Gondolatok az időjárásról (beszélgetés)
Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondolatok az időjárásról (Gondolatok)
1. violanyó
ma 09:35
Ha kifogyunk a szóból, valahogy mindig előkerül az időjárás. Észrevettétek? Angliában ez állítólag már konkrétan az etikett része. Elképzelem, ahogy két úriember kalapot emel az utcán és finomkodó modorban kivesézik az esőt.
Ugrás a teljes írásra: Gondolatok az időjárásról
Ugrás a teljes írásra: Gondolatok az időjárásról