Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyomorballon, ballonterápia fórum

Gyomorballon, ballonterápia (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2015. máj. 2. 02:22
Köszi a segítséget!Közben beszéltem a dokival, aki azt mondta, hogy ez a ballon valamilyen külső borítása, amit kihánytam, és semmi baj.Persze nem tudom mi lett volna, ha az ellenkező irányba indul el...
2015. máj. 1. 20:11
Hát ha minden igaz kihánytad a balonod .......
2015. máj. 1. 20:07
SOS valaki! Csütörtökön volt ballon beültetésem.Direkt nem akarom leírni hol, mert nem szeretném rossz hírét vinni a dokinak.De azért eléggé meglepődtem.Egy kb 8 cm hosszú és másfél cm széle gumicsőfélét hánytam ki fél órája.Ez normális dolog?Volt mással is ilyen? A ballon féléves.Köszi a választ
64. Zsuzska70 (válaszként erre: 63. - Anni Panni)
2015. ápr. 17. 09:00
Taposógép,szobabicikli,és DVD.n egy kis Béres Alexandra. De elég lusta vagyok.Ne gyorsítsd a fogyást,mert akkor a bőröd megnyúlik,nem tudja az új kontúrt követni.Gratulálok neked,nagyon ügyes vagy. Később a fogyás lelassul, vagy meg is áll, de aztán megint megindul. Minden nappal szebb leszel!!!!
2015. ápr. 15. 09:42

Sziasztok!


Minden szép és jó. Mint a mesékben. :) Most járok 7 kg-nál alig egy hónap alatt.

Fél tányér leves után alig bírok enni. Kicsit erőtlen vagyok, vizet keveset tudok inni. A doki szerint két litert jó lenne lenyomni naponta, mert akkor jobban olvadnak le a kilók.

Délelőtt valami pékáru egészségesebb változata, ebéd bögre leves, pár falat második. Este pedig éhes sem vagyok. Akkor inkább már csak valami gyümölcs. Ezt most nagyon jól tudom tartani. Nem kívánom az édességet. Hihetetlen, nem gondoltam volna. Szinte rabja voltam a házi sütinek és a csokinak. Most meg eszembe sem jut. Még lemegy 5 kg és elkezdek újra futni. Most még fáj kicsit a térdem.

Zsuzska70, te mit sportolsz? Van esetleg valami jó tipped, amitől felpörgethetem a fogyást?

Itt a jó idő, bicajjal járok már dolgozni. Ez kezdetnek szerintem elég.

2015. ápr. 9. 19:00

nagy itt a csend anni-panni jol van???

VAGY KÜZD A GYOMORSAVVAL

61. Zsuzska70 (válaszként erre: 60. - Anni Panni)
2015. márc. 25. 16:10
De örülök hogy túl vagy rajta! Első hónap nekem 12.5 kg,majd 6 kg,utána havonta 2-2 kg.fogyás volt. A bőröm egy kicsit lötyög,de nem vészes. Lassan majd kitapasztalod,hogy mi esik jól. Én is sokat büfizek,de ez van. Én elhagytam a cukros üdítőt,nasikat és a fehér kenyeret.Persze hamarabb megéhezik az ember,de csak piciket tud enni. Világéletemben mason aludtam,és pár nap után megint sikerült,azóta is. Nagyon szorítok neked!!!!
2015. márc. 25. 10:44

Sziasztok!

Jelentem, élek! :)

A pénteki nap minden gond nélkül lezajlott.

Szombaton azért már volt szédülés, hányinger.

Reggel gondoltam bekapok valamit. Hát nem kellett volna. Ezt a testem is lelezte. Szinte minden falat visszajött. Volt egy jó kis ingázás a WC és az ágyam között. Estére már lenyugodtam, rájöttem, nem jön az ki, amit nem eszek meg. :) Vasárnap már sokkal jobb volt, már tudtam enni egy kis levest. De egész nap nem kívántam mást. Hétfőtől pedig már teljesen jól vagyok. A kávé nagyon hiányzik, reggel nekem azzal indul a napom. De a ballonnak nem tetszik, mert olyan savam van tőle, hogy inkább nem próbálkozok vele. Tegnapi ebédem: fél csésze zöldség leves, fél szelet natúr pulyka, fél marék sali. Nem hiszitek el, alig bírtam megenni. Szétdurrantam majdnem. :) Csúcs! Ja, nem is írom a lényeget. Induló súly: 97 kg, 174 cm. Ma reggel: 93!!!!!! Persze, tudom, nem lesz ez ilyen ütemű, de ösztönzésnek az ért jól jön! :))) Írom a továbbiakat majd. Köszi a bíztatást. Bármi tippet adtok, akinek sikerélménye van vagy volt, szívesen veszem. Akár evéssel, akár mozgással vagy bármi, ami segíthet az elkövetkező időszakban. Hátha más is van, akinek jól jön egy pár tanács.....

59. Zsuzska70 (válaszként erre: 57. - Zséka198)
2015. márc. 22. 15:22

Kedves Zséka,nem tudom ezeket a borzasztó lükeségeket honnan veszed. Hogy a kalória jobban hízlal szénhidrátból,mint zsírból. A kalória egyformán hízlal. És egyformán hízlal reggel és este is.

Jó fogyózást mindenkinek, nagyon várom Anni-Panni jelentkezését!!!

58. Zséka198 (válaszként erre: 47. - Zsuzsi135)
2015. márc. 19. 11:42
Sose lefogyni az igazán nehéz hanem a fogyást hosszútávon megtartani. Ez biztos. És abban már nem segít a ballon csak az akaraterő, már ha egyáltalán akaraterő kérdése és nem a helytelen hormontermelés miatt hízik meg valaki, mert azt akaraterővel legyőzni teljesen lehetetlen. Az elért eredményeket megtartani ezért csak 10-20 százaléknak sikerül, és csak azok közül akik nem szervi okok miatt híztak meg. De legalább van akinek használ. Hát ez ilyen sajnos ennek tudatában kell lenni.
57. Zséka198 (válaszként erre: 51. - Zsuzska70)
2015. márc. 19. 11:34
No néhány dolgot azért ebben pontosítanék:) Nemcsak a kalóriát kell figyelni hiszen gyanaz a kalória sokkal jobban hizlal szénhidrátból, a zsírból ugyanis nem minden esetben szívódik fel (bizonyos más anyagok egyidejű jelenléte is kell hozzá például a szénhidráté) meg a zsír emésztéséhez igensok kalóriát használunk fel, míg a szénhidrátéhoz szinte semmit, az egyenest megy a vérbe. A ballontól pedig nem múlik jelentősen az éhséged, de mitől is múlna, amikor azt a vércukorszint, a gyomorsav mennyisége és a hormonok szabályozzák, nem az, hogy mekkora üres hely van a gyonmrodban. A ballon inkább azért jó mert kevesebb étel fér a gyomrodba tőle, meg persze járulékosan azért vagy kevéssé éhes mert vele egyidőben szeded a savlekötőt:). A parizer meg a legkevésbé se illeszkedik semmilyen fogyókúrás étrendbe, az egy ipari szemét, bőrkével zsírral és rossz összetételű növényi fehérjével mint a szója. Túrórudi tömény cukor, gyümölcsjoghurt szintén, abban sajna minimális gyümölcs van helyette színezék, aroma, zselatin meg cukor (csak akkor jó ha te magad teszed bele naturjoghurtba a gyümölcsöt). Figyeljétek csak pontosabban a kalóriatáblázatokat, azokból kiderül hogy mondjuk a gyümölcsjoghurt kétszer annyi kalóriát tartalmaz, mint az olyan sokat szidott kóla, és pont ugyanannyit, mint a nagyon hizlalónak kikiáltott müzli, ha azt nem szárazon számítod (ki eszi magában, szárazon?fúj), hanem tejjel, sovány joghurttal elkeverve. Ha édes ízt kívánok én kortyintok párat a gyümölcsléből, várok, ettől egy idő után szépen elmúlik. A gyümikonzerv is jó ötlet, meg a babapiskóta is a savlekötésre:) De persze ez mind csak az én véleményem, mindenki úgyis úgy viszonyul a parizerhez meg a gyári ízesített joghurtokhoz ahogy jónak tartja:) Lényeg hogy fogyjunk, bármilyen módszerrel.
2015. márc. 19. 10:50

ne parázz!

Jo nagy adag Savon kívül nem lessz bajod!

2015. márc. 19. 10:28

Zsuzsi135!

Megírom, ígérem, ez is egy ösztönzés lesz, hogy nektek jókat tudjak majd írni.

Nem akarok beégni. :)

Holnap 9!

Azért már kezdek parázni. :(

2015. márc. 18. 15:37

anni panni!

sok SIKERT!!!!!

Remélem sikerül!!!!!

Fél év hosszu figyelni fogom az eredményeidet HA öszíntén itt közzéteszed!!!!!?

2015. márc. 18. 10:44

Kedves Zsuzska70!

Köszi a tippeket. Ezek tényleg hasznosak. Norbit én is szoktam enni-inni. :) De tényleg drága, viszont a legfontosabb a szénhidrát minimalizálása és ezek a termékek tényleg erre vannak kitalálva. Édes íz az nekem is nagyon kell. Sajnos ez lesz a legnehezebb. Csokifüggő vagyok. Már helyettesítek étcsokival. Az nem okoz olyan függőséget.

Köszi a tanácsokat, ha eszedbe jutnak hasonlók, akkor nagyon várjuk! :))

2015. márc. 18. 10:30
Szegedre megyek. Már voltam konzin, a doki nagyon normális. Meg nekem ezt a helyet ajánlották a barátaim is.
51. Zsuzska70 (válaszként erre: 50. - Zsuzska70)
2015. márc. 18. 09:09
Vannak persze trükkök. El kell kezdeni figyelni a kalóriákat. NEM szénhidrátot!/pl. a szalonnában sincs szénhidrát/.Meglepő dolgokat vesz észre az ember. 100g tejcsoki kb 500 kcal. A jóregglet keksz,meg müzli,meg müzliszelet 470. Na? Tehát az egészségesnek gondolt is lehet jó sok kalória. Hogy lehet spórolni a kalóriával: eleve kis adagot eszel, innivaló csak a víz, sok zöldség. Fehérjét enni kell, mert energetikailag könnyebben bont fehérjét a tested,mint zsírt. Vacsora főtt tojás,virsli magában,parízer. A ballon azért jó,mert nem éhezel. Édes íz nagyon hiányzik, de a gyümölcsjoghurtok, vagy 1-1 túrórudi/70-100 cal./ jöhet. Vannak light gyümölcskonzervek, ha 100 cal alatt vannak,akkor jó. Most télen friss gyümi nélkül ezeket is ettem néha. Norbi boltokban jó drágán lehet venni cuccokat, nekem a babapiskóta ízlett, reggel l kávét iszom/régebben napi 5-7 helyett,/de l kekszet ennem kell hozzá,mert a sav valóban sok, de folyamatosan kell savcsökkentőt szedni. Május elején fogják kivenni a ballonomat,azután kell igazán okosnak lenni.
50. Zsuzska70 (válaszként erre: 49. - Anni Panni)
2015. márc. 18. 08:56
Holnapután mész? Hol csináltatod?
2015. márc. 18. 08:45

Kedves Zsuzsi135!

8 éve volt ballonod? Az nem most volt.

Negatív volt a tapasztalatod, mint Gloria05-nek. Ez ok, de nekem nem lesz az. Mert úgy, mint Zsuzska70 akarom ezt. Ő példakép lehet, hiszen 30 kg-ot fogyott már. Azt hiszem, inkább ŐT olvasom. Ne haragudj. Te próbáld feldogozni, hogy nem sikerült és próbáld meghallani, mit írnak a Zsuzska70-esek, mert lehet, hogy valamit jobban csináltak. Az a baj, hogy az ilyenek nem írnak, mert lefogytak és nem foglalkoznak már mással. Nem nézegetik a fórumokat, hiszen elérték céljukat. Pedig mi, akik még előtte állunk, erőt meríthetnénk belőlük. Én pénteken megyek és bízok benne, hogy a ballon ad majd annyi erőt, hogy a fél év alatt sikerüljön annyit fogynom, hogy az később újabb erőt adjon, hogy folytassam, megtarsam, további fogyást eredményezzen. Írom majd a tapasztalatokat....

2015. márc. 17. 15:02

Anni panni!

Mégsem vagyok statisztika ronto A 12.8 kg-mal !!!!!

EZT OLVASD

[link]

2015. márc. 17. 13:54

kedves anni panni!

NEM VAGYOK NEGATIV BALLON ÜGYBEN!

Egyszerüen látom mi a vége mert a saját BUNDÁMON tapasztaltam meg

nézd hogy te is irod nehéz ezt a pénzt összeszedni és NÁLLAM Sem ajándékozta sennki

14 honapon át filléröl fillére raktam össze 2-3 meloval

olvasd GLORIA o5-öt

hasonlo cipöben jár 20 nap 1kg ezt 620.000 nélkül is megy

DE TUDOD MI A MÜVÉSZET!?

megtartani nem ma vagy holnap hosszu távon...

mi azt gondolom nem azért fogyunk mert

42 röl 38ra

akarom a ruhatáram cserélni sokaknál-

cukor keringési zavarok izületi fálydalmak stb.

mi már tul vagyunk azX-dik Diätán meg a y.dik probálkozáson

nekem 2007-ben Volt ballonom hidd el pont olyan naivan-merészen-tisztaszivvel-hittel álltam hozzá a dolgokhoz mint sokan

Sport 3x 90perc hetente

1200 kaloria

házi orvosom ellene Volt de mikor hazamentem az "eredménnyel" mégis TÁMOGATOTT.

Ö elöre megmonta mi lessz nem hittem neki nem AKARTAM hinni

hittem a Ballonban és magamban

Gondolhatod kinek lett igaza Hát nem nekem

Rengeteg ez a pénz amit az ablakon ÉN kidbtam illetve TANULOPÉNZT fizettem dehát AKI A statisztikát rontja az NEM KÍVÁNATOS ha ITT hallatja a HANGJÁT.

én tapasztalatom .....

Okos ember más kárán tanul...

Buta a sajátján

én a 2 kategoria voltam

de kivánok neked sok sok sikert és kitartást....

és bizz CSAK magadban mert ha nem ugy mennek a dolgaid ahogy te gondolod akkor még válaszra Sem méltatnak mint Gloria05 -öt

üdv

én is szorítok

2015. márc. 17. 11:36
Kedves Anni-Panni! Fele akaraterőt pótolja a ballon. A másik felét oda tudod tenni. Ha elindul a fogyás az komoly önbizalmat ad. Sok sikert kívánok Neked. Fél év alatt megszokja az ember a babaadagokat. /A ballon miatt egyszerre fél szelet kenyér megy le. Vagy egy főtt tojás./Igaz hamarabb megéhezel,de ha odafigyelsz,menni fog!!!! Szorítok Neked!
2015. márc. 17. 11:34
147 cm és 87 kg. ennyi voltam. Most 57 kg vagyok./nem nőttem közben/.Látványos. Nekem is az akaraterővel volt gond,meg az örökös nassolással. Az első egy hét pokol volt, a csapvizet is kihánytam, de fogytam 5 kg. A fogyás már lelassult, havonta 2 kg. Nem eszem fehér kenyeret,édességet,és nem iszom cukros üdítőt. Ezzel már lehet fogyni. Lusta vagyok, így otthon a taposógépet használom, de szeretnék futni,vagy aerobikozni is most már.
2015. márc. 17. 08:51

Szia Zsuzsi!

Azt mondják, minden kezdet nehéz. Én abban bízok, a ballon segít a kezdeteknél. Igen gyenge vagyok, mint minden túlsúlyos. Hiszen nem véletlenül eszünk többet, mint más. Valaki menekül, valaki csak fél, van, aki ráfogja, hogy genetika, az ősök is kövérek voltak.

De nem foghatják folyton a kezem. Egyszer (pár hónap múlva) el kell, hogy engedjék. Én abban bízok, hogy a kezdeti fogyástól megjön az önbizalmam, és ez fog erőt adni. Az, hogy már merek tükörbe nézni, ami - remélhetőleg - már tetszeni fog. Végre magamra húzhatom a régi gönceimet és végre újra futhatok. Most az sem megy, mert a térdeim borzalmasan fájnak.

Tetszik, hogy már pozitív vagy az üzenet végén. Így kell ezt csinálni. Fogytál tízenpár kilót. Akkor ebből meríts erőt!

2015. márc. 16. 20:22
Sziasztok! Én most vagyok nagy gondolkodásban ballon ügyben....Elvagyok keseredve nem tudom mit tegyek.....csináljam ne csináljam.....segítsetek!!! Valaki tud képeket küldeni ballon elött és után és azóta????? Köszönöm a segítséget!!
2015. márc. 16. 15:23

Szia anni panni !!!!

Ezt irod...

mert gyenge vagyok, sajnos nincs akaraterőm. Egyszerűen kell, hogy valaki v valami segítsen, támogasson.


gondolod a ballon után meglessz az eröd ????

ÉN IS IGY VOLTAM MINT TE

CSAK KITARTÁS ÉS HIGGY LEGFÖKÉPPEN ÖNMAGADBAN A POZITIV HOZZÁÁLLÁS SEGÍT

én rontottam DE remélem te JAVÍTOD a statisztikát

SOK SIKERT

41. Anni Panni (válaszként erre: 40. - Zsuzsi135)
2015. márc. 16. 10:35
Kedves Zsuzsi135! Szerintem meg Te jöttél a Marsról! Én még csak most szeretnék ballont, de nekem több ismerősöm a szemem láttára fogyott és nem is keveset. Nekem nem kell bizonyíték, sőt aki ide írogat, nem is bizonyít semmit. Hisz azt írsz, amit akarsz, se egy fotó, semmi. Nekem elég, hogy van több személy, akit ismertem előtte és most látom, megváltozott az életük. Nekem sajnos az anyagiak hiányoznak, de összeszedem, mert gyenge vagyok, sajnos nincs akaraterőm. Egyszerűen kell, hogy valaki v valami segítsen, támogasson. Sajnos a családtól ezt nem kapom meg, így nem is verem nagydobra. Ezt álltalában senki. Ezért is van az, hogy erről még itt sem beszél senki. Az hogy Te nem tudtál fogyni, az a Te bajod. Ezen gondolkodj el Te magad. A ballon nem égeti le rólad a zsírt - sajnos - csak egyszerűen nem kívánod a kaját. De ha kivették és ugyan úgy zabálsz, ugyan miért ne jönne vissza, amit leadtál?
2015. márc. 13. 20:39

Kedves Zsuzska 70

Te olyan vagy nekem mint valaki aki a Marsrol érkezett

nézlek nagy szemekkel látom is hallom is mégis hihetetlen

hiszem minden szavad

DE neked is hinned kell TE vagy az eggyetlen eddig akit hallottam olvastam enyit lefogyott a ballonal

sokakkal tartottam tartom a kapcsolatot azota is SENKINEK nem sikerült ez a falyta CSODA ami neked

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!

Büszke lehetsz magadra elismerésem és abban még több elismerés hogy TARTANI is tudod

ÜDV zsuzsi

2015. márc. 13. 09:20
2014.10.31.-én kaptam gyomorballont Győrben. Eddig 30 kg fogytam. Aki többre kíváncsi,annak szívesen válaszolok.
2015. márc. 10. 11:46

sziasztok!

Nekem Volt ballonom ....

Ki irta azt hogy 30kg ot lehet fogyni!?

Baromság

6 honapos ballonom Volt 12,8kg amellet hogy 3x 1 héten sportoltam aktívan csoportosan .

eggyetlen egy foglalkozást Sem hagytam ki 3x 90 perc hete mellete Diäta kaloria számlálás 1200at ehettem igy Sport mellet

Mütét ...

1 hétig voltam bent olyan gyomor savam Volt hogy attol féltek szétmarodik

elötte sosem szenvedtem savtol

NEM TUDOM AJÁNLANI SENKINEK

Már nem idöszerü és utánna 20 hét alatt visszajött az egész ráadásul a sav megmaradt

döntsétek el magatok de én saját börömön tapasztalva

nem sokat ért és csomo pénzt fizettem

ÉLETEM eggyik legrosszabb döntése Volt.

1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook