Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes alatt jár-e szabadság? fórum

Gyes alatt jár-e szabadság? (tudásbázis kérdés)


2015. dec. 8. 07:49
A TGYÁS (CSED)idejére jár a szabadság a GYED idejérefizetés nélküli szabadságot kell kiírni.Ha most mégy vissza dolgozni akkor még időarányosan járó szabadságot kikell írni a munkálltatónak.
2015. dec. 7. 13:54

A szabadság a munkában töltött idő után jár. Ebbe az időbe az új MT szerint a TGYÁS ideje is beleszámít és a gyermek három éves koráig járó fizetés nélküli szabadság (ami GYED vagy GYEs ideje) első fél éve. Mindent arányosítani kell. A szülés évében már kivett szabadásgokat stb.stb.stb.

Ezt munkába állás után 60 napon belül ki kell adnia a munkáltatónak, akkor is ha GYED vagy GYES mellett megy vissza valaki dolgozni.

2015. dec. 7. 13:19
nemtom, én nem kaptam
2015. dec. 7. 12:55
nem jár.
2015. dec. 7. 12:39
Gyes alatt nem jár szabadság!
2015. dec. 7. 12:01
Egy gyermek eseten a tgyas idoszakara es a gyed elso felevere jar szabi. Ha nincs eltero szabalyozas ikrek eseten, akkor ott sem jar gyes alatt.
2015. dec. 7. 11:26
A lényeg.Iker fiaim 2008-ban születtek 2 évig voltam gyeden utána elmentem gyesre ami most év végén fog lejárni.A kérdésem hogy ez alatt az idő alatt is járt szabdság vagy nem?
2015. dec. 7. 11:21
Gyes alatt jár e szabadság?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook