Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógyult emberek, súlyos betegségek fórum

Gyógyult emberek, súlyos betegségek (beszélgetős fórum)


23. survivor3 (válaszként erre: 22. - Survivor3)
2009. júl. 14. 23:29

Nos...

Nem.

A Személyi igazolványom is.

Ma kaptam újat. 2019-ig érvényes.

Nagyon vigyáztam a régire. Kilukasztották és megkaptam, megőrizhetem. Remélem így lesz ez ezzel az újjal is.

Olyan szép vagyok rajta, mint egy fegyenc…

22. survivor3 (válaszként erre: 21. - Survivor3)
2009. febr. 24. 13:16

NAAAAAAAA!


ÉN ÉLTEM CSAK TÚL?

2008. nov. 20. 20:06

Sziasztok!


L.A: idézet:


"Örökké magamban õrzöm a rák tanulságát, és örökké a rákosok közösségébe fogok tartozni. Hiszek abban, hogy kötelességem jobb emberré válni, mint azelõtt voltam, és segíteni azokat az embertársaimat, akik ezzel a betegséggel kerülnek szembe. Ezt a közösséget a közös élmények hozzák létre. Mindenki, aki már hallotta azokat a szavakat, hogy „rákos vagy” és arra gondolt: ”Istenem meg fogok halni”, tagja ennek a közösségnek

Ha pedig egyszer tagja lettél, soha nem lépsz ki belõle..."


Úgyhogy vagyok.

2003 óta újra.

Ha tudok valamiben segíteni írjatok.

2008. nov. 12. 08:32

Sziasztok!

Gondoltam, írok, hátha lesz még valaki ezen a fórumon! REmélem, jól vagytok, mindenkinek jók az eredményei!

2008. júl. 22. 18:54

Sziasztok!

Szeretném kérni valaki segítségét!

Apumat nyeltődaganat miatt műtötték kapot sugarat,és olyan embereket keresek akiknek szintén ilyen betegségük volt!

Szeretne velük beszélgetni megtudni ők hogy élték meg....

Előre is köszönöm!

18. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 17. - Szilvia71)
2008. ápr. 3. 10:37
Küldök neked privit!
17. szilvia71 (válaszként erre: 13. - 9bbb5bd983)
2008. márc. 27. 13:58
Szia! Ezen én is átestem,én nem kaptam pirosat és mégis elment a hajam,és minden más is ahogy illik,nekem is 6 kezelésem volt.Sors társaimnak azt tudom javasolni,küzdeni kell mert különben alul maradsz!
2008. márc. 27. 12:47

hmm de jó, hogy idetaláltam!


Nekem az apukám betegedett meg kapott egy enyhe agyvérzést, bevitték a Honvéd korházba, de amikor a CT-t csinálták nem jó kontraszt anyagot vittek be és kapott egy epilepsziás rohamot.

Elkezdték gyógyszerezni, de nem figyeltek rá nem vette be a gyógyszerét és kapott egy másik rohamot is éppen akkor amikor zuhanyoztattam ... ne tudjátok meg milyen volt ... aztán, hogy minden ok legyen jól begyógyszerezték, hetekig úgy járt mint egy zombi.

Amikor a kerületi korház ideggyógyászatán megmutattam a zárójelentést és a gyógyszer listáját a doktornéni majd hülyét kapott, hogy felelős doki hogy tehet ilyet.

Azóta jól van figyelünk rá semmi gond nincs vele ...

Szóval vannak jó dokik és rossz dokik és ha szerencsénk van olyan kezébe kerülünk aki gyógyít is ... mondjuk ugyan ez volt az urológiai problémájával de ez egy másik történet ... azon is túl vagyunk.

15. Ági28 (válaszként erre: 12. - Marcsy006)
2008. márc. 8. 17:09
Szia Marcsy! Köszönöm a jó kívánságod! Én meg azt remélem, h te és a családod jól vagytok! Remélem lesz elég erőtök, az újrakezdéshez! Megkaptam és válaszoltam :-)
14. Ági28 (válaszként erre: 13. - 9bbb5bd983)
2008. márc. 8. 17:07

Szia!

Örülök, hogy néha hallani pozitív dolgokat is! Sajnos egyre kevesebbet! Apámnál a kórházban most két ápolóból is beteg lett, szintén vastagbéllel! Elképesztő, kezdem azt hinni, h fertőző! Egyre többet hallok róla! Sajnos nem tudjuk mit eszünk! Aki meg behozza az országba a szar keját, vegy lejárt minőségűt, vígan él! Egy kicsi pénz ebbe a zsebbe egy kicsi a másikba és máris nem kérdez senki semmit! Nézzétek meg a paprikás céget! Mi lett velük? Tudták, h amit tesznek baromira mérges, leszarták, tejeltek és most vígan furikáznak a 0 km-es kocsijukban, amit abból vettek, h az egész országot meglopták! Na befejezem ezt a mérgelődést! Mégegyszer örülök, h jól vagy és hogy ilyen jól alakult! Apámnak nem hullt ki a haja, persze egy kicsi igen, nem volt vészes. Mondtam, ha attól jobban érzi magát, akkor én is levágattam volna nullás géppel a hajam, h együtt legyünk kopaszok, de nem kellett. Ő azt hiszem leírhatom, h jól van, csak az orvosa hozzáállása bosszantja! Az, h nem törődik a betegekkel, 4 órát is váratja akár, azt már le sem kell írnom, h van olyan nap, h be sem megy hozzá a kórterembe. Ez sokkal jobban bosszantja. Ha meg orvost akarna váltani, akkor a többi orvos egyként állna ki emellett, h nincs is vele semmi baj, biztos eltúlozzuk a betegség miatti érzékenység miatt!

13. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 1. - Ági28)
2008. márc. 8. 11:25

Szia Ági!

Sajnos hasonló dolgon én is átestem. Én akkor múltam 25 éves, és a mellemben volt rosszindulatú daganat. A fiatal koromra való tekintettel, bár a daganat nem szórt, kemoterápiás kezelést kaptam. 6-ot. Először 4-et, utána sugarat, majd kettőt. Nekem kihullott a hajam, de nem mindenkinek szokott. Állítólag aki a piros folyadékot kapja, annak mindnek kihullik. Én azt kaptam, az a legerősebb, és csak a harmadik kezelés után kezdett. Egy percig sem merült fel soha, hogy feladjam. A családom mellettem volt, mindig. Mindenféle immunerősítőt szedtem. Ennek 4 éve, most van egy 2 hónapos kislányom! Csak pozitívan előre, az a legfontosabb! Tudom, ez nem mindenkinek elég.

Vigyázzatok apukádra, sok erőt kívánok!


Ha gondolod, szívesen válaszolok mindenre, ha írsz nekem!

12. marcsy006 (válaszként erre: 11. - Ági28)
2007. szept. 6. 07:30

Szia!

Küldtem privit.Remélem,Apukád jól van.Nagyon szorítok neki,hogy gyógyúljon meg.

11. Ági28
2007. aug. 7. 12:13
Szintén!
2007. aug. 7. 11:48
Küldtem privit!
2007. aug. 7. 11:44
Ha akarod beszélgethetünk róla privátban is.
8. Christineee (válaszként erre: 7. - Ági28)
2007. aug. 7. 11:41
Ok. Írjam le bővebben?
7. Ági28 (válaszként erre: 6. - Christineee)
2007. aug. 7. 11:35
Szia! Privát????
6. Christineee (válaszként erre: 5. - Ági28)
2007. aug. 7. 11:34

Nem bizony!


Főleg ha egy fiatal szervezettel történik amelyik ezt leszámítva tökéletesen egészséges!!!

5. Ági28 (válaszként erre: 4. - Christineee)
2007. aug. 7. 11:26

Szia! Köszi! Péntek vérvétel, ct. Aztán jövő7en kiderül mi a helyzet.

Sajnálom, hogy nem végződött jól! Fel sem lehet fogni úgy gondolom ezt a dolgot.

2007. aug. 7. 11:18

Szia ági!


Azt hiszem engem nem teljesen így érint a dolog!


A súlyos betegség ok, csak nálunk nem végzdőtt olyan jól a dolog!


Ahogy olvasom eddig szépen javul apukád! Ez mindenképpen jó jel.


Ne addjátok fel, remény mindig van.

3. Ági28 (válaszként erre: 2. - Ec63a7fc29)
2007. aug. 4. 20:55
Szia! CSak most láttam, h írtál, gondolom ez nem olyan téma amiről sokan szivesen beszélnek. Hát pont ma volt az utolsó kemoterápiás kezelés. Jön egy kontroll és utána az eredménytől függő szünet. Egy évet járt 2-3 hetente kemo-kezelésre. A műtét óta kb 18-20 kilót hízott. Ez pozitív dolog, az ilyen betegeknél, és a kemoterápia mellett. De sok olyan beteget látok a kórházban aki borzasztóan le van gyengülve, apám meg dolgozik. És a haja sem hullott ki, csak egy kicsit. Attól tartok, hogy a kötelező szünet alatt súlyosbodhat a betegség. Sok ilyenről hallottam már, de próbálunk nem erre gondolni és pozitívan hozzáállni. Téged érint ez a "téma"??
2. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Ági28)
2007. júl. 23. 23:13
Milyen reményeitek vannak?
2007. júl. 11. 13:28

Sziasztok!

Azért indítom ezt a fórumot, - hogy ha valakit érint még rajtam kívül - itt tudjunk beszélgetni, segítséget esetleg támogatást nyújtani a betegségekkel kapcsolatban.

Az Apámnál egy éve diagnosztizáltak vastagbél-daganatot, májáttéttel. Teljesen véletlenül vette észre az orvos, még semmi jele nem volt. Csak annyi, hogy egy átlagos márciusi megfázásból nem tudott kigyógyulni. Jött a vérvétel és társai. Műtét, kemo. Féltünk. Most úgy áll a dolog, hogy csökkentik a kezelésre szánt napokat. Eddig 2 napot kellett a kórházban töltenie, most már csak 1 napra kell befeküdnie! Azt mondják az orvosok, hogy minden CT-n látható javulás az előzőhöz képest. Remélem ez így is fog folytatódni!

Van valaki, aki hasonló cipőben jár?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook