Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Győri nőgyógyászat, keresem, akinek van tapasztalata fórum

Győri nőgyógyászat, keresem, akinek van tapasztalata (beszélgetős fórum)


8. nagyreni (válaszként erre: 7. - Sztrawi)
2012. máj. 29. 21:21
Jaja, félreértettem, a hétvégén végül az anyám is a számba rágta, hogy a kórházban nem rendel már csak :)
2012. máj. 23. 21:57

Ó, ez egyszerűen téves infó! Németh doki nagyon is rendel Győrben, én pár hete voltam nála!!! És nem adta oda senkinek a betegeit, nem is tervezi természetesen. Neki az elégedett betegei az "élete", erről semmi áron sem mondana le!!! Menjetek nyugodtan hozzá, talán nála vagytok a legjobb helyen, hiszen ő a terápia megalkotója. Igaz ugyanakkor, hogy Gubás Péter dokiról is csak jót hallottam, talán rá gondoltatok.

üdv, Csilla

6. nagyreni (válaszként erre: 5. - Tenerife)
2012. máj. 23. 20:51
Nem tudom, de be is jelentkezett az "utódjához":))
5. tenerife (válaszként erre: 3. - Nagyreni)
2012. máj. 23. 13:17

Szia!


Szeretném még megkérdezni, hogy ki vette át a betegeit állítólag?


Köszi

2012. máj. 23. 08:40

Szia!


A doktor úr rendel Győrbe!

Én a múlthéten voltam nála. :-)


Megkérdezhetem, hogy ezt az infót ki mondta?

3. nagyreni (válaszként erre: 2. - Tenerife)
2012. máj. 22. 22:09
Közben anyának azt az infót adták, hogy a doktor úr már nem rendel Győrben, de ajánlottak helyette egy másik orvost, aki átvette a betegeit, róla is nagyon sok szépet és jót hallottunk, anyukám be is jelentkezett hozzá. Reméljük a legjobbakat..
2012. máj. 22. 19:46

Szia!


Nagyon kedves, rendes orvos szívből ajánlom mindenkinek!


Győrben van a magánrendelése.

www.ladypower.hu/index.php/hu/magunkrol

Tel:0630/932-1772

munkanapokon: 14-18-ig

Ha bármi kérdés felmerül: halasbeteg@gmail.com

2012. máj. 21. 12:43

Konkrétan dr. Németh Zoltánról szeretnék érdeklődni. Anyukámnak első és hátsó fali hüvelyplasztikája volt, már 2,5 hónapja, azóta sem gyógyult fel, őt ajánlották neki, hogy keresse fel, hátha tud neki segíteni.

Ismeri valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook