Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gynatren injekció fórum

Gynatren injekció (beszélgetős fórum)


márc. 18. 16:35

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy tudtok-e nőgyógyászt ajánlani, aki felírja a Gynatrent? Tudom, hogy háziorvos is felírhatja, de első sorban olyat keresnék, aki ért is hozzá és van tapasztalata 😊

Köszi

6. Amy83 (válaszként erre: 5. - Betty1114)
2018. márc. 7. 16:18
Én úgy tudom, h a lombik és minden más meddöségi kezelés esélyeit is növeli. Érthetö, mivel egy egészségesebb környezetet teremt a terhességhez. Sok sikert! :-)
5. Betty1114 (válaszként erre: 4. - Amy83)
2018. márc. 7. 07:11
Gratulálok! Nagyon örülök. Én is kipróbálom bár lombikra járok. Nem tudom melyik hatásosabb. Sok egészséget!!
2018. márc. 4. 03:58
Sziasztok! Nekem annyira volt hatásos, hogy a 3. injekcio után már pozitiv volt a tesztem! :-) Elötte kb. egy évig próbálkoztunk eredménytelenül. Még csak a 8. hétben vok, de eddig minden rendben. Csak ajánlani tudom!! Nyilván nem segit minden problémán, de elég jelentösen növeli az esélyeket!! Szomorú, h csak ilyen nehezen lehet hozzájutni (de legalább már nem lehetetlen!), és h sokan nem hisznek benne a számtalan pozitív példa ellenére sem... Sok sikert Nektek! :-)
2018. febr. 27. 20:25
Engem nagyon érdekelne hatásos volt-e a gynatren mert kezdem feladni a reményt. Negi ha lesz tapasztalatod oszd meg velünk légy szíves.
2. Negi
2018. febr. 23. 06:10
Nekem régen a gynevacot adták, az hosszú ideig jó volt, jövő héten fogom a gynatrent.
2018. jan. 5. 08:31
Sziasztok! Érdekelne, h van-e valaki, aki beadatta már a Németországból beszerezhető Gynatren injekciót (a régi Gynevac "ikertestvére")? Illetve, h milyen hatása volt, segítette-e esetleg a teherbeesést a kúra? Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook