Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gonosz anyósok, ha neked is rosszindulatú az anyósod írj... fórum

Gonosz anyósok, ha neked is rosszindulatú az anyósod írj... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2011. nov. 28. 17:08

Nálunk picit más a szitu, mert párom anyja 26 éve külföldön él...de páromat, anno 8 évesen elhagyta...elve már párom és az anyja közt nem olyan a kapcsolat mint egy normál helyzetben...erre jöttem én...

Én valahogy nem tudok a szemébe mosolyogni párom anyjának, mert tudom, hogy párom mit élt át miatta..gyermekként..és nem tudok rá úgy nézni, hogy de kedves egy pofa.

nem igazán keresi mai napig sem a páromat, mi voltunk kint nála már kétszer 3 év alatt...és akkor sem tudtam megkedvelni, mert mikor ott vagyunk páromat leszraja...

Legutóbb szintén nem úgy viselkedett..ahogy kellenne egy anyának.

Hétvégén meg kiderült, hogy anyámnak írt levelet..amit én titokban megnéztem...és ekkor végleg kiborult a bili nálam..

Párommal már unjuk, hogy az anyja arra a kis boldogságunkra is féltékeny...

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:06
Ebből, ennyiből nem lehet valami egetrengető véleményt írni.
4. MelisUK (válaszként erre: 3. - Jasmine24)
2011. nov. 28. 17:06
Én is élvezem a 2700km-es távolságot! :)
2011. nov. 28. 17:01
Mikor egyutt eltunk akkor azert voltak dolgai, sot sokaig, de aztan a ferjem jol megmondta neki, foleg miutan osszehazasodtunk, hogy velem normalisan viselkedjen, mert en mar a felesege vagyok es ha akarja hogy latogassuk akkor ehez tartja magat. Amugy mindig mondja hogy mennyire szeret, meghogy mindenkinek mondja neki milyen szep/ugyes/okos menye van, persze nem veszem be. Ez csak nyalizas. De amugy annyira nem rossz a kapcsolat, halisten 2000 km-re vagyunk egymastol! Igy szuper minden! :)
2011. nov. 28. 17:00
vannak olyan szülők, akik még arra is irigyek ha a gyermekük boldogabb mint ők...nem értem miért vannak ilyen emberek ezen a föld nevű izén...
2011. nov. 28. 16:57

A napokban hatalmasat csalódtam párom anyjában:(

Szerencsére távol él tőlünk...de kiráz a hideg tőle.

nem hogy engem nem szeret, de még a saját fiát sem..

Írjatok várom véleményeteket!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook