Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gondolatok az időjárásról fórum

Gondolatok az időjárásról (beszélgetés)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondolatok az időjárásról (Gondolatok)

ma 09:35
Ha kifogyunk a szóból, valahogy mindig előkerül az időjárás. Észrevettétek? Angliában ez állítólag már konkrétan az etikett része. Elképzelem, ahogy két úriember kalapot emel az utcán és finomkodó modorban kivesézik az esőt.

Ugrás a teljes írásra: Gondolatok az időjárásról

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook