Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GYET 2019 fórum

GYET 2019 (beszélgetős fórum)

5. Tripleea (válaszként erre: 4. - Adriemn777)
jún. 27. 20:25
30 óra a plafon.
jún. 27. 19:41
Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem. GYET-en vagyok, mellette 30 órában dolgozom. Lehet-e túlórázni? Vagy a munka törvénykönyvében leírt 30 óra a plafon?
ápr. 24. 11:23
Csatlakozok az előttem szólóhoz. Max heti 30 óra. Még egy kiegészítés: ha több munkáltatónál dolgzol, akkor is összesen max 30 óra hetente.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ildici1983)
ápr. 24. 08:44

Szia!

Úgy tudom, hogy a GYET-nek szabott keretei vannak, és max. heti 30 órát lehet mellette dolgozni.

Szabadság (fizetett vagy sem) alatt nem lehet bemenni dolgozni. Egy munkaügyi vizsgálat kiszúrja, megbüntetik a munkáltatót.

ápr. 23. 22:05

Sziasztok

A fórumban csak régebbi bejegyzések vannak így inditok egy frisset

Hátha valaki tud segíteni igényeltek a GYET-et dolgozom mellette 6 órában az érdekele hogy ha szeretnék bemenni túlórázni akkor ha szabin vagyok adott héten egy napot az úgy müködhet vagy inkább legyen fizetetlen szabadság??????

Bár akkor felesleges a túlóra

Köszönöm a válaszokat

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook