Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gondtalan szoptatás fórum

Gondtalan szoptatás (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2007. ápr. 1. 21:17
Nekem nem volt se túl sok,se túl kevés a tejem,a lányomnak pont elég,minden alkalommal kiszopja,amennyi van,és ez elég is neki.Az 5.-ik hónapban,amikor megtanult felállni,és rengeteget mozgott,csak 200 grammot hízott,amire azt mondta a doki,hogy egy kicsit kevés.De sosem volt nyugos,hogy nem lenne eleg a tej.6 honapos koraig semmi mast nem kapott a tejen kivul,akkor kezdtuk a gyumolcsoket,es fozelekeket.
2007. márc. 23. 15:12
Szoptatni jó...ezt kell minden anyának rögziteni-kódolni és semmi probléma nincsen a Baba és anya között.Gyermekeim jó szopó babák voltak ,s jelenleg is szoptatok,14 hónapos a kislányom.Nyugodt,békés együttlét ez közöttünk,bárhol,bármikor és pont akkor amikor Ő kéri...
2006. nov. 23. 14:29

Én még soha nem hallottam sehol,hogy az anyatej tápértéke ne lenne megfelelő!Tablettával növelni?

15 hónapos a kisfiam,4 hónapos koráig csak szopizott,aztán kapott 3-4 kiskanálnyi gyümölcsöt,kb.6 hónapos volt amikor egy szoptatást kiváltott a főzelék.Nagyon jól fejlődött.Még most is szopizik napi 1-2 alkalommal.

2006. nov. 23. 12:49
miből lehet tudni,hogy elég e a tápértéke a tejnek?
2006. nov. 23. 12:48
az én fiam is szinte másfél óránknt követeli a cicit
2006. júl. 4. 02:56

a gond nalam is ez volt, rengeteg tej - meg a mamaboci is megirigyelhette volna a mennyiseget - de nem fejlodott tole a prucsok.

KAptam egy tablettat is, hogy az talan meghozza a taperteket is. remsegesen keseru volt, de azert legyurtem, de ez sem segitett. A dokim jobban el volt keseredve,mint en, ez addig mindenkinel hasznalt. tapszerre vette , de attol sem nottek a grammok. Kecsketej lett a vege. Attol aztan fejlodott a csemetem!!!!

2006. júl. 2. 10:01
18 honapos koráig szopptattam a lányom,de késönderült ki ,hogy a tejem sok,de nem elég tápláló.2 honapos koráig szinte 1 óránként szopptattam ,mert mindig éhes volt.A védőnő letudta annyival,hogy éhes.Utánna már kapott bébiételt is igy már jól lakott volt a pocija.:)
2006. júl. 1. 02:19
A szoptatás öröme sok mamánál frusztrációvá alakul, amikor az egyre-másra jelentkező problémákkal nem tud megküzdeni. Az ideál jó tanácsai segítségével ismét örömtelivé, anyának és gyermeknek bensőséges élménnyé válhat a szoptatás.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook