Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes munka mellett eltörlése fórum

Gyes munka mellett eltörlése (beszélgetős fórum)


2010. dec. 17. 07:33

ezt nézzétek:

[link]

6. hobnobs (válaszként erre: 4. - Csorike111)
2010. dec. 2. 14:55
ja értem :(
5. csorike111 (válaszként erre: 2. - Nusika74)
2010. dec. 2. 11:49
Igen segítettél, átadtam nekik az infót. Köszönöm.
4. csorike111 (válaszként erre: 3. - Hobnobs)
2010. dec. 2. 11:48
a napi 8 órás munka mellett januártól már nem jár a gyes, mint most. Erre gondoltam.
3. hobnobs (válaszként erre: 1. - Csorike111)
2010. dec. 2. 07:27

hogyhogy eltörölték a gyest? a vállalható munkaórák számát csökkentik 4-re. gyes marad 3 éves koráig (tartósan beteg esetén tovább)

vagy mire gondoltál?

2010. dec. 1. 13:32
Hogy ha a nagymama van méltányossági gyesen akkor a gyermek nem lehet bölcsis,és nem kaphat a nagymama munkanélküli járadékot sem.El kell dönteni hogy melyiket kéri ,jelenleg a gyes 25 800ft .Ha mondjuk tartósan beteg gyermekről vagy ikrekről van szó ,3 éves kora után csak 5 órát lehet oviba (mert az ilyen esetekben tovább lehet igényelni a gyest)!Jővőre is lehet dolgozni 4 órában gyes mellett,legalább is arról volt szó hogyha kettő 4 órás kismamát foglalkozttat a munkáltató ,akkor járulék kedvezményt kap.A googliba be kell írni hogy méltányossági gyes, és bővebben is tudtok tájékozodni.Remélem tudtam segíteni.
2010. dec. 1. 12:36
Szeretném megkérdezni hogy az egyik ismerősöm bölcsibe adta kétévesen a gyerekét, mert visszament dolgozni napi 8 órában. De mivel januárban már nem járhat neki a gyes, mert visszavonták, így az lenne a kérdésem esetleg a nagymama aki munkanélküli megkaphatná-e a gyest úgy hogy a gyerek bölcsiben marad? Ha tud valaki segítsen, léci.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook