. 20:45
Köszi a választ.Jegyzem.Most jut eszembe h.Valaki dr.Busznyák Csabát említette,róla tudna valaki infót?
2015. máj. 16. 22:35
Szia! Én Dr Mika Péterthez járok magánba. Nagyon rendes segitökész megbizható lelkiismeretes orvos!! Nincs elszálva magátol. Csak ajánlani tudom!!
2015. máj. 16. 11:33
Arra is kíváncsi volnék,hogy kit miert nem ajánlanátok!
2015. máj. 16. 10:42
Keresek egy olyan magánorvost, aki minden szempontból korrekt. Légyszi, ha ajánlotok valakit, írjátok le azt is, hogy miért. Köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook