Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyakori migrénes fejfájás mellett szedhető valamilyen fogamzásgátló tabletta? fórum

Gyakori migrénes fejfájás mellett szedhető valamilyen fogamzásgátló tabletta? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 22. 21:04
Egyszer nekem is csináltak és nem mondott semmit az orvos!Felírta a yasminelle-t!5 hónapig szedtem a 3.hónap után kezdett rosszabb lenni a fejfájás!A végén már szinte megállás nélkül fájt!Nem tudom,h ez mindegyiknél így lenne-e!Max,még egyet probálnék ki,nem akarom váltogatni!A dokit nem nagyon izgatta fel a dolog!Elmentem egy másikhoz!Az volt a válasza,h szülni szülni szülni.... Ezért gondoltam megkérdezlek titeket van-e valaki hasonló helyzetben és talált-e megoldást!És köszi
2011. ápr. 22. 20:41
Szerintem egyén függő. Nekem csináltatott a doki egy vérvételt, hogy hajlamos vagyok-e a trombózisra, mert ha igen, akkor semmiképp sem szabad szedni.
2011. ápr. 22. 20:38
Tudom,h mindegyikre ez van írva de ha valaki esetleg ilyen problémával mégis talált olyat ami nem súlyosbította a tüneteket,megköszönném ha megírná mit szed!
2011. ápr. 22. 20:33
hát nem elvileg.
2011. ápr. 22. 20:33
Gyakori mgrénes fejfájás mellett szedhető valamilyen fogamzásgátló tabletta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook