Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyerekfogorvost keresek Siófoktól-Balatonlelléig.... fórum

Gyerekfogorvost keresek Siófoktól-Balatonlelléig.... (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 27. 21:19
találtam egyet, ha esetleg valakit érdekel.Balatonföldváron, dr Balázsy és neje.Úgy tudom a fdeleség a kimondott gyermek fogorvos, imerőstől hallottam, de sajna egyéb tapasztalat még nincs mert nem értem el telefonon a dokit.Ha tudok valamit jelzek...
2008. ápr. 23. 20:15

Bocsánat a helyesírási hibáért.... Mikor elmentettem egyből ordított a sorból....

(J)Lyukas fogacskája van.

2008. ápr. 23. 20:13

Sziasztok!

Nagyobbik fiamnak van két jukas fogacskája.Az egyiket régebben betömte a körzeti fogorvosunk de sajna a tömés kiesett.Most próbálok keresni egy gyerekekhez értő fogorvost, mert hozzá nem szeretném vissza vinni.-Én oda járok semmi gondom vele, de ahogy a gyerekkel bánt az nem tetszett.Pedig a gyerekkorom óta hozzá járnak az ovisok és iskolások is de mikor én voltam a fiammal akkor rossz tapasztalatom volt.Én ültem a székbe, a gyerek az ölembe ő meg nekiesett.Szorítottam a gyerek lábát az enyém közé ő meg azt mondogatta a gyereknek,hogy le ne rúgj valamit mert akkor azt anyádnak kell kifizetnie.Mire vére végzett az aszisztensnő adott a gyereknek egy kb20 forintos nagyságú matricát amin 3 kis katicabogár volt.Erre ugrott a fogorvos és visszavette a gyerektől mondván,hogy vegyen le róla egyet mert másnak is kell.A fiam meg közölte vele,hogy akkor neki nem kell.Milyen dolog ez az adok aztán ide vissza.Akkor beszélje meg az aszisztenciával,hogy mennyit lehet adni.Ez már a bunkóság teteje volt.De ez még nem elég, miközben a gyerek fogát furta ott volt a 10-11 év körüli unokája és játszott a rendelőbe, nem is ez a lényeg hanem mondta neki, hogy szegényem annyira megrémültél a sírástól, hogy szólni sem mersz...Én marha gondoltam,hogy időben megismertetem a gyereket a fogorvossal de jobb lett volna ha előbb keresek kimondott gyerek fogorvost.Lehet,hogy lesz olyan aki lenéz vagy leszól,hogy probélmázok lényegtelen dolgokon, de nekem ez nem lényegtelen.

Remélem,hogy sikerül a segítségetekkel találnom egy gyerekekhez értő fogdokit..Előre is köszönöm a segítségeteket....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook