Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Göndörítés - hajsütővas nélkül! fórum

Göndörítés - hajsütővas nélkül! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Göndörítés - hajsütővas nélkül!

24. Ncilány (válaszként erre: 22. - Sunshine:))
2012. ápr. 4. 06:41
Fodrász kellékesnél láttam ha jól emlékszem.
23. muabid
2012. ápr. 3. 21:04
nagyon jo:D
2012. márc. 26. 17:31

szia, azt szeretném kérdezni, hogy ilyen göndörítő rudat hol lehet kapni?

nagyon tetszik az a haj, de persze mindegyik nagyon jó lett:)

2012. febr. 17. 15:45
Én az elsőt szoktam alkalmazni.Rongy darabokat vágok,és abba tekerem a hajam,és szép göndör lesz.
2012. febr. 1. 12:49
Köszike nagyon jók a tippjeid!Sokat segítettél vele remélem nekem is ilyen szépek kesznek a fürtjeim!
2012. jan. 30. 21:19
Jó lett a cikk! nekem a gurigás loknik a kedvenceim!
18. miccer
2012. jan. 30. 08:34
Köszi! Szuper jó cikk, és a képek sokat segítenek!
2012. jan. 30. 08:19
Klassz ötletek! :)
16. 0fe386f42e (válaszként erre: 13. - Kergenyúl)
2012. jan. 29. 21:00
Köszönöm az ötletet! Nekem most sima, pedig ma kellett volna becsavarnom, mert a Zuram éjszkás, és nem volnék kiábrándító látvány :-)))
15. Héris
2012. jan. 29. 20:40
De jó ötletek! :) A ruhásat én is ismertem, a göndörítő rudasat még nem próbáltam, mert nincs olyanom, viszont van szivacsos csavaróm, nagyon jó az is. :)
2012. jan. 29. 20:25
De jó, hogy van ilyen! :) A legelső módszert láttam videón is. Szerintem kipróbálom, mert a többihez rövid a hajam, és nincs olyan göndörítő rudam.
13. kergenyúl (válaszként erre: 11. - 0fe386f42e)
2012. jan. 29. 19:15

Puha anyagba csavard be , akkor tudsz aludni . A cikkben olvasható pólós ötletet javaslom , vagy a régi romantikus filmekben látható újságpapíros módszert , amit itt is írt az egyik előttem " szóló". DE : 100 forintos boltokban pl. kapható szivacs csavaró , nekem tulipán formájú van . A szárra felcsavarod a tincseket , a szár végét pedig a tulipán közepén található lyukba dugod , így megmarad fixen , mégis puha , lehet vele aludni .

Megyek is hajat mosni és becsavarni . :)

12. 0fe386f42e (válaszként erre: 10. - 5674644b5d)
2012. jan. 29. 17:06

Igen, mert jó nőnek lenni :-)


Nekem alapból hullámos a hajam, de ha vasalom, szögegyenes, ha csak behabozom, bekunkorodik, de csavarókkal romantikus tincseket érek el. Se én nem unom meg, se a Férjem nem un meg :-D

2012. jan. 29. 17:05
Nagyon jó ötletek! Nekem bubi hajam van, arra melyik volna a legjobb? Eddig csavarókkal szenvedtem, de az nem alvós éjszakát jelent... ötlet?
2012. jan. 29. 12:29

Milyen "érdekesek" vagyunk mi nők: akinek egyenes a haja az göndöríti/hullámosítja, aki pedig fordítva van az nem győzi vasalni.


Amúgy akinek alapból hullámos a haja érdemes diffúzoros hajszárítóval rendelkeznie, ugyanis szebben kiadja a haj természetes formáját, mint a sima hajszárítós szárítás, meg az se árt ha ionos a szárító. Ki lehet próbálni ezt is, hátha nem kell ennyi időt pazarolni a göndörítésre. Nekem alapból hullámos, de ha diffúzort használok akkor egy bárány elbújhat mellettem:D


Mondjuk én jövő héten megyek tartós hajegyenesítésre és remélem így egy ideig elérhetővé válik számomra a "rendezett" kinézet:)

2012. jan. 29. 11:56

Még egy tipp: elég hozzá egy adag hullámcsat meg hajhab:


Megmosod a hajad, hagyod száradni. Félszáraz állapotban teszel rá hajhabot. Fogsz egy tincset, bepödröd, addig addig pödröd míg jól össze nem megy kis bogyóba, csigába és utána rögzíted a fejeden hullámcsattal. És így végig. Miután megszáradt kívül, belül, kész is :D Este megcsinálod, úgy alszol, reggelre gyönyörű a hajad (amúgy az enyém lapockáig ért és 4 óra alatt megszáradt, így ha elég korán csinálod, nem kell benne aludni)...3-4 napig így marad :D

2012. jan. 29. 10:51
Szépen sikerült a fotókon.Sajna,nekem sosem ilyen szép egyenletes.
2012. jan. 29. 10:34
Milyen kreatív vagy!!! :) Nagyon jó ötletek! :)
2012. jan. 29. 10:18
Hasonló ötletei hajgöndörítésre a Takács Nórának a Hogyan legyek jó nő videóban láthatók.
2012. jan. 29. 10:16
Nagyon jó a cikk. Sajnos az én hajam ezt a fajta göndörítést kb. 30 percig tartja meg hiába alszom így becsavart hajjal. Nekem csak az vált be, hogy reggel begöndörítem, és este úgy alszom, hogy copfba fogom a hajam és a lelógó részt feltekerem az ujjamra és összegumizom. Az újaimmal szétbontom és már csak este fésülöm meg és újra így alszom. Szóval végül is nem vasalom csak 1x a két hajmosás között. Nem göndör, de hullámos. Nekem így tetszik.
2012. jan. 29. 10:15

Nagyon jó ötletek. ( eldobáltam a gurigákat a papiros gyűjtőbe ).

Azt azért nem árt tudni, kb olyan hosszra ajánlanám én, mint aki indította a cikket. Amilyen hosszú az enyém, az bebüdösödne. :(

2012. jan. 29. 10:03

Tetszik nagyon :))

A wc gurigásat én is kifogom próbálni, igaz az én hajam hullámos, de azért rásegítek :)

Hajszárítóval szoktál rásegíteni a száradásra?

2012. jan. 29. 10:01
nagyon jó tippek! asz anyagosat én nem rongy darabokkal, hanem ujságpapírral csinálom...ugyan az a hatás!! de a wc papír gurigásat eddig még nem ismertem! de majd kipróbálom!!!!
2012. jan. 29. 09:50
Dús hajzuhatag, aranyos csigák, lágy esésű loknik – melyik nő ne szeretné a göndör hajat? Nekünk azonban, akiket nem áldott meg a sors természetes hullámokkal, magunknak kell elkészítenünk őket. Ilyenkor mindenki azonnal a hajsütővas/hajvasaló után kap. Pedig nem feltétlenül szükséges szétégetnünk a hajunkat ahhoz, hogy tökéletes frizurát varázsoljunk!

Ugrás a teljes írásra: Göndörítés - hajsütővas nélkül!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook