Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » ...gondolatok... fórum

...gondolatok... (beszélgetős fórum)


17. 0c97fbb607 (válaszként erre: 14. - Pp)
2007. ápr. 21. 13:58
Kiváncsivá tettél.Mi foglalkoztat téged mostanában?Bármi.Akármi.Írd le!
16. pp (válaszként erre: 9. - Reni79)
2007. ápr. 21. 13:51

Mondd, mi a baj.

Remélem legalább te tudod, mire gondolsz.

Ha leírod akár előbbre is juthatunk.

15. 0c97fbb607 (válaszként erre: 14. - Pp)
2007. ápr. 21. 13:49

PP!!!

Tudom ,mit érzel,és tudom is, hogy miért írod ezeket.Mert folyamatos értetlenséggel vagy körül véve.De azért ez nem az ő hibájuk,hidd el.Higgadj le.Ha csak egy picit is elgondolkodik valaki valamin,az már igen nagy szó,talán nem morzsa,inkább mag,ami valamikor talán kicsírázik.

De ne nevezd őket hülyének,mert nem azok.Pontosan tudják miről beszélünk,csak bennük a félelem munkál.Talán lesz idő,amikor nem így lesz.

14. pp (válaszként erre: 13. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 21. 13:37

Mért töröltetnéd magad? Igaz csak nagyon ritkán, de néha eredményes, ha valaki mást is mond, mint amit hallani akarnak. Persze eredményt csak akkor várhatunk ettől, ha valaki csak megszokásból nem gondolkodik, aki nem is képes rá, annak bármit lehet mondani :(

És persze nagyfokú "elhivatottság" is kell hozzá, hogy az ember hülyékkel társalogjon, bízva abban, hogy egy egy morzsa megmarad valakiben és talán elindít valamit :(

2007. ápr. 21. 12:25

Szóval,töröltetni szerettem volna magam a hoxáról,mert úgy látszik sokaknak zabszem vagyok a

seggébe,alig egy hónapnyi hoxázás után,már két fórum is eltűnt,amibe írtam.De ma meggondoltam magam,és nem akarom,hogy nekik legyen igazuk.Ígyhát megcsináltam ezt a fórumot ,amibe bárki bármit beírhat,ha épp kedve tartja,és fontosnak tartja meosztani másokkal,bármilyen témában.Ennyi a lényeg

2007. ápr. 21. 12:19

A lényeg ,hogy nincs lényeg,ez egy "off"topic!

Ha épp ezeket volt kedved beírni annak is volt értelme!:DDDD)))!!!!

11. reni79
2007. ápr. 21. 12:10
Bocsi.Én véletlen elsiklottam a lényeg felett.Már teljesen összezavart az egész.Nem pihentem ki magam.
10. 0c97fbb607 (válaszként erre: 9. - Reni79)
2007. ápr. 21. 12:03

Miért is????Írd le,akkor érteni fogom.Bár talán arra gondolhatsz,vagy az bánthat ,hogy ostobának nevez valakit,vagy valakiket.Én értem mire gondol.

Az emberek nem ostobák,csak sokszor nem jutnak el addig,hogy saját véleményük legyen.Nagyon sok ember éli le az életét úgy,ahogy azt elvárják tőlük.Mert fél,fél szembenézni saját magával,a vágyaival,a saját akaratával.Ezért inkább nem is gondolkodik,ha mégis akkor elhesegeti,vagy bekapcsolja a tévét,rádiót,hogy még véletlenül se hallja meg.Ezért dühösek az emberek másokra,akikben megvan a bátorság ahoz,hogy kicsit is máshogy éljenek mint mások,akikben megvan a bátorság a cselekvésre ,mégha hiba is.

Azt hiszem valami ilyen dologra gondolhatott.

9. reni79 (válaszként erre: 8. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 21. 11:50
Kicsit bepöccentem azon amit PP irt.:-)))
2007. ápr. 21. 11:49
Reni ,te aztán jól meg tudod keverni az embert...most már semmit sem értek:DDDDD)!
7. reni79 (válaszként erre: 6. - Reni79)
2007. ápr. 21. 11:26
egyébként meg aki nem tudja miről van szó minek szól bele?????
6. reni79 (válaszként erre: 5. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 21. 11:25
Ne foglalkozz senkivel!A férfiak amugy is egyetértenek!
5. 0c97fbb607 (válaszként erre: 4. - Pp)
2007. ápr. 21. 11:23

Akkor legyen ez a fórum,a meggondolatlanoké, a tökéletleneké,az erkölcsteleneké,a "rossz"anyukáké,a felelőtleneké.....egyszóval azoké,akikben van bátorság "önálló"életet élni,nem belekerülni a süllyesztőbe!

Egyébként szerintem az ilyen emberek önmagukra dühösek valami miatt,és ezt hárítják át másokra.

Azt hiszik,ezzel megnyugtatják önmagukat.Aki más embereket nem próbál,vagy nem ért meg,az önmagát nem érti,önmagát nem tiszteli.

4. pp (válaszként erre: 2. - 0c97fbb607)
2007. ápr. 21. 11:10

"senki sem jobb a másiknál,senki sem különlegesebb a másiknál"


Szerinted egy buta ember el tud jutni eddig a gondolatig? Minél ostobább valaki, annál inkább úgy érzi, hogy csak ő látja helyesen a világot, az embereket. Fel sem merül bennük, hogy más szempontok szerint is lehet nézni bármit. Ez a nagy gond itt a hoxán is, ez már számtalanszor kiderült.

2007. ápr. 21. 10:20
Egyébként azon gondolkodom hogy mekkora "barom" vagyok!Meggondolatlan!
2007. ápr. 21. 09:38

Egyszerűen nem értem az embereket.Olyan durvák,és előitéletesek,ha valaki kicsit is más mint ők.Gondolkodtam miért is lehet ez.

Az egyik fórumban volt egy beírás:

"megtalált egy idióta riherongy....

erre büszke is lehet..."

Természetesen nekem szólt.De csak mosolyogni tudok ezen és értetlenkedni egy picit.Nem tudom ,hogy ,hogy vallhatja magát erkölcsösnek,konzervatívnak olyan ember,aki ítélkezik más ember felett,fórum beírások alapján,ráadásul ilyen hangnembe.De hozhattam volna még jó pár példát erre,te vannak vele a fórumok...meg az élet is....és ez annyira szomorú.

Nikor tanúlják meg az emberek,hogy senki sem jobb a másiknál,senki sem különlegesebb a másiknál,mert minden ember különleges,egyedi és megismételhetetlen.

2007. ápr. 21. 09:20
Ha valami motoszkál a fejedben,és szeretnéd megosztani másokkal,de egyik fórumba se passzol,akkor ide írhatod,én kiváncsi vgyok rá.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook