Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. nov. 15. 13:50

Bocsi csajok,hogy ide nem irtam.szóval nem vagyok terhes és nem is voltam az,annyi jo az egészban h legalább nem veszítettem el őt mert nem is létezett.

Meg talán annyi hogy ez volt a 3.doki aki aztmondta h minden rendben és semmi szervi elváltozásom vagy cisztám nincsen tehát jöhet a babó bármikor.

Talpra állok hamar mindjárt itt a 26.a peteérés és újabb hónap újabb remények:)

1408. liran (válaszként erre: 1406. - Petra025)
2011. nov. 15. 13:47
Nem tudom, mi a következő lépés, ha most sem sikerült, azt mondta a doki, hogy a következő vérzés után menjek el hozzá...gondolom megnézi majd UH-n, változott-e a ciszta mérete, esetleg eltűnt-e... nem akarnám a műtétet, de gyanús, hogy az lesz a következő...sok esélyt nem látok rá, hogy most sikerült, mivel máskor is voltunk együtt jókor, és mégsem lett baba...de hátha :)Szerintem vasárnap én is tesztelek egyet, ha addig sem jön meg...
1407. Petra025 (válaszként erre: 1405. - 026876815c)
2011. nov. 15. 13:33
Másik fórumon írta, hogy nem terhes. Megállapították a vérvételből. Most le van nagyon törve, mint a bili füle....
1406. Petra025 (válaszként erre: 1393. - Liran)
2011. nov. 15. 13:32

Szia Liran!

Én meg a 20. naőpon járok, néha mintha éreznék hasszurkát, de már nem tudom, hogy nem bebeszélem-e magamnak.

Szerintem most rövidebb ciklusom lesz, így vagy a hétvégén, vagy legkésőbb hétfőn megjön, ha nem jártunk sikerrel. Majd kiderül....

Nálad mi a helyzet, azért igazi meglepetés lenne, ha mégis sikerülne. Ha megjönne a mensid, akkor mész is a műtétre?

2011. nov. 15. 12:58
Manocskah merre vagy??gyere mar ne varakoztass minket,kíváncsiak vagyunk a hírekre!!!:)
1404. Florina87 (válaszként erre: 1403. - Liran)
2011. nov. 15. 09:48
köszönöm, igen próbálunk gyülteni sajnos nics annyink hogy télre kivegyünk egy lakást kaucióstól :(
1403. liran
2011. nov. 15. 09:37
...egy dolog még eszembe jutott, hogy miért nem költöztök el hamarabb? Spóroltok rá esetleg? Mert biztos, hogy jobb lenne nektek kettesben tölteni a Karácsonyt :)
1402. kilitie (válaszként erre: 1398. - Florina87)
2011. nov. 15. 09:35
Florina! Tudom ,hogy milyen nehéz együtt lakni a szülőkkel. mi is anyuékkal lakunk egy udvarban és így is elég konfliktus van. Nem is tudom mi lenne, ha egy házban is kellene laknunk. Amikor megbeszéltük, hogy akkor itt fogunk lakni ( a nagyszüleim házában), akkor mi leültünk és megbeszéltük a szabályokat. És ezek sokat segítenek. Mivel közös fűtésen és vízrendszeren van a két ház, így folyamatosan adunk a rezsibe, és azért figyeljük, hogy pl. este fürödjünk és használjuk az éjszakai áramot a bojler fűtéshez,meg hogy ne égjen mindenhol a villany, a kert közös így a kerti munka is, és ha barátok jönnek akkor figyelembe vesszük, hogy ne zavarjuk anyuékat, este 10 után visszavesszük a hangszintet. Nekünk ezek a szabályok sokat segítenek. Mert tudjuk, mi az elvárás egymás felé és ha a másik nem teljesít valamit akkor jogos a morgás. Nálunk is nagyon nehezen fogadták el a páromat. Amikor 8 év járás után megtartottuk az eljegyzést(szerintük váratlanul), akkor édesapám azt mondta, hogy jobb férjet szánt nekem, és egyáltalán nem örül a döntésnek. Hát gondolhatod párom, hogy örült ennek a kijelentésnek. De megértették, elfogadták, hogy felnőtem és saját életem, saját döntéseim vannak. Szóval most már nincsenek nagy háborúk köztünk és a szüleim között. Ezt csak azért írom le, hogy lásd van remény! És ha párod komolyan gondolja és kiáll melletted, akkor előbb utóbb a szülők is elfogadnak akárhol is lakjatok.
1401. manócskaah (válaszként erre: 1399. - Kilitie)
2011. nov. 15. 09:26
Hát a doki kacsázott meg nyomkodta a hasam és ezután küldött el vérvételre erre a BÉta HCG re de miat amugy? én nem tudom,meg lesz ma igen megyek a dokihoz,most ibdulok
1400. liran
2011. nov. 15. 09:21
Florina, fel a fejjel! Ha a párod megvéd, és tényleg szeretitek egymást, ezen is felül kerekedtek! Ezzel csak azt éri el a drága rokonság, hogy ha elköltöztök, vissza se néztek többet...a költözés biztos, hogy rengeteg problémát és feszültséget megold majd, kitartás!
1399. kilitie (válaszként erre: 1395. - Manócskaah)
2011. nov. 15. 09:19

Sziasztok!

Ha csak BétaHCG-t nézetett a doki, akkor az mára kész lesz. Várunk a hírekkel!

1398. Florina87 (válaszként erre: 1397. - Manócskaah)
2011. nov. 15. 09:16
de, megvéd, de a legrosszabb hogy nem a szemembe mondják hanme a páromnak
1397. manócskaah (válaszként erre: 1394. - Florina87)
2011. nov. 15. 09:14
elolvastam a naplód.sajnálom,szörnyű lehet igy élni.a párod nem véd meg ilyenkor mikor igy beszologatnak?
1396. manócskaah (válaszként erre: 1393. - Liran)
2011. nov. 15. 09:13
drukkolok neked:)
1395. manócskaah (válaszként erre: 1393. - Liran)
2011. nov. 15. 09:12

nem tudom,ma az biztos,mindjárt indulok a dokihoz.el fogok ájulni szerintem ott annyira izgulok:S:D

habár szerintem nincs miért:/

1394. Florina87 (válaszként erre: 1393. - Liran)
2011. nov. 15. 09:11
szia jol vagyok bár lelkileg lehetnék jobban is olvass bele a naplomba mindnet leirtam :(
1393. liran
2011. nov. 15. 09:10

Sziasztok! Manócska, mikor lesz meg a vérvétel eredménye? Nagyon várjuk ám!

Én sokszor érzem a cisztámat, kényelmetlen, feszítő érzés, vagyis továbbra sem csökkent a mérete...muszáj lesz valamit kezdeni vele :(

Petra, Florina, többiek mi van veletek? Mindenki várakozó állásban van? Én igen, nekem vasárnap lesz a 32. nap, leghamarabb akkor lesz érdemes tesztelnem...

1392. manócskaah (válaszként erre: 1391. - Kilitie)
2011. nov. 14. 19:48
nem mensizek már,ma csak pár csepp barnám volt és ennyi most meg már az sem,szombaton is az volt csak vasárnap volt kicsivel több,de ennyi.jo lenne baba lenne,de ha nem majd karira:)
1391. kilitie
2011. nov. 14. 19:45
Hát az, hogy menstruálsz is meg a teszt is pozitív....
1390. manócskaah (válaszként erre: 1389. - Kilitie)
2011. nov. 14. 19:43

Mármint micsoda mitől lehet?

holnap igen addigra meg lesz az eredmény

1389. kilitie (válaszként erre: 1387. - Manócskaah)
2011. nov. 14. 19:42
Hát azért ez nem semmi. És mondott valamit a doki, hogy ez mitől lehet? Holnap kell menned vissza a dokihoz?
1388. manócskaah (válaszként erre: 1386. - 026876815c)
2011. nov. 14. 19:26
Drukkolok remélem már babás vagy:)
2011. nov. 14. 19:25

Szia,ez van a leletemen.Ép külső genitaliak. Közepesen tág vagina. Portio hátul. Rendes nagy, anteflectalt uterus, szabad környezetben. rendes nagy uterus.

nem tudom hogy hogy lehe hogy a méhszájam fent van és zárt mert mensikor nyitott és alacsonyan van de ezt mondta a doki,tehát reménykedem még azért h van baba:)

1386. 026876815c (válaszként erre: 1383. - Kilitie)
2011. nov. 14. 19:19

Én is elkapam minden lehetséges ilyen betegséget,ez a dolog jobbik része,de 12.hétig akkor is ott a veszély a magzatra,ha volt az anya valamelyik gyermek betegségben/jarvanyban ha nem!úgyhogy minden hogyan veszélyes 12.hétig:(ez a fő probléma,sajnos!de reménykedünk nagyon!

Én is mostanság nem várom de nekem mivel nem pontos a mensim így meg nem tesztelek mert sztem korai lenne,29.napnál járok egyébként,de ezt írtam is mar ma!reménykedünk!

1385. 026876815c (válaszként erre: 1384. - Manócskaah)
2011. nov. 14. 19:16

Mi volt az UHon???

Remelem jó hírekkel és eredményekkel jössz holnap!!drukkolunk!

2011. nov. 14. 16:26

Sziasztok,ma reggel is halvány pozit teszteltem,talán valamivel erősebbet mint szombaton de halvány,tehát szaladtam a dokihoz most értem haza,megnézett de volt ultrahang az sztkban igy elküldött vérvételre,holnap lesz meg az eredmény.

MÉg egy bizonytalan nap:/ nem tudom mivan mér komolyan mondom :/

1383. kilitie
2011. nov. 14. 13:58

Sziasztok!

Andy! Ez a bárányhimlő tényleg nem jókor jött. Szerencsére én gyerekkoromban mindent elkaptam amit el lehet, szóval most védett vagyok sok mindennel szemben. A méhekre vagyok alergiás, ami még ilyenkor szép dolog, de hát így télvíz idején nem hiszem, hogy találkozok velük.

Hogy vagytok??? Úgy emlékszem, hogy 13.ára nem vártátok páran... (vagy valahogy mostanára)

Tünetek?

2011. nov. 14. 12:33

Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat,biztatást,aranyosak vagytok!

Reménykedünk hogy nem lesz semmi gond!

Amugy ciklusilag 29.napomnal járok,néha érzek egy egy hasszurkat hol a jobb,hol a bal felemen,de semmi más,meglátjuk,teszt még korai az én össze vissza mensim mellett!nem is tudom most ez miatt a hülye himlo miatt jó lenne e ha terhes lennék!ne ertsetek félre örülnek ha sikerülne csak annyira rosszkor jönne két baranyhimlot kellenne atveszelnem korai terhesség mellet és nagyon veszélyes meg akkor is ha az anya volt mar himlos,mert a magzatnakgm 12.hétig ártalmas lehet fejlődési rendellenesség alakulhat ki:(Istenem remelem nővéremnel nem lesz semmi gond és ha nálunk is most összejött a babo akkor remelem vele sem lesz semmi!

1381. liran
2011. nov. 14. 08:35

Sziasztok! Manócska, sajnálom, tudom, milyen nehéz ez...nekem januárban két hétig minden nap erős kétcsíkos volt a terhességi teszt, UH-n mégsem láttak semmit...nem is lett baba :(

Andy, reméljük a legjobbakat, bízom benne, hogy nővéred nem kapta el...

1380. Florina87
2011. nov. 14. 08:33
sziasztok. Manócska sajnálom. Pedig én is ugy emléxemmult honapban is volt egy pozi teszted szerintem is nézesd meg magad dokival m,ert akk a beágyazódásnál lehet a baj
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook