Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi a GYED igénylés folyamata a kormányhivatalnál? fórum

Mi a GYED igénylés folyamata a kormányhivatalnál? (tudásbázis kérdés)


9. gabbbicica (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 2. 07:22

6 honapos koraig csed-et kapsz, ha volt elég ideig megfelelo bejelentett jovedelmed.


6 honap utan gyed-et kapsz, szinten ha volt eleg ideig bejelentett jovedelmed.


2 eves kora utan gyes-t.


Ha alapbol fel eves koraig csak gyes-t kaptal, akkor tenyleg nem ertem.

8. Napsugár8 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 2. 07:11

Nagyon akkurátusak, mindent megnéznek, leellenőriznek. Ha valami hibádzik, biztosan szólni fognak.


Mikor az egyik ügyfelem adatlapját beküldtem, és az egyik sorba nem írtam be a nagy nullát, csak üresen hagytam a sort. A megyére kellett beutaznom, hogy javítsam. Oda-vissza 120 km, minthogy ők maguk bevésték volna. :))

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. ápr. 2. 00:00
Lehet igazad van mert regebben meg mikor most 4eves kislanynal igenyeltem akkor 6szor vissza hivatak
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Gabbbicica)
2022. ápr. 1. 23:59
Gyest nem kaphattod egyszere gyedel. 6honapos koratol lehet gyedet igenybe venni. Gyest le kell mondani hogy gyedet kaphass.
2022. ápr. 1. 15:04

Nem ertem az alapesetet sem.


Miert kell lemondani a gyes-t?


A gyed idoben hamarabb van, mint a gyes.


Ha ilyen kesze-kusza dolgot adtal le, mint ahogy itt irsz, akkor sok jora nem szamitanék.

4. Napsugár8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. ápr. 1. 14:31
Mert azok már valószínű rajta voltak a gyeses papirokon. Egész biztos, hogy valahonnét meg van nekik, különben nem mondták volna, hogy minden rendben. De ha valami szerinted mégsem oké, akkor őnáluk kell rákérdezned. Normál esetben már meg van nekik régről, és rendes tőlük, hogy ugyanazt az adatot nem kérik be 66-szor.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Napsugár8)
2022. ápr. 1. 14:24
En egy olyan papirt töltöttem ki ami gyes lemondó nyilatkozat az én adataim kelett kitolteni és a kisfiamet mivel ra mondtam le és a papiron rajta volt hogy miert mondja le és be x-tem hogy gyedet szeretném igénybe venni. Kitöltöttem arra is az adatokat és munkáltatóit kellett pótlásként csatolnom másnap csatoltam is emailbe ahogy kérték. De a papíron olyan adatokat kértek : szul. Ido, hely, nev, tajszam. Mast nem
2022. ápr. 1. 13:47

Írod, hogy kitöltötted a gyed-igénylő nyomtatványt.


[link]


Annak az l. pontjában vannak a te adataid, az l/a. pontjában kérdezik, hova kéred a pénzt.

Ha bankszámlára, oda írtad a bank nevét és számlaszámot, ha nem, akkor beírtad a címet, ahova a postás viszi.


Akkor most mi a gondod????

2022. ápr. 1. 12:18

Sziasztok mi a gyed igénylés folyamata a kormányhivatalba?

Leadtam gyes lemondó nyilatkozatott és kitöltöttem a gyed igénylőlapot és útólag pótlásként bemutattam a munkáltatóit ami igazolja a gyedre jogosultságót. De nem mondtak semmit csak hogy oké beérkezett a papír majd ügyintéző foglalkozik vele. Mennyi idő vagy hogyan mert postai címet se bankszámlaszámot se kértek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook