Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valakinek spirál hajsütővasa? fórum

Van valakinek spirál hajsütővasa? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 2. 18:26

A spirál hajsütő vas tartósabb hullámot ad, mint a sima?

Én múlt héten vettem egy remington hajsütő vasat, ami nagyobb hullámokat csinál, de nekem egyenlőre nem marad meg benne semmi.

Bár kb. egy hónapja szedettem le a színt a hajamról oxyreload-dal, és mikor kiakartam próbálni a hajsütőt,olyan szaga volt a hajamnak,mintha égne.

Úgyhogy várok még egy kicsit.

13. Cszsuka (válaszként erre: 11. - Eddit)
2010. márc. 2. 15:24

sajnos nekem az :(

A gyerekeim ilyet szeretnének, ezért állandóan vasalják és irigykednek rám :DDD

2010. márc. 2. 14:56

Cszsuka köszönöm! Ez igaz!

Hajmosás után mindig behullámosodik, nem nagyon de azért észrevenni. Azért majd megkérdezem a fodrászomat. :)

11. eddit (válaszként erre: 10. - Cszsuka)
2010. márc. 2. 14:52
Mondjuk ez jó ötlet.....ha szögegyenes hajad van, akkor lehet, hogy nem segít.
2010. márc. 2. 14:48

Haja válogatja, hogy mennyire lesz tartós. Én ha egyik oldalon elkezdem, mire a másik oldalra érek, nincs benne semmi. Ezért daueroltatok, s hajmosáskor becsavarom, csak így marad meg a hullám benne.

Mielőtt hajsütőt vennél, kérd ki a fodrászod véleményét, ő már ismeri a hajad valamennyire (amennyiben nem váltogatod a fodrászod)

9. eddit (válaszként erre: 8. - Brájgátta)
2010. márc. 2. 14:48
Én is a v.a.t.e.r.á.-n vettem :)
8. brájgátta (válaszként erre: 7. - Eddit)
2010. márc. 2. 14:46
Köszi :) már böngészek :)
7. eddit (válaszként erre: 6. - Brájgátta)
2010. márc. 2. 14:43
Szerintem tökéletes lesz rá...nekem is hasonló a hajam, és szeretem nagyon. De ha javasolhatok vmit, nézz szét a neten, hátha olcsóbban hozzájutsz.
2010. márc. 2. 14:37

Köszi szépen! Még nemtudom, hogy spirált vegyek vagy simát. Remingtonba szerettem volna spirált venni, de nem találtam. Viszont Babyliss is jó lehet.


Nekem középhosszú hajam van, és egy kicsit lépcsőzetes. Csak jó lenne :)

5. eddit (válaszként erre: 4. - Brájgátta)
2010. márc. 2. 14:28
Nekem pozitív. Nagyon szép és tartós hullámokat csinál, bár én a végén lefújom vékony rétegben lakkal még. Ha nagyon hosszú a hajad és nem lépcsőzetesen van vágva, akkor viszont lehúzza a hajad súlya a hullámot :(
2010. márc. 2. 14:19

Mi a véleményetek, tapasztalataitok? :)


Előre is köszi!

2010. márc. 2. 14:19
Nekem van...miben segíthetek?
2010. márc. 2. 14:18

[link]


pl. ez

2010. márc. 2. 14:17
Van valakinek spirál hajsütővasa?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook