Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyömbér színű színezőtől szürkés-zöldes lett a hajam. Mit tehetnék vele itthon? fórum

Gyömbér színű színezőtől szürkés-zöldes lett a hajam. Mit tehetnék vele itthon? (tudásbázis kérdés)


12. Wickucy (válaszként erre: 11. - Vikucka)
2012. dec. 26. 12:44
A fekete vagy a sötétbarna ellen, már nem is beszélek, megértem, én is otthon festeném. A szimpla barnák esetében, vagy akár a sötétszőkéknél is elég sűrűn megesik, hogy SOOOOKKAL sötétebb lesz a végeredmény otthon! Viszont a szőkítés pl. a legnehezebb, leghosszabb tananyag az iskolában is!!! De örülök, h erre otthon is képesek egyesek, nem mérlegelve, h ez egy elég komoly beavatkozás.
11. vikucka (válaszként erre: 10. - Wickucy)
2012. dec. 26. 12:39

igazad van.... Szerintem 2-3 havonta megéri kifizetni 5-6 ezer forintot. Nekem melirom van, simán kibir 2-3 hónapot.


Amikor fekete volt a hajam, akkor otthon festettem, vagy amikor barna... de a melirral meg sem próbálkoznék...

10. Wickucy (válaszként erre: 9. - C6766641b8)
2012. dec. 26. 12:33
Igen, nem csak drágán van jó szakember... De igen, ennek is van ára, mint a műkörömnek, meg minden másnak... De én nem akarok ezzel senkit megbántani, csak dühítő! Mindent meg lehet mókolni otthon, de aztán ne csodálkozzunk, ha nem lesz jó...
9. c6766641b8 (válaszként erre: 8. - Wickucy)
2012. dec. 26. 12:30

Igen,egyetértek,engem is dühít már nagyon az ilyen:/


Persze nem mindenkinek van pénze fodrászra,de akkor spóroljon rá.Sokkal többe kerül az ha megveszi a festéket,majd az oxikat és stb stb,mintha elmenne olyan szakemberhez aki érti a dolgát.

2012. dec. 26. 12:26
És ebben a legszebb, h persze szívjon a fodrász, hát azért van, h helyre hozza, amit otthon elrontunk, mert olcsó. Aztán húzzuk a szánkat, h mennyit kér el és, ha esetleg a hajad is leég, valószínűleg nem miatta, hisz ő szakértő, míg te nem, akkor utána még ő a hibás! Pedig csak annyi minden van már azon a hajon, amiről ő nem is tud, h akaratán kívül fogja rommá égetni! Már nem tudok kedves lenni az otthon kísérletezőkkel! Ez egy szakma! Amit tanulni kell! Senkinek nem kell a tudásunk? Akkor ilyenkor aztán ne húzza a száját senki, ha nem lehet tökéletesen helyrehozni!!! Sőt..
2012. dec. 26. 11:50
köszi. megfogadom. várok,hogy egy kicsit kopjon aztán fodrász.....
6. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - Dundi27)
2012. dec. 26. 11:44
A színező hajmosásról hajmosásra kopni fog egy kicsit, az is lehet, hogy a festett szőke hajad a szokásosnál is hamarabb ledobja. Az ünnepek után menj fodrászhoz, addig inkább egy divatos kendő, ha tényleg annyira durva az eredmény, mint hogy újra otthon kíséreld meg helyrehozni.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Dundi27)
2012. dec. 26. 11:40

Ezek után még otthon akarsz kísérletezni? Ügyi :)

Szerintem fesd feketére.

4. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Dundi27)
2012. dec. 26. 11:38
Ha még jobban el akarod @nia fejedet, akkor buheráld nyugodtan otthon!
2012. dec. 26. 11:35

Lehetsz persze, de szerintem csak ha leszívatod egyenletesre.

De várj pár napot, hogy megnyugodjon kicsit a hajad, mert annyira tönkre teszed, hogy egy év múlva lehet csak normális hajad.

Ha van pénzed, akkor inkább ezt bízd egy jó fodrászra.

2012. dec. 26. 11:30

Nem szabad ilyennel próbálkozni otthon!

Jön az azt hittem dolog,és akkor már el van cseszve az egész haj.


Fodrászra kell bízni(akiben megbízol),nem pedig otthon barkácsolni:/

2012. dec. 26. 11:29

nagyon világos hamvasszőke hajam volt,ami hajlamos a sárgulásra,ezért tegnap rákentem egy színezőt,mert azt hittem,hogy csak egy picivel leszek sötétebb és nem lesz sárga a tövem.

Most pedig sötét színű szürke és zöldes beütésű a hajam. Szőkítés nélkül is lehetek újra szőke? Ha veszek a fodrász kellékesben egy hajfestéket+ 9%os oxit az vajon befogja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook