Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekorvos XVI. kerület - Dr. Imre Tamás vagy Dr. Urbányi Mária? fórum

Gyerekorvos XVI. kerület - Dr. Imre Tamás vagy Dr. Urbányi Mária? (beszélgetős fórum)


11. timpa79 (válaszként erre: 2. - Nefaria)
2016. nov. 29. 10:29

Szia,


tundál segíteni abban, hogy hozzáadsz a facebookon a 16. kerületi anyuka csoporthoz? Én is gyerekorvos kérdéssel küszködöm, és jól jönne egy kis tanács :-)


Nagyon köszönöm. Ő lennék én: [link]

10. nefaria (válaszként erre: 9. - Liza813)
2015. dec. 17. 09:00
küldd el priviben hogy talállak meg a facebookon és jelöllek, felveszlek.
2015. dec. 16. 22:17

Én is szeretnék csatlakozni a fb-os csoporthoz


Hogyan tudnék?


Előre is köszönöm

8. nefaria (válaszként erre: 7. - 5cde91143d)
2015. okt. 30. 20:36
Szia! A csopi titkos ezért a kereső nem dobja ki. Ha priviben elkuldod hogy talállak meg a facebookon jelollek és felveszlek de csak hetfon mert addig nem leszek gép előtt, mobilrol meg nehézkes!
2015. okt. 30. 14:16

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! Valamiért nem kaptam e-mail értesítést a válaszokról!


Nagyon hálás vagyok! Több helyen érdeklődtem, de eddig csak itt kaptam választ!


Megkaphatnám én is a csoprt nevét?


Nagyon köszönöm Mégegyszer!

6. mgesa (válaszként erre: 5. - Nefaria)
2015. okt. 27. 16:06

Köszi!


Irok privit! Jó bonyolult 😒 Akkor ezért nem találtam meg eddig, nem értem miért titkos... 😳

5. nefaria (válaszként erre: 4. - Mgesa)
2015. okt. 27. 15:58

Hiába adom meg, mert titkos csoport, szerintem nem dobja ki a kereső :( Régebben zárt volt, de aztán valamiért át lett állítva, pedig tényleg sok kerületi anyuka van bent.


Így akkor tudsz belépni, ha pl. tudlak jelölni ismerősnek, és felveszlek, az admin meg jóváhagyja (de általában mindenkit jóváhagy:) ) szóval ha érdekel akkor priviben küldd át hogy talállak meg a fb-n és jelöllek!

4. mgesa (válaszként erre: 2. - Nefaria)
2015. okt. 27. 15:49
Meg tudnád adni a fb csoport nevét? Szívesen csatlakoznek!!
3. mgesa (válaszként erre: 2. - Nefaria)
2015. okt. 27. 15:47

Mi az Imrehez tartozunk, Urbanyi szokta helyettesíteni, amikor szabin van.

Én az Urbanyihoz mennék!!


Nagy bajom nincs Imre dokival, de nem egy bűbáj és barátságos, beszédes pasi. Ha kérdezek, elmond mindent persze, de magától nem sokat. Ami nem tetszett, hogy ujszulotthoz sem jött ki (csak pénzért jött volna és január volt, -10 fok), amikor hazahoztuk ,plusz meg sem nézte rögtön, azt mondta, 1 honapja van rá. Így mivel karacsony volt, 10 nappal hazahozatal után látta csak a babát, ez nekem nagyon fura.


Urbanyi barátságosabb és kevesebb, velünk is, a gyerekekkel is.

Szakmailag amúgy nem volt gond egyikkel sem, és amíg nem lesz nagy gond, nem váltok, ha igen, akkor.Urbanyihoz mennék vagy Czeilingerhez. Ja, és így második gyerekkel nem gáz az Imre, első babas, aggódósabb anyukanak nem biztos, hogy nyerő (mi nemrég költöztünk ide, másik gyerekorvoshoz jártunk regebben).

2015. okt. 27. 10:03
Egy ismerosom Imre doktorhoz tartozik, reszlwtesen nem tudok a kérdésedre válaszolni de nagyon meg van vele elégedve. A lányai már alt iskolások szóval jó ideje járnak hozzá, és nem hozza tartoznak hanem választották. Egyébként a facebookon van egy anyuka csoport kb 1000 taggal ott rendszeres az ilyen kérdés, ha nem Vagy tag szivesen segítek :)
2015. okt. 27. 09:04

Sziasztok!


Gyermekorvost váltanék. Kinek mi a véleménye? Hogy bánik az orvos a gyerekekkel, rájuk szól e, vagy türelmetlen, ha sír, szoptatás párti e, elmondja e mit csinál a babával, stb.


Jelenlegi orvosom kérdezés nélkül hátrahúzta a bőrt a kisfiam kukiján, le szeretnénk váltani, amúgy sincs benne bizadalmunk.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook