Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
869. manócskaah (válaszként erre: 866. - Petra025)
2011. okt. 26. 19:25
ne idegeskedj holnap tesztelsz és meglátjuk :) nagyon kiváncsi vagyok már:)
868. manócskaah (válaszként erre: 867. - 026876815c)
2011. okt. 26. 19:24

énis a 10.napon vagyok :D ezekszerint egyszerre ne mvárjuk? 13.a? :D

Drukk nektek is :)

2011. okt. 26. 16:45

Sziasztok!

Petra nagyon drukkolok:))

Líran drága ne keseregj és legyél erős és pozitív nem szabad elkeseredni,hidd el minden rendben lesz és meg fog oldodni minden problémád előbb mint gondolnád!!!tudom nehéz,rohadt nehéz mar elnézést h igy írom,de kitartonak kell lenned és biz is kell magadban!!!én is átéltem/atestem ezen a cisztasodason nem egyszer nem kétszer,sokszor sajnos,de bíztam abban mindig h mire megyek a legközelebbi UHra nem lesz ott,"szugeraltam" magam hülyén hangzik vagy nem de igen én ezt csináltam ebben hittem és sikerult!igen ez sok az egy véletlenek között de soha nem szabad feladni!!!rendben lesz minden erős vagy és minden ok lesz én nagyon drukkolok!!!

Kilitie örülök h sikerult elcsipned a dokit remelem szimpatikus lesz és végig kíséri a terhességedet ha öt szeretnéd ténylegesen/véglegesen!

Manócskah nektek pedig szinten drukk az akciozasokhoz:))

Nálunk is megy a dolog bár meg csak 10.napomnal járok és korai az én esetemben a pé de soha nem lehet tudni úgyhogy igyekszünk!

866. Petra025 (válaszként erre: 865. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 15:58

Köszi!

Szerintem nagyon jó név a Petra, én szeretem nagyon:-))

Nem tudom, hogy most mi van. Még arra gondoltam, hogy esetleg mivel fogytam 4 kilót, ezért ez beállította a ciklusomat a nagykönyvben is megírt 28 napra. Mert anno még amikor abbahagytam a gyógyszert (már jó régen volt) akkor 27-28 naposak voltak a ciklusaim, kb. félévet vártunk a gyógyszer kiürülésére, és utána belevetettük magunkat a babaprojektbe, de onnantól kezdve le is rövidültek a ciklusaim azaz 24-25-26 naposak lettek. Gyógyszer abbahagyása után úgy 10 kg fel is szaladt rám, nem tudom, hogy most ez nem befolyásolja-e a dolgokat.

Egyenlőre továbbra sincs tünetem, csak olyan folyásom van, ami mensi előtt szokott lenni. De még egy pillanatra sincs semmi görcs, de tényleg semmi!

11-én (kedden) voltam UH-on, akkor volt 2 cm-es tüüszőm, ami középidőnek felelt meg, ha szerdán repedt meg a tüsző, akkor tegnap meg kellett volna jönnie, ha csütörtökön volt tűszőrepedés, akkor ma kellett volna megjönnie. Ha a 14 napból indulok ki, na mindegy ha ma még nem jön meg, akkor holnap reggel teszt.

Meglátjuk.... várakozok, de az biztos, hogy az elmúlt kb másfél év alatt a 27. napig csak egyszer húzta a mensi. Mindig előbb érkezett.

865. manócskaah (válaszként erre: 864. - Petra025)
2011. okt. 26. 15:40
Petra már nagyon izgulok érted ám:) ja és ha lányom lesz igy fogják hívni:) Petra:)
2011. okt. 26. 14:35

Kilitie!

Igen, remélem, hogy így van ahogy mondod, és azért késik, mert baba van a dologban. Nem hiszitek el mennyire örülnék neki!

Holnap doki? Jaj de jó, akkor már tudni fogunk valami infót a pocaklakódról, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

Én meg várok türelemmel tovább jobb híján, most az előbb már a mellem is elkezdett szurkálni, így akár lehet hogy szépen lassan, de megérkeznek a tünetek is. Nagyon reménykedek, és köszönöm nektek, hogy így biztattok, és támogattok:-)))

863. kilitie
2011. okt. 26. 14:27

Sziasztok!

Liran! Ne aggódj! Elhiszem ,hogy nem akarod a műtétet, ki akarná. De fogd fel úgy, hogy ha véletlenül nem húzódik vissza, akkor is megszűnik az egyetlen hiba a gépezetben és utána biztosan jönni fog a baba. Milyen sokan vannak akik évekig próbálkoznak hiába, és nem találnak bajt náluk.... neked legalább tudják mi az oka, hogy nem jött össze, és ha megoldják akkor biztosan jön a gólya is.

Manócska! Én hőmérőztem két hónapig aztán feladtam, mert nekem nem igazán mutatott semmit. De van nagyon sok hasznos infó a wwww.babatakarok.hu oldalon, többek között a hőmérőzésről is. Ha véletlenül nem találod meg szólj és segítek előkeríteni, azt hiszem le is mentettem magamnak.

Petra! Hát én is mindenképpen a reggeli tesztet javasolnám. Holnap már a 28. nap lesz? Mert attól ,hogy neked előbb beindul a mensid, szerintem a magzatocskának még ugyanannyi idő kell, hogy HCG-t termeljen, mint minden normál ciklusú nőbél. Szóval beágyazódás után 10-15 nap éri el azt a szintet, hogy kimutassa.

Hát hogy hány hetes lehetek? Győzőm nincs. A mensi szerint, ha félidőben volt a peteérés, akkor olyan5-6 hetes. Viszont azt mondják a hányinger, csak a 7-8 hét körül éri el az embert. És hát februárban a 38. napon mutatta ki a teszt a babát, most meg a 28.on. Szóval tényleg nem tudom. Vagy erősebb ez a terhesség, vagy előrébb járok, vagy nem tudom, de majd holnap a doki remélem mond valamit az ultrahang alapján.

Florina! Jaj Drágám! hát tudom, hogy nagyon nehéz ez a különlakás. Egy évig mi is csináltuk. És párom egy éve tervezi, hogy újra külföldi munkát vállal. A nyarat végigrettegtem, hogy sikerül neki munkát találni, de (szerencsére) nem sikerült. Mocsok vagyok mi? De hát ez van! én örülök neki. Még mindig nem mondott le róla, de bízom benne, hogy nem jön össze és ha már látszik a pocim akkor meg nem is akar elmenni. Amiatt a hülye sfájci hitel miatt aggódik, pedig már csak 15 hónap, majd csak megoldjuk, mint eddig mindent. Szóval értem, hogy nem egyszerű a helyzeted. De kérlek ne keseredj el. Azért van esély. Valahol olvastam, hogy a nők nagy százalékánál nem is pont a ciklus közepén van peteérés. Szóval szerintem, ha együtt vagytok amikor itthon van, az nem csak nektek kell, de még baba is lehet belőle. Meg hát a tüszőrepedést a lelkiállapot is befolyásolja, és azért gondolom akkor vagy kiegyensúlyozottabb ha veled van.

862. Florina87 (válaszként erre: 857. - Liran)
2011. okt. 26. 13:58
keddig szerda délután mennek is
861. Petra025 (válaszként erre: 860. - Liran)
2011. okt. 26. 13:52

Igen, akkor holnap reggel tesztelek, ha csak meg nem jön addig.

Jaj de jó lenne, ha valami lenne, ez a várakozás nagyon nehéz.

860. liran
2011. okt. 26. 13:51
Petra, a reggeli az biztosabb, szóval holnap reggel tesztelj szerintem inkább, a mostani negatív teszt önmagában nem jelent semmit :) Viszont valamitől mégiscsak késik a mensid (reméljük 9 hónapot) :)
2011. okt. 26. 13:44

Sziasztok!

Nos kiszaladtam egy tesztért a gyógyszertárba, de sajna negatív lett:-((

Mikor teszteljek szerintetek legközelebb?

Tudom, hogy nem reggeli vizelet volt, de most csináljak még egyet holnap reggel, az a biztos? Vagy még várjak?

858. Petra025 (válaszként erre: 857. - Liran)
2011. okt. 26. 13:24
Igaz, kicsit benéztem:-)))
857. liran
2011. okt. 26. 13:06

Az okt. 31-e lesz, nem 3.-a...bár mindegy :)

Kitartás Florina, egy hét nem a világ! Bár biztosan én is nehezen viselném...meddig marad utána otthon?

856. Petra025 (válaszként erre: 855. - Florina87)
2011. okt. 26. 12:59
Az lesz 3-a, mikor van kb a peteérésed?
855. Florina87 (válaszként erre: 854. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 12:27
hétfő estefelé
854. manócskaah (válaszként erre: 853. - Florina87)
2011. okt. 26. 11:35
szia.és mikor jön vissza?
2011. okt. 26. 11:32
lányok sziasztok párom visszament :'( de még egy hétfő esti hancur belefért de nem babagyártás volt a toppon mert mint irtam probálom magam formába hozni hogy majd fitt kismami legyek persze attol még összejöhet a babó nem vagyok ellene
852. manócskaah (válaszként erre: 851. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:25

Azért mondom hogy ez alacsony mert ugye az elmult két hónapban rendszeresen mértem és nekem az alaphőm 36,9 de szerintem is korai a 10.nap... :) igen igy csináljuk két naponta akció és reméljük most sikerrel járunk.

És remélem ti is sikerrel jártok vagy már ebben a hónapban meg sem jön:)

851. Petra025 (válaszként erre: 849. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 11:21

Ha ma lenne a tüszőrepedésed, akkor bőven jó az elmúlt éjszakai együtt lét SŐT!!!

Szóval emiatt ne izgulj, kétnaponta kapd el a párod, és akkor minden rendben lesz:-)) Szerintem a 10. nap még túl korai, szóval nem biztos, hogy ez még hő leesés, folyamatosan kellene mérned, és ugyanabban az időpontban ha lehetséges, még mielőtt kikelsz az ágyból. A 36,7 nekem inkább átalg hőnek tűnik, mint hő leesésnek, de persze úgy nehéz, ha nem folyamatosan mérted .

850. manócskaah (válaszként erre: 848. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:17
nem mérem mostanában megmondom öszintén elfelejtettem,mindig sietnem kellett voalahova reggel és kiment a fejemből :S:D de mensi után pár nappal egyszer megmértem akkor volt 36,9 meg ma mértem és mától fogom is ma meg 36,7
849. manócskaah (válaszként erre: 846. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:15

hát ez az hogy nem tudom :S:D

Peteérésemnek elvileg 30.a körül kéne lennie mert ugye 28naposak a ciklusaim és 16.án "jött meg" de most reggel mértem a hőmet és elég alacsonynak találtam ugye 36,7,de kétlem hogy már a 10.napon lenne tüszőrepim...viszont ha mégis az gáz mert a párom pincér és 11körül jön haza éjjel.de viszont most éjjel 11körül együtt voltunk.Az is elég lenne ha esetleg ma lenne tüszőrepim?

848. Petra025 (válaszként erre: 846. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:15
Ha nem lesznek meg a klasszikus hőmérős peteérés jelek, azaz már nem lesz peteérésed, akkor lehet hogy mégis csak terhes vagy. :-))
847. Petra025 (válaszként erre: 845. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 11:13
Tegnap kellett volna megjönnie:-))
2011. okt. 26. 11:12

Maócskah te hogy állsz?

Lassan peteérésed van? Hőmérőzől akkor ezek szerint?

845. manócskaah (válaszként erre: 844. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:12
:):) ez csak természetes:) mikor kéne augy megjönnie?ma?
844. Petra025 (válaszként erre: 843. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 11:09

Jaj de ari vagy!!! Tényleg nagyon köszönöm!!!

Olyan jó lenne!!!!

843. manócskaah (válaszként erre: 841. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:08
ajj hát nagyon remélem hogy nem akar.Ne lőködjön ki maradjon csak ott bent :D Elhiszem hogy izgulsz nem is csoda:) Nagyon drukkolok neked Petrus:):)
842. manócskaah (válaszként erre: 840. - Petra025)
2011. okt. 26. 11:07
köszönöm:) hát nem tudom nekem most leesett a hőm 36,7re(általában 36.9 vagy később már 37feletti a hőm de csodálkoznék ha most lenne tüszőrepim mert még csak a ciklus 10.napján vagyok...ezt a hőt ma reggel mértem de éjjel együtt voltunk a párommal.Ha mégis ez tüszőrepi akkor igy is megtermékenyülhet a petesejt hogy nem pont akkor voltunk együtt(ma reggel vagy kitudja mikor) hanem éjjel vagy inkább olyan este 11 felé?
841. Petra025 (válaszként erre: 837. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 11:07

Köszi az izgulást, hát még én hogy izgulok!!!

Most tiszta víz a tenyerem az izgalomtól. Holnap reggel tesztelek!

Semmi görcsölés nincsen, csak ebben kezdek bízni, hogy mivel nem volt mensiszerű görcsöm egyáltalán ezért lehet még is siker. Mert a mensi görcs végül is a kilőködő petesejt miatt van, ami kiürül a szervezetből. Szóval elképzelhető, hogy most nem akar kiürülni a szervezetmből:-)))

840. Petra025 (válaszként erre: 837. - Manócskaah)
2011. okt. 26. 11:04

Ovuláció előtt leesik a hő, és ha megemelkedik utána, akkor az jelzi, hogy megvolt a tüszőrepedés.

Azt mondják, hogy amikor leesik a hő, akkor nagyon esélyes, viszont amikor ki szabadaul a petesejt a tűszőrepinél, akkor az még 12-24 óráig életképes, tehát akkor is még simán jó az összebújás, mert akkor is összetalálkozhatnak odabent a kisfickó és a petesejt:)

❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook