Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valaki gyogyulte ki betegségéből az ökonet termékeit használva fórum

Valaki gyogyulte ki betegségéből az ökonet termékeit használva (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. dec. 7. 21:38
REG-ENOR - 14 kilót fogytam 14 hét alatt és a magas vérnyomásom teljesen rendbe jött, ennek 4 éve, azóta is egészséges vagyok, néha elkezd kaparni a torkom, akkor beveszek pár olajfa kapszulát és elmúlik.
36. Kata1977 (válaszként erre: 27. - Micimacko72)
2012. jan. 28. 16:20

szia,

Márk Kata vagyok..olvastam, h nálatok is hanyas volt es senki nem talalt semmit. nalunk is ez van..havonta hanyik v ket hetente.. 30 oraig tart.ver rendben, pisi rendben ultrahang rendben, minden oke nincs magyarazat miert?nalatok hasznalt valami?most kezdtuk el, grafruit csepp, olajfa csepp, ezust colloid, kalcium,c vitamin,colostrum kapszulla. mert voltunk rezonancia felmeresen, nme tudtam mar hova fordulni..gasztroenterologus is csak megnyomkodta a hasat es ennyi. 3 eves lesz marciusban.2011 juniusatol hanyik..talaltatok valami megoldast?

koszi

35. Cszsuka (válaszként erre: 32. - C0b7b37b12)
2010. ápr. 2. 20:11

MMmost nem jut eszembe semmi :)

Talán, ha kérdezel :)

34. Cszsuka (válaszként erre: 33. - Pirosalma)
2010. ápr. 2. 20:09
A helyzet az, hogy nem, mivel szó szerint így néz ki a felirat a cimkén: grapefruit-mag csepp :)
33. Pirosalma (válaszként erre: 30. - Brig9)
2010. ápr. 2. 19:53
A helyes írásmód: grépfrút; így azért könnyebb lesz:-)
2010. ápr. 2. 18:17
Hahó!Írjatok terméktapasztalatokat!
2010. febr. 16. 21:35

Szintén a grapefruitmag kivonatra esküszöm!

A többivel ellentétben ez egyáltalán nem keserű.


Használjuk még a mosószert,sampont,fogkrémet,öblítőt,C1000-t.

Új termékük a WC illatosító,most rendeltem belőle.

Ja és víztisztítónk is van.

Erre is sokan mondják,hogy milyen drága.

80.000ft.Korlátlan mennyiségű vizet kapsz.Ha kiszámolod egy 4 tagú család éves ásványvízfogyasztását 1 évre kb.160.000ft!!!!!

Akkor mi a drága??


Valaki írta kicsit lentebb,hogy 30.000 ft,ha belép az Ökonetbe.

Csakhogy itt kap egy csomó terméket is ezért a pénzért,ellentétben más MLM-mel.

Sőt ha kicsit ambíciózus,nem "csak" termékfogyasztó lesz,hanem hálózatépítő is.


Tehát egészség,környezetvédelem,pénzkereseti lehetőség,magyar termékek használata=ÖKONET:)

30. Brig9
2010. jan. 17. 18:23

bocsi, ezt a grapefruit szót soha nem fogom megtanulni leírni!! :)

Szóval Grapefruitmagkivonat!!!!

A herpeszemet is ezzel szoktam kenni!!!

Szuper rá!!

29. Brig9
2010. jan. 17. 18:16

Hát, itt rég nem járt senki!!!

3 éves kisfiamnak tegnap rettentően folyt az orra, csurogtak a könnyei, köhögött és nagyon gyenge volt!

5ször 20 csepp graipfurmagkivonat tegnap plusz hajnalban meg ma 3szor és fényévekkel jobban van!!!! :) :) :) :)

Végre megint rosszalkodik és az agyamra megy!!!! :) :) :) :)

Én bízom az Ökonetben csupa pozitív tapasztalat!!! :)

28. Cszsuka (válaszként erre: 27. - Micimacko72)
2009. aug. 28. 21:23

Pedig érdemes gondolni rá!


Mindenesetre jobbulást!

27. micimacko72 (válaszként erre: 26. - Cszsuka)
2009. aug. 28. 16:03

Köszönöm, erre még nem is gondoltam.

Megfigyelem evés szempontjából hányás környékén mit is evett. Lehet ez lesz a megoldás kulcsa.


A doki könnyen elintézi mindig, gyomorrontás :-((

26. Cszsuka (válaszként erre: 25. - Micimacko72)
2009. aug. 28. 15:05

Ne hagyd annyiban, érdemes megpróbálni, hogy bizonyos allergén ételeket elhagysz az étrendjéből. Pl. elsősorban a tejet. Ha nem lesz jobb, akkor második lépésként a cukrot. Ha még mindig nem jó, akkor a lisztet. Ha már mindhármat kihagytad és nem jobb, akkor menj tovább az orvosokhoz. Ha meg elmúlik, akkor kifejezetten arra kérj vizsgálatot, amiket elhagytatok.

Én ezt javaslom.

25. micimacko72 (válaszként erre: 24. - Cszsuka)
2009. aug. 28. 13:30

Sajnos még nem derült fény rá, hogy miért van ez a hányás. 5 éves és nincs semmi új az étkezésébe.


Elkezd fájni a feje, aztán jön a hányás. Van, hogy 2 hetente.


Voltunk már vérvételen, fül-orr gégén, eddig nem találtak nála semmit. A háziorvos nem is küldött tovább, szerinte ez gyomorrontás.

De én azért ebbe nem nyugszom bele, ilyen sűrűn gyomorrontás? Mikor nem is igazán eszik.

24. Cszsuka (válaszként erre: 23. - Micimacko72)
2009. aug. 28. 12:27

Mitől hány az a gyermek?

Hányásra a grape csepp és az olajfacsepp a legjobb szerintem.

Azért érdemes megnézni, hogy mi okozza. Nem vettetek az étkezésbe valami új ételt? Pl. tehéntejet?

23. micimacko72 (válaszként erre: 22. - Cszsuka)
2009. aug. 28. 10:01

nagyon szépen köszönöm! A Ferenczy könyv megvan nekem, nagyon-nagyon jó!

A grepfruitot használjuk, mert mostanában sokat hány :-((


Gondoltam, vannak akik tapasztaltak e téren, mivel is tudnám megelőzni a bajt!


Nagyon szépen köszönöm!!

22. Cszsuka (válaszként erre: 21. - Micimacko72)
2009. aug. 25. 17:50

Szia!


Compound Herbal Biotic málna ízű, ha jól emlékszem.


Echinacea csepp

Olajfa csepp (ha már baj van, nem megelőzésre)

Van C vitamin por alakban, teába teszed, nem kell bele semmi más ízesítő

Grape csepp alkalmanként, s ha baj van akkor is

Van probiotikum rágótabletta, olyan, mint a cukorka, ez is jó megelőzésre és bajra egyaránt


persze, ezek nem mind egyszerre kellenek, de jó, ha van otthon.


A Ferenczy-féle füzetben olvashatod a leírásukat és a használati utasítást.


Jó egészséget! :)

2009. aug. 24. 09:05

Sziasztok!


Mit érdemes adnom a kisfiamnak (csak folyékonyat vesz be amit persze nem lát)

immunerősítőként így az őszi időszakban?

Mivel itthon van egy kisebb tesó és nem szeretném ha minden betegséget hazahozna az óviból.

2009. júl. 25. 16:09

sziasztok!

nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak az ökonettel kapcsolatban!

mondhatnám úgy is hogy csodák történtek meg velem!

a grapefruitmag csepp segítségével, meggyógyultam egy 10 éve tartó bőrproblémából (futószemölcs) amivel egy bőrgyógyász sem tudott mit kezdeni, tzezreket költöttem gyógyszerekre, ecsetelőkre és krémekre, de semmi sem segített, csak szaporodtak... végül ez a kis csoda pár nap alatt megoldotta minden bajomat...

a lúgosító zöld italnak hála pedig megúsztam egy jó kis vastagbéltükrözést, mert minden emésztési problémám megoldódott, és hogy mást ne mondjak, a meddőségi gondjaim is megszűntek! 1 éve tartó hiábavaló próbálkozás után 1 hónap grapefruitcsepp kúra és lúgosítás után elsőre terhes lettem, csak sajnos nem maradt meg a baba, de ez akkoris egy csoda és tudom hogy hamarosan újra sikerülni fog és minden rendben lesz, mert az ökonet segít! én mindenkinek csak ajánlani tudom! ja és hozzáteszem, én anyukámtól hallottam róla, és én nagyon szentimentális vagyok az ilyenekhez, em is akartam vele foglalkozni, de miután ilyen csodákat tett, úgy döntöttem ezt meg kell osztanom másokkal is, ezért mostmár dolgozom i az ökonetben!

19. Ekka
2009. júl. 1. 18:35
Én eddig csak jót hallottam róla, de személy szerint nincs tapasztalatom-
18. tücsimücsi (válaszként erre: 17. - Cszsuka)
2009. júl. 1. 18:33
Szerintem szabályzatot sértett.
17. Cszsuka (válaszként erre: 16. - Tücsimücsi)
2009. júl. 1. 16:02
vajon miért vették ki a hsz-t, amire válaszoltál?
2009. jún. 28. 12:53
Csak azt is tudasd vele, hogy ahhoz meg kell vásárolnia a közel 30 ezer ft-os kezdőcsomagot.
2009. márc. 25. 12:26
Nekem a Grapefruit csepp, levitte a lázamat, kigyógyultam a mandula gyulladásból. Szerintem "csoda szer". Én be is léptem és nagyon szeretem a többi terméket is. Örülök, hogy másoknak is megmutathatok egy ilyen lehetőséget.
2009. márc. 19. 15:43
Én imádtam a grapfuit-cseppet,csak sajna aki foglalkozott vele,elköltözött,de tényleg nagyon jó az összes Ökonetes termék!!!
2009. febr. 27. 13:54
Az Ökonet az egészség, a nyugalom, és az anyagi jólét világa. Széles termékpalettával rendelkezik (környezetbarát tisztítószerek, táplálékkiegészítők, stb.) Az én családom már 2 éve használja ezeket a termékeket. Szerencsére komoly betegségünk nem volt. Egész télen egyszer voltam megfázva, de 3 nap alatt kikúráltam magam gyógyszer nélkül. A recept: tisztított víz, MSM/C vitamin, olajfa kivonat, grapefruit-csepp, és Ponay tea.
12. Cszsuka (válaszként erre: 11. - E0f56cc971)
2009. febr. 25. 21:02
Ezt kitől kérdezted?
2009. febr. 25. 13:23
Ne haragudj, de úgy néz ki valamiről lemaradtam. Mi az a "ökonet"?
10. c3648d6796 (válaszként erre: 9. - Cszsuka)
2009. jan. 25. 18:49
Imádom őket :-))
9. Cszsuka (válaszként erre: 8. - C3648d6796)
2009. jan. 25. 09:56
Na jó, megbocsájtok, de csak azért, mert nektek is kaukázusitok van...:)
2009. jan. 24. 21:12
jól van na,csak magas labda volt:-)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook