Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyógyhatású kő vajon, vagy csak bóvli? fórum

Gyógyhatású kő vajon, vagy csak bóvli? (tudásbázis kérdés)


5. 6b006fc769 (válaszként erre: 3. - Júliusi)
2011. dec. 16. 08:58
én jáspisnak nézem.
4. júliusi (válaszként erre: 15. - Danina)
2011. dec. 16. 06:36

Megnéztem,már nem tagja a hoxának...:(

De lehet,hogy más néven szerepel...csak azt meg nem tudom.

De hátha olvassa...

2011. dec. 16. 06:34
2. jstefan (válaszként erre: 2. - Júliusi)
2011. dec. 15. 19:28
A gyógyító csodakövek a tudomány mai állása szerint kizárólag pszichológiai alapon gyógyíthatnak esetenként, olyan embereknél akik nagyon erősen hisznek benne,és ezáltal beindíthatják az emberi test öngyógyító mechanizmusát,és meggyógyulhatnak. Ettől eltérően vannak olyan kövek melyek radioaktív sugárzást bocsátanak ki, de ezek inkább betegséget, rákot,leukémiát okoznak gyógyítás helyett.Az elmúlt években nagyon elszaporodtak itt MO.-n a csodagyógyítók ,már saját TV. csatornájuk is van,ahonnan egészségsugarakat küldenek emelt díjas telefonon, ezrek hisznek benne.Szerintem hatalmas üzlet,és a labilis emberek legújabb totális átverése.
1. 6b006fc769 (válaszként erre: 17. - Gemma.)
2011. dec. 15. 18:55

bocs, hozzám még nem érkezett meg a tiltakozásuk, nyilván nincs akkora kapacitásuk, hogy minden magyar háztartásba eljuttassák:))

Minek nevezhetőek a kevésbé drága, de nem közönséges, szépségesnél szépségesebb kövek?

Nemeskövek?

(egyébként nagyon szeretem őket:) )

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook