Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lejárt a gyesem, szabadságon vagyok, a szabadság alatti járandóságom a 3 évvel ezelőtti bérből számítják, vagy emelik a bért és úgy kapom? fórum

Lejárt a gyesem, szabadságon vagyok, a szabadság alatti járandóságom a 3 évvel ezelőtti bérből számítják, vagy emelik a bért és úgy kapom? (tudásbázis kérdés)

2010. júl. 29. 19:16

Ha három évig otthom voltál és a munkahelyeden volt béremelés akkor te is az új bér alapján kel,.hogy kapjál szabadság pénzt.

Üdv Judit

2009. júl. 15. 19:15
Ez munkáltatótól függ...én ugyan még nem voltam ilyen helyzetben, de emlékszem a kolleganőmnek nem az emeltet adták.:(
9. ében11 (válaszként erre: 8. - Tiduj30)
2009. júl. 13. 17:09
egyszer kaptam is papírt, de mivel nálunk minden emelés egyéni gyanítom nekem nem emeltek olyan sűrűn és olyan mértékkel mint annak aki bejár dolgozni.
2009. júl. 13. 17:02
Emelik folyamatosan...arról mindig papírt kellett volna kapnod! És abból kell kapni a mostani fizut.
2009. júl. 13. 16:50
Minden időközi béremelés jár a gyesen vagy gyeden lévőknek is. Igy a mostani béred után jár a pénz
6. ében11 (válaszként erre: 5. - Betti0501)
2009. júl. 13. 16:26
remélem is!
2009. júl. 13. 16:23
Emelik ugy kapod ugyan abba a cipőben vagyok mint te junius 29-től vagyok szabin a gyes után.
4. ében11 (válaszként erre: 2. - Nicolekeg)
2009. júl. 13. 16:05

ha lenne, egy kft.-nek dolgozom.

eddig az a tapasztalat, hogy nem nagyon emelgetnék a béreket.és valószínű ha visszamennék se kapnék annyit mint a többiek akikkel ugyanabban a munkakörbe vagyok.mivel a bérezés egyénre szabott, és aláírtuk hogy bizalmas mennyit keresünk-persze egymás között néha megbeszéljük-de ezt senki nem szereti-aki kevesebbet kap szégyelli aki többet az meg nem szívesen mérgeli fel a többieket-bár nem ő tehet róla ha nagyobb a bére-ezt a főnök dönti el.

a héten rákérdezek, majd szóba hozom hogy mi alapján számolnak-hátha ennyi is elég hogy esetleg emeljenek rajta picit.

valószínűbb hogy nem vesznek vissza, ezért is lenne jobb ha kicsivel többet számolnának el.

2009. júl. 13. 16:00
Nekem ugyan csak jövőre jár le, de úgy gondolom, hogy rendezik a bért, miután visszamegyek dolgozni.
2009. júl. 13. 15:56
Munkaügyet kérdezd meg...
2009. júl. 13. 15:47
Lejárt a gyesem, szabadságon vagyok.a szabadság alatti járandóságom a 3 évvel ezelőtti bérből számítják, vagy emelik a bért és úgy kapom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook