Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gonosz anyósok, ha neked is rosszindulatú az anyósod írj... fórum

Gonosz anyósok, ha neked is rosszindulatú az anyósod írj... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
36. Babeck (válaszként erre: 35. - 1560f47887)
2011. nov. 28. 19:31
Legalább végigolvasnád a hozzászólásokat...
2011. nov. 28. 19:28

Az hogy lehet, hogy mindig csak az anyósok a gonoszak az anyák sosem?

Pedig aki emitt anyós az amott anya is, sehogy nem áll ez össze...

34. Babeck (válaszként erre: 30. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:54

Sajnálom :(

Nem biztos (sőt), hogy jó megoldás, de én magamat ismerve tutira tiszta vizet öntenék a pohárba. Jó személytelenül, ahogy ő is tette, mondjuk levélben.

33. ájrin (válaszként erre: 32. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:53

Ezért nem süllyedtem le az ő szintjére soha. Nem szidtam, és nem is panaszkodom senkinek. Számomra egyszerűen nem létezik. Ha a férjem beszél vele telefonon, nem minősítem, mert ahhoz, hogy valaki jól érezze magát, nem szabad szégyellnie azt, ahonnan származik. A férjemnek nagyon fáj, hogy ilyen az anyja, de én igyekszem boldoggá tenni azzal, hogy nem szidjuk együtt az anyját. nem téma itthon.

És igazad van lelkiismerettel kapcsolatban: az enyém tiszta, mert nem szidom, nem mocskolom, anyósé viszont nem...

Az meg hogy már vésik a kondérra az ördögök a nevét, amibe bele fog kerülni, egyéni szociális probléma:)

32. bcb6de9272 (válaszként erre: 29. - Ájrin)
2011. nov. 28. 17:44

Vannak szívtelen emberek sajnos, ilyen az élet.

de mindenkinek el kell számolni egyszer a lelkiismeretével!

31. bcb6de9272 (válaszként erre: 29. - Ájrin)
2011. nov. 28. 17:42

Én már elmondtam neki őszintén, hogy mit gondolok...ő nem volt hozzám őszinte.

nem is érdekel..már, mert rájövök, hogy ő távol van éli világát...de hagyjon minket békén..és anyámmal ők nem paktáljanak, mert nekünk nincs szükségünk rájuk, mert elvagyunk...de ez kicsit fáj...hogy 4 hónap múlva írja a hülyeséget..

30. bcb6de9272 (válaszként erre: 27. - Babeck)
2011. nov. 28. 17:40

Ki zárjuk, mert ő messze van.

de most ezzel a levelével igen felzaklatta a lelkünket..pont most írtam a naplómba a levelét...fáj..

Tudom, hogy ő nem egy jó ember, mert itt ahol élünk sajnos senki sincs róla jó véleménnyel..tehát nem vagyok én olyan rossz ahogy ő véli.

de fáj, mert én nem érzem magam olyannak amilyen az ő szintje..

Páromnak fáj a legjobban..igaz ő már talán immunis az anyjára, de fáj neki..

29. ájrin (válaszként erre: 22. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:40

Szia, én már átéltem mindezt anyósommal, de igazat adok az előttem szólóknak. Vagy megmondod a magadét neki, vagy egyszerűen nem veszel róla tudomást. Így vagy úgy, de le kell zárni az ügyet.

Én ilyen sorrendben tettem. Ennél sokkal durvább dolgokat megtett velem és a fiával, de én két dolgot betartottam: nem süllyedtem le a szintjére és tudtam hátat fordítani neki.

És ahogy a Merlin című filmben is volt, addig nem tudták elpusztítani a Boszorkányt, amíg küzdöttek ellene. Amint nem vettek róla tudomást és elfelejtették, köddé vált.

A gyűlöleteddel tartod életben ezt a szituációt.

Nem jó ez Neked sem és a párodnak sem.

A párodnak ha nem volt jó a gyerekkora, ne legyen az anyja miatt rossz a felnőttkora is. Tegyél róla, hogy nyugalom és harmónia legyen a családban, anyóst pedig felejtsd el. Szívből kívánom, hogy hamar begyógyuljon mindkettőtök megtépázott önérzete és szeressétek egymást.

A Boszorkányt meg el kell felejteni. :)

28. 144c55a9ca (válaszként erre: 23. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:38

Van gyerekünk... Egy kisfiú... Tudom mit jelent az, hogy 'anya' és anyának lenni...


Tudod, mondhatni idilli család vagyunk - ami a szüleimet illeti. Soha egy ronda szó nem hagyta el a szájukat egymás irányába... Kitartanak egymás mellett, szeretik és tisztelik egymást...

Ebből arra akarok kilyukadni, hogy számomra Édesanyám a követendő példa, a NŐ, a legjobb barát. Bár így éltem, hogy őt minden szempontból megilleti a jelző, hogy 'anya', annak ellenére azt mondom, hogy nem tudna olyan bűnt elkövetni ellenem, amivel eldobnám magamtól... Nem lennék képes nem szeretni Anyukámat és nem lennék képes nem vágyni a szeretetére.


Mindig nézd a másik oldalt is... Biztos csak a pasizás miatt dobbantott?? Belelátunk a lelkébe??


Oké, hogy a pasid haragszik rá, de ahogy írtad előbb vágyik rá, hogy szeresse az anyja... Segíts neki, ne gyűlölködj. Mondd meg a Maminak, hogy akkora sérülést okozott a gyerekének, hogy együttműködve tudjátok csak megoldani...


Persze tényleg két oldala van az érmének itt is. Kell, hogy partner legyen ő is...

27. Babeck (válaszként erre: 23. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:36

Bár én - szerencsére - nem éltem át ilyet, de hasonlót már igen.

És tényleg igaz az a mondás: nem az a lényeg mit mondanak, hanem, hogy KI mondja.

Neked semmi közöd szerencsére ehhez a nőhöz, de át tudom érezni mennyire fáj, hogy a párodat bántja és Téged aláz.


Nem anya.

Az ilyen szerintem nem az.


Próbáljátok kizárni az életetekből, ha lehet! Még az is lehet, hogy kapcsol, de veszíteni valótok nincs!


Vagy: minél szemetebb, legyetek, legyél annál kedvesebb(ek) vele. Ha ő nem tisztel meg az őszinteségével... :)

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:33

Képzeld átéltem,lehet csodálkoznál, ha kiteregetném / nem fogom/ de mindig azt mondtam a férjemnek, hogy az édesanyja aki megszülte és ha másért nem azért tisztelje. Sosem mondtam ilyeneket róla amiket Te itt leírsz, nem kötelező neki szeretni a menyét, megpróbáltam közeledni, hiszen nekem édesanyám már nem élt, nem vezetett célhoz, hát hagytam, pedig náluk unokák is voltak.


Fogadd el, hogy ez így van, világot te sem tudsz megváltani, ami nem megy ne erőltesd.

2011. nov. 28. 17:33
Szerencsére nem vagyunk rá szorulva, így nincs hiány érzetünk miatta...de jönnek az ünnepek ilyenkor fáj a mi fáj:(
2011. nov. 28. 17:32

Innen van a harag párom és anyja közt...

azt hittem, hogy én talán tudok tenni valamit...de rájöttem ez a kettejük munkája...de párom hiába próbálkozik...kár a gőzért...

23. bcb6de9272 (válaszként erre: 21. - 144c55a9ca)
2011. nov. 28. 17:30

Az én pasim már gyermekként gyülölte a kedves mamát..ez hosszú történet..

A naplómba írok erről...de nagyon kesze kusza ez a történet...sajnos...

Lehet, hogy nem is ezt a címet kellett volna adnom ennek a fórumnak.

Egy gyermek nem ok nélkül mondja egy anyára, hogy nem jelent semmit neki.

Ennek nyomós oka van.

nem tudom ti hány évesek vagytok és vane gyermeketek.

de ha egy nő elhagyja gyermekét, csak azért, hogy ő pasizhasson az szerintetek milyen anya?

Egyáltalán lehet az ilyen nőket anyának nevezni?

mert számomra az ilyen nőket nem szabadna megtisztelni...hogy anya..

Anya az mindent a gyermekéért...aztán jöhet a pasi...de az első a gyermeke!

22. bcb6de9272 (válaszként erre: 19. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 28. 17:26

Én leírtam valamit...erre mindenki csak nyomja a szöveget, de még nem írt olyan emberke aki már átélt hasonlót.

Szerintetek mi a bánatot csináljak ezzel a nővel?

Imádjam?

Hogy jön valaki ahhoz, hogy a másikat eláztassa az anyja előtt?

A saját anyámnak olyan szöveget nyomott, hogy őrület, a saját fiát elmondta mindennek.

Szomorú, hogy ilyen nők..is léteznek.

Párom llki beteg...és még felnőttként sem lehet boldog, mert a mama nem boldog..

Ő az idősebb, neki kéne közeledni a fiához nem nekünk..és ezzel, hogy nem kell neki unoka, végkép léeírta magát.

Jó ide leírni a gondolataimat, és az is jó ha írtok véleményt.

A tegnap óta csak ezen kattog a fejem, hogy miért nem a szemembe mondta, hogy nem jövök be neki?

Én őszinte voltam hozzá...

21. 144c55a9ca (válaszként erre: 17. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:23

Képzeld, értem... Kb. 5 évig puffogtunk egymásra az anyósommal. Az esküvőnk napján beszámoltam neki, azóta kenyérre lehet kenni...


Nem szép, ha az utálatoddal megfertőzöd a pasidat...

20. bcb6de9272 (válaszként erre: 16. - 144c55a9ca)
2011. nov. 28. 17:22

Én a levelet amit anyámnak küldött elküldtem és megkérdeztem, hogy ez mi?

Még nem volt kedves választ adni...gondolom elszégyelte magát...

meg ezzel sztem végleg elcseszett mindent...

2011. nov. 28. 17:21

Elmondhatja itt mindenki a véleményét, bánatát. Szidhatja gyermekét, párját, szüleit, anyósát, szomszédját akárkit..... de én azt vallom mindig hallgattassék meg a másik is, mert az igazság legtöbbször középen van.

Írd le és szidd, ha jobb így Neked , de a tényeket nem ismerve maximum egyesek bólogatni tudnak, hogy igen, ti "szegények"

Nem vitatom, hiszen nem ismerem a másik felet, de én addig nem bologatok senkinek amíg nem ismerem a másik fél verzióját is.

18. 144c55a9ca (válaszként erre: 15. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:21
Te viszont nem is segítesz rajta, hogy megismerhesse az anyai szeretetet...
17. bcb6de9272 (válaszként erre: 16. - 144c55a9ca)
2011. nov. 28. 17:20

Figyelj ha nem érzed a szitut akkor minek írsz nekem?

ha az anyósoddal minden stimmel, akkor te sajnos nem értheted miről papolok!

16. 144c55a9ca (válaszként erre: 12. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:19

Már bocs, de le merném fogadni, hogy egymás háta mögötti, ún. hidegháború vagy...


Az előttem szóló kérdezte, minek mész hozzá?? Ha mész, akkor meg állj elé, mondd meg neki kerek perec, hogy: "annyira utállak, amiért pletykálsz rólam, hogy ezzel nem fogsz messzire jutni" - így legalább tisztán lát ő is, hogy nem egy kis háttérből siránkozó pipi vagy, hanem aki vállalja a gondjait. Ha ezt megléped, ő is elmondja majd a konkrét baját.


De ez nem szép, hogy mindennek elmondod. Mást ne nézz, csak azt, hogy a srácodat világra hozta...

15. bcb6de9272 (válaszként erre: 13. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 28. 17:19

mert párom mindég azt hiszi, hogy hátha megváltozik, hátha jobb lehetne a kapcsolatuk...de úgy látszik nem lehet jóvá tenni...mert 26 év ami a párom életéből kimaradt...párom számára az a szó hogy anya...semmit nem jelent sajnos:(

Én a kapcsolatunk elején még azt hittem, hogy én talán összehozom őket...de sajnos nekem sem ment..

Szomorú, mert minden ember vágyik az anyai szeretetre...és párom ilyet sosem kapott:(

14. bcb6de9272 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 28. 17:16

Ez a nő tudod milyen?

éli világát b..ik az alkotmányra..sosem volt anya!!!

Szánalmas...amiket összehordott anyámnak...csak lestem...ez az ember számomra halott:)

nem vagyok harag tartó...de ha valakivel bajom van én szemébe mondom, hogy mi a pálya..de ez a nő a hátam mögött anyámnak hordott le amit nem fogok elfelejteni sosem!

mikor legutóbb kint voltunk nála a saját pénzünkből mentünk...ha így tudtuk volna abból a pénzből elmehettünk volna egy szép helyre...soha többet nem megyünk hozzá.

13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:15

Ne haragudj, ha olyan szemét anya, anyós akkor mi a tüdőnek mentek el hozzá? Kényszerít?


Légy büszke és ne menj el hozzá.

12. bcb6de9272 (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2011. nov. 28. 17:13
nem volt titkos, mert anyámnak nincs előttem titka...csak eről a levélről nem szólt...úgy gondolom, hogy ezzel még jobban megerősített hogy mennyire pondró egy féreg...egy nőszemély.
2011. nov. 28. 17:12

Sosem gondoltam volna, hogy én egy ilyen anyóst fogok ki, mert eddig minden párom anyjával nagyon jó kapcsolatot ápoltam, még szakítás után is.

nagyon megbántott...nem is ismer engem...és olyanokat állít ami nem valós...párom is csak les..

10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:12

Nem szép dolog titokban olyanokat nézegetni ami nem nekünk szól.


Ezt pedig Te tetted ki a bemutatkázásaid közé....és így igaz.


Rengeteg kártyalap..., de ugyanannak a paklinak a részei. Ahhoz, hogy megértsük az üzenetüket, mindegyikre szükségünk van, mindegyik egyformán fontos. Ilyen a lélek is. Az emberek mind összefüggnek egymással, akárcsak a kártyapakli lapjai.

Paulo Coelho

2011. nov. 28. 17:11

Páromat és engemet lehorodt a sárga földig...és engem meggyanúsított...hogy én elvettem tőle ezt meg azt..ezt nem tudom megemészteni, mert ez egyik sem igaz, meg azt írta mi egyformák vagyunk a párommal és, hogy unokát sem szeretne...de nem is értem mit magyaráz, mert a fiát sem tudta nevelni...minden érdekelte anno..csak a gyermeke nem.

Aho élünk a házban mindenki tudja milyen szép egy anya...

Hiába próbálom én őt megszeretni...nem lehet, mert az embert hátba szúrja még 1500 km-ről is:(

8. zsazsanéni (válaszként erre: 1. - Bcb6de9272)
2011. nov. 28. 17:09
Én nem panaszkodhatom az anyósom egy angyal volt a szememben.A pénzt is nekem adta a fia helyett.Na de az én anyám túltett az összes anyóson aki tele volt hibákkal.Szívből útállta szegény sógornőmet,hogy elvette a kisfiát.A tesom fizetését is elkérte,pedig már felesége volt.Ja és ha valami nem tettszett,akkor levelet írt neki.Volt,hogy nekem is.Olyankor ha valami nem tettszett,mondtam olyankor,a levél mikor jön?Nem hiszem,hogy utálatosabb anyós volt-e rajta kivül a közelünkben.Na és az unokákat sem állta ezek után.Na azok is mire felnőttek nem állhatták.Mondtam ennek csak egy hibája van,te sem nézted Őket semmibe.Ha a sógornőm csipke bugyit vett,na nehogy lemaradjon Ő is.Engem nem szeretett,mert nem hagytam magam és beolvastam olykor.Pedig a sógornőm nem szólt soha sem,de azért haragudott,hogy a fiát elvette tőle.Ismerek egy két anyóst a közelünkben,aki ki nem állhatja a menyét,de miért nem tudja megemészteni,hogy a fia választott.
2011. nov. 28. 17:08

Gonosz anyós nincs... Csak megbántott, vagy pillanatnyilag sérült a sokktól, hogy a pici fia már nem is annyira az ő pici fia.


Az én anyósom a velejéig romlott nőszemély :-D, akit el sem tudnék képzelni bájmosolygó alakoskodó örömgombócként. De imádom... Vele a legjobb pletykálkodni, vele a legjobb vásárolgatni. Még a hülyeségei is üdítőek.


Próbáld meg a "gonoszkodásait" egy viccnek felfogni...

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook