Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyógynövényes nyugtató vagy antidepresszáns fórum

Gyógynövényes nyugtató vagy antidepresszáns (beszélgetős fórum)


2022. dec. 29. 07:45
Azóta , mi a helyzet Fi?
2022. jan. 5. 19:46
nagyon sajnalom, borzasztoan nehez lehet :((
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Alnisa)
2022. jan. 5. 12:56

A levelemet időpont kéréssel együtt írtam csak nagy vonalakban leírtam a problémám és ebben tud-e segíteni, nyilván nem várok válaszként segítséget ingyen csak hogy tud-e fogadni és mikor mennyiért de arra sem válaszolnak :-(


Valeriana nem szokott segíteni és hányingerem is van tőle.

Írtam, hogy gyógynövényest keresek pont az általad felsorolt okok miatt :-(

7. Alnisa (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:34

Mondjuk levélben egyik orvos sem fog érdemben segíteni.

Valeriána is sokat tud segíteni.

Antidepresszánst csak akkor szedj, ha tényleg nem a baj, mert abból nincs vissza út, azt többé nem tudod letenni.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Libikóka)
2022. jan. 5. 12:15
Eddig a városban levő dokik leráztak, lehet túl bonyolult volt a problémám vagy passz, még várok kettőtől választ, leírtam nagyjából a problémáimat nekik.
5. libikóka (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2022. jan. 5. 12:14

DM -ben van tényleg jó:)


FI,,menj el orvoshoz,,nem tudom, de ma már biztosan vannak olyanok ami nem csap le és a hozzászokás is kizárt.Ne késlekedj mert te is hazavágod magad.

4. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:12
Én időnként orbáncfűteával szedálom le magam. 😄 De nagyobb adag kell.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Forrest2010)
2022. jan. 5. 12:11
Találkoztam már vele a neten és fent van a tájékoztatója köszi, a macskagyökér tartalma miatt tartok tőle mert attól hányingerem van.
2. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 12:08
... már régóta nem szedem , de nekem a gyógynövényekből készült : Nervenpflege rengeteget segített hajdanán , ez 1 gyógyszertári bogyó , amit amikor nagyon feszült voltam , szedtem belőle 1-2 szemet , nézz utána a neten , ha nem találod a leírását megnézem h van-e valahol még a cetli ami hozzá utasítás volt ? nem gyógyszer ! de nekem használt :)
2022. jan. 5. 11:43

Sziasztok. Sajnos olyan életszakaszban vagyok amikor úgy érzem nem segít már más, túl sok a nehézség amit cipelni kell és komoly gondok sajnos :-(

Keresek közben szakembert is de mivel már két hete tartó folyamatos sírás és félelemmel küzdök ezért szeretnék valamilyen kiegészítőt szedni. Bármennyire próbálkozom nem tudom abbahagyni a sírást és nem gondolni a rosszra, voltam már mélyen de akadtak közte jobb napok, most sajnos nincsenek.

Valeriana relax, sedatif pc pl nem igazán segít, ajánlották a Remotiv extrát, szedte esetleg valaki? Az orbáncfüvet eddig csak tea formájában próbáltam, igazán hatását nem éreztem, max jobbat aludni de szerencsére aludni tudok, kb abban érzem a menekülést, amikor alszok minden gond megszűnik :-(

Nem tudom hogy depressziós vagyok-e már, valószínűleg igen.

Férjemnek betegsége miatt támasza kellene hogy legyek de nem tudok az lenni és nem akarom már, hogy folyamatosan azt nézze sírok.

Van otthon xanax, bevettem belőle 1-2 szemet, a leggyengébb van otthon, volt hogy egy héten bevettem 2-őt, aztán megint semmit, nem éreztem semmit tőle, max hogy tompultam de igazi segítséget nem nyújtott, lehet folyamatosan szedve segít de mivel félek a rászokástól ezért inkább kerülöm.


Tudom, hogy itt senki sem orvos de hátha valaki ad valamilyen jó tippet még vény nélkül kapható kedély javítóra, megoldani a problémákat tudom hogy nem fogja de ha már kicsit csitulna a lelkem az nagy segítség lenne.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook