Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomorballon, ballonterápia fórum

Gyomorballon, ballonterápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
37. Anni Panni (válaszként erre: 36. - Sleeve)
2015. márc. 10. 08:50
Szia Sleeve! Írtam neked privit, tudnál válaszolni? Köszönöm
36. Sleeve
2015. márc. 5. 13:57
Helló mindenkinek! Lérehoztam egy zárt csoportot a ballonosoknak és a ballon műtétre készülőknek ahol meg lehet vitatni a kérdéseket, tapasztalatokat és kételyeket. Gyertek és csatlakozzatok hozzánk a Facebooko hogy könnyebben tudjunk egymással komunikálni. Nekem OEP Támogatott ballonom lesz szivesen segytek mindenben akit érdekel hogy lehet ezt a támogatási formát kijárni. a csoport neve Élet gyomorballonnal. keress meg !
2015. febr. 19. 15:39

A kórházban????

Állami intézményben hogyan lehet ilyen privát beavatkozást végezni?

Ezek szerint a doktor ezt tisztán zsebre vágja? És már 10 éve?


Amúgy meg azt olvastam az egy évesről, hogy még kísérleti stádiumban van.

Hát rajtam aztán ne kísérletezzenek.

34. bástya (válaszként erre: 33. - Büngyürke)
2015. febr. 12. 21:37

A Péterfy Sándor utcai kórházban Bene főorvos úr 10 éve végez ballon beültetést.

Spatz3 szabályozható ,12 hónapig bentmaradó ballon díja 620000ft.Persze előbb is kivehető.

Én már elküldtem pár leletemet a főorvos úrnak,

nincs kizáró ok,így időpontra várok.

elérhetősége:laszlodrbene@gmail.com,vagy az aszisztense-Tel: 1 2744094 du.15-től

2015. febr. 12. 17:18

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e még valakinek konkrét tapasztalata gyomorballonnal kapcsolatosan?

Én egy helyről kaptam ajánlatot:

A terápia eredeti ára: 850.000 Ft


Jelenleg az alábbiak szerint alakulnak a kedvezményes áraink:


Szegedi központunkban: 660.000Ft, Pécsett: 660.000 Ft, Budapesten: 750.000 Ft, Nagykanizsán: 550.000 Ft. (ÚJ!)


Mind a négy központban kérhető előzetes konzultáció a beavatkozást végző doktorhoz. (Ezt bizonyos esetekben a doktor kérheti, de nem feltétlen szükséges) Ennek díja külön, a helyszínen fizetendő.

(Kedvezményes áraink a különböző központokon március végéig érvényesek)

32. Mke76
2015. febr. 10. 21:09

Sziasztok! Érdelkődnék hogy hol lehet ilyen ballont berakatni....és mennyiért vesztegetik....és tudnáto

k friss tapasztalatokat írni

Köszönöm a választ!

31. Glória05 (válaszként erre: 30. - Ballonnal)
2014. júl. 17. 12:10
Szia Ballonnal ! Eddig a 20 nap alatt 1 kg ment le. Keresek valamilyen diétás étrendet mert azt nem igazán adtak. . Ráadásúl állandóán büfögök ami nagyon ciki . Nekem kicsi a súlyfeleslegem ,lehet így kevésbé hatásos. Mindenesetre nagyon elvagyok keseredve! És éhes is vagyok :'(
2014. júl. 15. 18:09

szoa gloria!


ha lesz időd, írnál makd hogy haladsz? hogy vagy, mik a tapasztalataid? nagyon koszonom!

29. Glória05 (válaszként erre: 28. - Ballonnal)
2014. júl. 1. 17:39
Szia . A betétel nagyon kellemetlen volt, de utána egésszen jól éreztem magam, viszont másnap az ágy és a wc között telt azt hittem nem élem túl! Ma már jobban vagyok annyira, hogy ugyanannyit eszek mint előtte! lehet nálam késöbb hat! Egyébként 10-15 kg szeretnék fogyni!Hát majd még írok, ha érdekel. Szia
28. Ballonnal (válaszként erre: 27. - Glória05)
2014. jún. 29. 21:18

Szia Glória!


Régóta gondolkodom a ballonon, s láttam, hogy most voltál betételen. Hogy ment? Hogy vagy azóta? Mennyit szeretnél fogyni?

A legjobbakat kívánom: Edina

2014. jún. 27. 11:23
Szia Chelsey! Köszönöm a válaszod, már mindegy mert egyedül jöttem:-(
26. Chelsey (válaszként erre: 25. - Glória05)
2014. jún. 26. 16:12

Nem ajánlott, legalábbis itt nem javasolják:

[link]

2014. jún. 26. 10:43
Szia én holnap megyek betételre! Nagyon izgulok, ha gondolod megírom mi volt( ha túlélem!) Akinek már raktak be ballont , utána tudott vezetni?
24. PRP kezelés (válaszként erre: 22. - NBerni76)
2014. jún. 17. 21:02
Köszönöm szépen, már sikerült is érdeklődnöm a telefonszámon.
23. Chelsey (válaszként erre: 18. - NBerni76)
2014. jún. 17. 13:45

Szia Berni!

Mennyi ment le a ballonos fél év alatt és mennyitől szabadultál meg azóta?

22. NBerni76 (válaszként erre: 21. - PRP kezelés)
2014. jún. 17. 13:06

Kedves Judit!

Én ezt hívtam: 30/693-4207

2014. jún. 15. 21:44
szia Berni, szeretnélek megkérni, hogy add meg nekem a szegedi címet, ahol téged kezeltek, és hogy mennyibe kerül egy ilyen gyomorballon berakás. Válaszodat köszönöm Judit
20. NBerni76 (válaszként erre: 19. - Teó25)
2014. jún. 13. 11:41
Szegeden, de állítólag több városban is berakják..
19. Teó25 (válaszként erre: 18. - NBerni76)
2014. jún. 10. 16:14
szia! hol rakattad be?
2014. máj. 27. 14:19

Kedves aplivi!


Bocsánat, csak most olvastam a kérdésed, de talán hasznos lehet, ha megosztom a tapasztalataimat.

A ballont berakattam végül és nagyon nem bántam meg. Én kicsit lusta vagyok, viszon imádok enni. Ez persze mindenki tudja, hová vezet. :(

Amikor betették a ballont, érdekes érzést tapasztaltam. Már nem lehetett enni előtte való nap, tehát úgy kellett odamenni, hogy farkas éhes voltam. Ahogy betették a ballont, az éhségérzetem rögtön elmúlt. Ez tartott is egész hétvégén, nem is ettem szinte semmit. Gyorsan le is ment vagy 5 kg:). Ez nagyon nagy erőt adott. Az első hónap nagyon gyorsan ment, olvadtak le a kilók rólam. A fél év során volt, hogy megállt, volt, hogy megindult, de szépen lassan azért elértem a kívánt súlyt. A harmadik hónaptól kezdve már a mozgáshoz is nagyobb kedvem lett. Akkor már 14 kg-tól szabadultam meg és ahogy elkezdtem futni, a közérzetem is egyre jobb lett. A régi ruháimat sorra vettem elő a szekrényből. Kicsit már kimentek a divatból ugyan, de én úgy örültem, hogy rámjöttek! :) Nagyon sokan megjegyezték, hogy mennyivel jobban nézek ki! Azóta pedig szárnyalok! Elhagytam a szénsavas vacak italokat, a kávét, sört, édes italokat. A kajával kapcsolatban is kellett váltanom. Igaz, az első időkben nem nagyon tudtam enni, de nem is válogattam a kaját. Most már helyettesítek sokmindent egészségesebbel.

A fogyás lelassult a fél év vége felé.

Mikor pedig kivették a ballont, meg is állt. Tartottam a súlyomat egy hónapig, majd újra megindult kicsit. Most ott tartok, hogy havi 2 kg-nál több nem megy le.

De jön a jó idő, jönnek a gyümik, úgyhogy nem félek. Már soha nem akarok dagadt lenni. Úgyhogy nekem ez olyan nagy erőt és önbizalmat adott, hogy nagyon figyelek, hogy ne zabáljak. A csokiról nem tudtam lemondani a mai napig. Viszont átváltottam az étcsokira. Ebből kevesebb megy le ugyan, de legalább a feeling megvan.

Nekem tehát nagyon bevállt. Felnyitotta a szememet sok dologban. Végre nem kell nagy lebernyegeket hordanom, és a strandon is le merek vetkőzni. Nem feszengek. Ha újra kezdhetném, újra belevágnék!

17. aplivi (válaszként erre: 15. - NBerni76)
2013. dec. 6. 18:59

Szia NBerni76!

A konzultácio után voltál a beavatkozáson?

Ha igen,milyenek a tapasztalataid? Köszi válaszod!

16. Eszti05 (válaszként erre: 14. - NBerni76)
2013. aug. 26. 18:51

Szia!


Szeretném megkérdezni, hogy végül lett ballonod?

Ha igen, hogy vált be?

Köszi

15. NBerni76 (válaszként erre: 10. - 06953f8d25)
2013. máj. 10. 09:43

Kedves Glória!


Tudom már elég régi az üzeneted... Csak érdeklődni szeretnék, hogy végül kipróbáltad e a gyomorballont. Én jövő héten megyek konzultációra..

2013. máj. 10. 09:42

Sziasztok!


Gondoltam megosztom veletek, hogy mi történt velem hátha valaki tud tanácsot adni, vagy esetleg van tapasztalata ebben a témában. Jövő héten megyek gyomorballon konzultációra Szegedre. Felkerestem egy ezzel foglalkozó céget és egyzetettem időpontot. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi fog történni a konzultáción. Mindenesetre nagyon izgulok :)

2013. ápr. 16. 08:58

Sziasztok!



Évek óta nagy túlsúllyal küzdök, és próbáltam már sokféle módszert a fogyásra, de egyik sem bizonyult tartósnak. A probléma most kezd igazán rossz lenni, érzem, hogy kihatással van a mindennapjaimra a túlsúly. Nehezemre esik egy lépcsősor megtétele, és utálok tükörbe nézni. Hallottam a gyomorballon módszerről, de nem sokat tudok róla (ár/eredményesség) Valakinek esetleg van ballonja?


Köszönöm a választ.

2010. febr. 27. 12:12
Sziasztok, sok sikert ehhez de megoldható műtét meg egyébb nélkül is. Én 14 hónapja 130,2 kg voltam most 87 vagyok.Nem gyors és némi akaraterő kell, de inkább mint gyógszer vagy műtét.1200kcal és mozgás naponta.
11. thiaa (válaszként erre: 9. - Chocolatebabe)
2010. jan. 16. 21:05
2009. júl. 5. 21:00

Sziasztok!


Engem is érdekelne a ballon. Kiprobálta már valaki a ballont? Erősen gondolkodom rajta.Nagyon szeretném

Aki kiprobálta az légyszike írjon!

2009. márc. 18. 21:32

Sziasztok.


en kulfoldon elek es szeretnek hazautazni ballonterapiara de nemtudom hol keressem. Ha vki tud segiteni hogy kihez forduljak, melyik klinikan keressem legyszi szoljatok.

Koszonom

8. Vikka78 (válaszként erre: 7. - Bernibej)
2008. jan. 17. 17:34

Mit veszthetsz?

Kérdezd meg! Szerintem!

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook