Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
839. manócskaah (válaszként erre: 838. - Liran)
2011. okt. 26. 10:41
na látod:) hidd el hamar tul leszel rajta és akkor jöhet a baba is :) Köszi azért:)
838. liran
2011. okt. 26. 10:36

Köszönöm a biztatást, máris jobb :)

Én sose hőmérőztem, nem tudom, hogy kell...

2011. okt. 26. 10:34

Liran fel a fejjel,erősnek kell lenni :) Mi ittvagyunk és próbálunk segíteni és erőt önteni beléd de neked is hinni kell benne:)

Petra érted meg már nagyon izgulok ám:):)

Amugy valamelyikőtök ért a hőmérőzéshez?

Ovulációkor leesik a hő igaz? És ha előe egy nappal van akció az elég vagy aznap kell? vagy utána? nem értem:S:D

836. Petra025 (válaszként erre: 835. - Liran)
2011. okt. 26. 10:32

Próbálj hinni benne, tudom nem könnyű, de basszus mást nem tehetsz!!!

Legalább próbálj erőt venni magadon!!! Annyit megér, tudom könnyű letörni!!! De nem szabad!!!

Küldök egy nagy virtuális csontropgtató bátorító ölelést!!!!

835. liran (válaszként erre: 834. - Petra025)
2011. okt. 26. 10:10
Máig én is úgy gondoltam, hogy nem lesz itt semmiféle műtét, mert biztos hogy összemegy a ciszta, de ma valahogy nem megy...de majd igyekszem, és szuggerálom magam :) Jövő héten kell visszamenjek UH-os ellenőrzésre, a gyógyit meg folyamatosan szedem...
834. Petra025 (válaszként erre: 833. - Liran)
2011. okt. 26. 10:04

Oh Liran!

Ne legyen borús kedved, kaptál gyógyszert a dokitól a cisztára?

Próbáld meg többször elképzelni ahogy egyre kisebb lesz a ciszta, míg végül el nem tűnik. Hidd el sokat segít a pozitív gondolkodás.

Mikor kell visszamenned a dokihoz?

833. liran
2011. okt. 26. 10:02

Sziasztok!

Ma elég borús kedvem van...valamiért úgy érzem, nem fog visszahúzódni a ciszta...már értem, hogy miért nem tudtam felhúzott lábbal a bal oldalamon feküdni (mert nagyon kényelmetlen volt)...eddig azt hittem, az úszógumi az oka, bár furcsa volt, hogy csak a bal oldalamon...

832. Petra025 (válaszként erre: 831. - Kilitie)
2011. okt. 26. 08:46

Igen-igen! Úgy akarok járni mint Te:-))))

Jaj de jó, hogy van már időpontod, remélem szimpi lesz a doki, sokat jelent a barátnőd ajánlása.

Én is egy kolléganőm által ajánlott dokinál voltam, én is csak pozitív volt, és biztos, hogy vissza fogok menni hozzá, remélem, hogy már csak babával a pocakban tudok menni hozzá:-)))

Hú megjelent egy csomó tüneted, hányadik hétben lehetsz most?

831. kilitie (válaszként erre: 830. - Petra025)
2011. okt. 26. 07:03

Kívánom, hogy úgy járj mint én!!!! A kellemes meglepetések a legjobbak! Majd jönnek a tünetek később. Én már érzem szinte mindent. Napról napra jobban fájnak a melleim, napi szinten hányingerem van, és a pocim is feszül elég sokat. Annyira várom már a holnapot! Olyan jó lenne, ha már dobogna a pici szíve.

Képzeljétek! Egyik kedves barátnőmnek hétfőn kellett volna szülnie. A dokija szerint nem fog a héten megindulni, és akkor majd hétfőn megindítják neki. A lényeg a lényeg, hogy elhatároztam, hogy dokit váltok, és megkértem, hogy kérdezze meg a dokiját, hogy vállal e még kismamát. Szegény nagyon leterhelt. De ha akarom elvállal, és időpontot is üzent a Mónival. Úgyhogy már azt is tudom, hogy nov. 7én is ultrahangra megyek. Aztán majd eldöntöm szimpi e a doki.

2011. okt. 26. 06:54

Halihó Csajszik! Még mindig semmi, nem jött meg a mensi, 27. napon vagyok, egyszer már megjött 27 napra.

Lehet, hogy most is így lesz!

Egy kis remény van bennem, de nem merek még bízni, várom hogy mi történik, megjön-e.

Mindenkinek köszönöm a drukkot.

Andy valóban gyakrabban megyek el wc-re, egyszer csak rámjön és megyek, de persze nem akarom ráfogni.

Semmi jel, semmi görcs, csak kemény mellek.

Várakozom.....

2011. okt. 25. 22:34

Petra drukk drukk:)))és ha teszteltel jelentkezz mindenképp!!!!én nagyon szorítok!a szék égés dologgal kapcsolatosan azt nem tudom h a színe változhat e de abgyakoro székelesi inger lehet terhessegi tünet,tobbektol hallottam és jó magam is tapasztaltam!undi vagy nem undi de leírtam!

Csajszika neked pedig nagyon nagy gratula rem a dokinál is minden egyértelmű lesz,és minden rendben lesz:)és állítólag a gyerekek érzik ha pocaklako költözik a pociba,nekem a pici fiam is érezte h valami készülődik,pedig ő nagyon pici volt akkor meg de egyértelműen mutatta éreztette h ő valamit akar "mondani"!én hiszek ezekben a dolgokban:)remelem örülni fog a kistesonak!

Kilitie örülök h túl vagy a fogászaton,jajj sztem ez az egy olyan hely ahova mindenki rettegve megy!nekem irtó jó orvosom van de mindig úgy kell "berangatnia" a varobol a székbe,és elmondom millioszor én nagyon felek nagyon felek...előre felek ha majd a sracaimat kell vinnem h fogom őket megnyugtatni ha saját magam is teljesen oda vagyok a fogaszattol!!tényleg inkább "100szor" a szülés,pedig az én esetemben az sem volt egy könnyű menet de hat akkor is:)

828. csajszika890721 (válaszként erre: 756. - 026876815c)
2011. okt. 25. 18:59

Szia!


Hát úgy néz ki életke van bennem.:-) De írtam előbb, hogy biztos csak akkor lehet, ha orvos is alátámassza. De minden erre utal. Én hálistennek szerencsés vagyok, mert hamar sikerült. Most arra gondolok, simogatva a hasam, hogy minden rendben legyen, és nyáron egy egészséges, szép babának adjak életet. És várom, hogy karácsony legyen, mert akkor elmondom párom kisfiának is, hogy tesóka hasamban van, mert mondta már kb. 2 hónapja, hogy ott van a hasadban a kisbaba és megsimogatta. :-D Aranyos volt.

827. csajszika890721 (válaszként erre: 755. - Petra025)
2011. okt. 25. 18:53

Szia!


Ne haragudj, hogy csak most írok, de ritkán jutok gép elé mostanában. Csináltam egy tesztet múlt hét kedden. Nem jött meg, hányingerem is volt, a melleimen is változást észleltem. Gondoltam nem várom, hogy megjön-e. És pozitív lett. És azóta sem jött meg. És több tünetem is van. Jövőhéten szeretnék orvoshoz menni, hogy alátámassza. Remélem minden rendben. Ha jól olvastam, akkor neked nem jött meg? Drukkolok ám.:-) Én azt mondom, hogy nem szabad pesszimistán gondolkozni, és görcsölni.

826. kilitie
2011. okt. 25. 16:32

sziasztok! Túl vagyok a fogászaton. Mondjuk zsibbad mindenem. Egy kicsit aggódóm is, mert a pocim is nekiállt görcsölni.... de lehet csak a stressz. Azért próbálok most sok vizet inni, hogy az érzéstelenítő gyorsan kitisztuljon a szervezetből.

Két hét múlva kell mennem újra. Akkor ezt befejezi és van még egy fogam amit szerinte gyökér kezelni kell, annak is neki akar állni.

Petra! Olyan jó lenne, ha tényleg baba lenne a késés mögött. Talán emlékeztek rám, nekem sem volt semmi tünetem.

Manócska! Ha peteérés közeleg akkor húzzatok bele!!!! Szorítok!

holnap 25. Kik tesztelnek? Vagy nem jól emlékszem?

825. manócskaah (válaszként erre: 819. - Liran)
2011. okt. 25. 16:00
Velem továbbra sincs semmi.Néha szurkál a méhem,de lehet a közelgő peteérést jelzi.melleim duzzattabbak de egyáltalán nem fájnak.ugyhogy erre a hónapra koncentrálok inkább:) és drukkolok mindenkinek a + teszthez:)
824. Petra025 (válaszként erre: 823. - Liran)
2011. okt. 25. 12:46

Szia!

Köszi, csak már nem tudok mit kezdeni magammal, most kezdem csak átérezni mit élhettél át, pedig még csak a nem várt napján vagyok.....

Vagy ez vagy az de legyen.

Lehet, hogy még is csinálok egy tesztet reggel, ha estig nem jön meg.

De aztán lehet, hogy holnap reggel meg is jön a mensi.

Jaj csak már lenne valamelyik, tiszta idegbeteg lettem, úgy izgulok. Úgy hogy megyek is lefoglalom magam valamivel, mert ezzel csak rosszat teszek magamnak!

823. liran
2011. okt. 25. 12:38
Petra, ezermillió oka lehet, szerintem kevés eséllyel van köze a terhességhez...az sokkal biztatóbb jel, hogy késik a mensid :)
2011. okt. 25. 12:36

Lehet egy kicsit undi kérdésem, változik a széklet színe a terhességnél? Vagy már tiszta hülye vagyok....

Bocs, ha a tényleg undi volt...

821. Petra025 (válaszként erre: 819. - Liran)
2011. okt. 25. 12:26
Most már megvárom a csütörtököt szerintem. Az már a 28. napom lenne, kibírom.
820. Petra025 (válaszként erre: 818. - Manócskaah)
2011. okt. 25. 12:25

Remélem, hogy igen. Egyedül csak ez a gynaús, hogy semmi jel. Persze a melleim duzzadtabbak, de semmilyen görcs nincs.

Te hogy vagy Manócska?

819. liran
2011. okt. 25. 12:16

Petra, reméljük a legjobbakat, holnap reggel érdemes lenne tesztelni, ha addig se jön meg :)

Manócska, veled mi újság?

Kilitie, túl vagy a fogászaton?

818. manócskaah (válaszként erre: 817. - Petra025)
2011. okt. 25. 12:12
Örülj neki:) remélem babás vagy:)) ++++++++ :)
2011. okt. 25. 12:11
Sehol senki? Úgy mint nekem mensi, az is sehol....
816. Petra025 (válaszként erre: 811. - Kilitie)
2011. okt. 25. 09:11
Kilitie szorítok a fogdokihoz, minden rendben lesz!!!
2011. okt. 25. 09:09

Sziasztok!

Köszi a támogatást, még nem jött meg, elvileg ma kell, de semmi görcs nincs, nem tudom, nem merek reménykedni. Inkább úgy állok hozzá, hogy talán megjön.

Viszont ami érdekes volt, hogy ma reggel mérlegre álltam, és 1 kg-val könnyebb voltam, én akkor mindig vagy egy kilóval nehezebb szoktam lenni, ha jön a mensi, mert felfújodok, és vizesedek. Szóval ki tudja még mi lesz, vagy jön a mensi, és akkor mindenféle jel nélkül, aminek örülök, mert legalább nem görcsölökk (próbálom a jó oldalát nézni a dolgoknak), vagy baba van a dologban, és korán teszteltem, ami nálam a rövid ciklusnál könnyen lehet, mert szerintem rövidebb a luteális szakaszom, és ezért csak 28. nap körül mutatná ki. Na mindegy, nem merek reménykedni, de majd meglátjuk...

2011. okt. 25. 08:09
én most a rubint réka napi 20percét csinlálom eléggé átmozgat és olyan mintha már érezném a hatását
2011. okt. 25. 08:02

Sziasztok csajok!

Petra sajnálom a negatív tesztet,de tudod,fel a fejjel megyünk tovább!!!!!!

Kilitie,Nikicy drukk a fogászaton,nekem ez a remalmom,inkább szulok:)))

812. Nikyci (válaszként erre: 811. - Kilitie)
2011. okt. 24. 21:18
Hajrá szOritik,hogy túl tudjál rajta lenni.Én szerdán megyek egy darabig remélem utána már nem kell.
811. kilitie (válaszként erre: 804. - Nikyci)
2011. okt. 24. 17:25
Köszi a nyugtatást. Én is valahogy ezt számoltam. Hogy azért a neve "helyi" érzéstelenítés, meg hogy a gyulladás azért csak rosszabb a babának, meg az hogy kétnaponta bekapok egy panadolt. Hiába lehet terhesség alatt is szedni, azért gondolom nem két naponta. Márpedig vettem be egyet szombat eset, vasárnap csak azért nem mert sikerült lejegelnem. Szóval elhatároztam, hogy egész a fogorvosig agykontrollozni fogom magam, hogy ne legyek rosszul, mert muszáj megcsinálni, és holnap véget vetek ennek a fogfájásnak.
810. kilitie
2011. okt. 24. 17:10
Petra, sajnálom, hogy negatív lett a teszt. Mikorra nem várod? Nem lehet, hogy korán csináltad?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook