Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gondolatok a párkapcsolatról fórum

Gondolatok a párkapcsolatról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gondolatok a párkapcsolatról

8. hshd (válaszként erre: 5. - 4c30444687)
2011. szept. 18. 20:32
szerintem ez egy elég ízléstelen vicc..ráadásul ,vagy akkora marha vagy hogy azt hitted hogy fiú vagyok..vagy csupán tuskó..gratulálok..gondolom te ezekből tanulsz..meg is lesz az ára. ;)
2011. szept. 18. 14:34

"A fiú gyűrűt vesz a lánynak, és ha minden úgy alakul, ahogy meg van írva, a lány igent mond, de sajnos az is benne van a pakliban, hogy nem lesz alkalma rá."


Tessék?


Ez a cikk nekem a megalkuvásról szól. Főleg az utolsó mondat sugallja ezt.

Szerintem jövő nem is létezik. A mát kell jól csinálni, csak az a fontos, hogy a MOST mindig jó legyen :)

2011. szept. 18. 12:55
A cikk legjobb mondata, hogy mindenki örüljön egy párkapcsolatban annak, ami van. Vagyis arra helyezze a fő hangsúlyt, aminek örülni lehet. A másikban nem a hibákat, hanem a jó tulajdonságokat kell keresni és erősíteni.Sokan nem rendelkeznek kellő fokú örömérző képességgel, ez borzasztóan rossz, mert nem képesek észrevenni, hogy az a bajuk, hogy nincs semmi bajuk. Ettől sok kapcsolat tönkremegy.
2011. szept. 18. 10:55

Ezt itt is el kell, hogy süssem :D


[link]

4. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Hshd)
2011. szept. 18. 10:21
Nagyon jó gondolatok, és valljuk be, te most épp boldog vagy.:)))
2011. szept. 18. 10:13
Sok ember ábrándozik párkapcsolatról szinte a legjobbat szeretné és arra is vágyik, de mielőtt ez létrejön meg kell alaposan ismerni egymást, főleg a belső tulajdonságokat, valójában megfelel-e az elképzeléseknek. Földön járunk és nem a fellegekben téves az az elképzelés Jön egy királyfi tán hófehér paripán. A boldogsághoz mindenkinek egyaránt joga van. Üdv.Ágnes
2011. szept. 18. 10:02
Őszinte leszek nem olvastam el teljesen,de amit igen már azis jó érzéssel töltött el,azt kell mondjam ez egy szép gondolat/hozzáállás!Nekem tetszik
1. hshd
2011. szept. 18. 09:56
Gondolatok a párkapcsolatról.
Saját tapasztalatom, mikor kinyílt a szemem és rájöttem, mi a lényeg.
Remélem valakinek tetszeni fog, hogy elgondolkodjatok egy picit, lehet, hogy ez csak az én véleményem, lehet, másnak más a jó.

Ugrás a teljes írásra: Gondolatok a párkapcsolatról

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook