Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Festett szőke haj barna színezőtől lehet zöldes árnyalatú? fórum

Festett szőke haj barna színezőtől lehet zöldes árnyalatú? (tudásbázis kérdés)


2015. szept. 8. 14:52
Én csokibarnával festettem át a szőke hajam barnára, nem lett sötét. Mindenképp olyan festéket vegyél, amibe van vöröses árnyalat, az kiüti a zöldülést. :)
2015. szept. 3. 08:52

Én alfaparf festékkel festettem be a szőke hajam. Mindig eggyel sötétebb szőke festéket vettem.


Ha fodrászkellékesbe veszed ott azt is megmondják hány százalékos oxit vegyél hozzá ha sötétíteni akarsz.

3. 2ab16d5612 (válaszként erre: 1. - Scarlet001)
2015. szept. 3. 07:48

inkább valami sötétszőke árnyalatot választanék barna helyett. főleg ha esetleg ammóniamentes. az 1-2 árnyalattal sötétebb lehet.


épp eleget fog sötétíteni. ha meleg színt választasz a zöldülést szerintem elkerülheted. de hátha ír fodrász ide is :)

2015. szept. 3. 07:37
Menj el fodrászhoz.
2015. szept. 3. 07:21

Festett szőke hajam van, az eredeti szőkés barna. Világos barnára szeretném színezni, színezőtől is lehet zöldesebb árnyalatú az eredmény? Ha igen, rá van ez írva a dobozra?

Olvastam, hogy sokan pl gesztenyebarnát vettek, és majdnem fekete lett belőle. Tudom, hogy gyorsan ki fog kopni, de nem szívesen lennék pár napra se nagyon sötét hajú. Ha a szőke hajamra világosbarna színezőt veszek, az tényleg világosbarna lesz? Rossmannban vagy fodrászkellékesnél érdemesebb venni? Loreal Casting-ra gondoltam.

A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook