Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Wella hajfesték szerintetek mennyire jó? fórum

A Wella hajfesték szerintetek mennyire jó? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 17. 15:48

Én pont tegnap próbáltam ki a Wella-nak a Wellaton Permanent Colorant Mousse hajfestékét, és azt kell hogy mondjam hogy nem jó. Egyáltalán. Pedig már nagyon régóta festem én magam a hajam, sok típusú és márkájú hajfestéket kipróbáltam, de ez a fajta nem nyerte el a tetszésem. (Pl.:nem egyszerű a használata, és az illata sem jó).Nekem ami nagyon jó, az a Schwarzkopf Color Mask, L'oreal Sublime Mousse, eddig.

Persze hozzá kell tennem, hogy a Wella-nak csak ezt a fajtáját használtam, lehet hogy a többi nagyon jó.

11. Anda39
2013. máj. 12. 11:40

Na azért szerintem nem mindenki ugyanarra a festékre gondol. Mert ugye van a Wella coleston perfect, ami professzionális termék, és össze sem lehet hasonlítani a bolti dobozos Wellával. Hiába ugyanaz a gyártó.

Én ugyan nem ezt használom, mert elég drága a vendégeimnek, de volt hozzá szerencsém, és szerintem jó minőségű.

Arról meg, hogy káros-e vagy sem: minden vegyszeres beavatkozás árt a hajnak valamennyire, de hogy éppen mennyire, az a hajtól függ.

2013. máj. 11. 17:01
Ja, és én otthon festem, a fodrász nekem mindig vágott belőle, azzal, hogy a festék tönkreteszi . Így csak akkor megyek, ha valóban vágatni akarok. Azok a fodrászok, akiket ismerek, Wellát vagy Callost használnak, ezek közül a Wella jobb az igaz. Az is igaz, hogy a világosítás mindig jobban igénybeveszi a hajat, mintha egy picit sötétebbre fested.
2013. máj. 11. 16:51
Nekem nagyon nem vált be. Egyszer vettem csak, próbából, nagyon büdi és a színe sem lett az igazi ( vörösre festem a hajam). A Schwarzkopf perfect mousse hab állagú festék ami nekem bevált, igaz, az egy picit drágább.
8. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - AnitteB)
2013. máj. 11. 11:01

sztem,ha "jó minősségű" a hajad, semennyire.

nem egy csúcs hajfesték, én is azt használtam és nem töredezett tőle. monnyuk időnként nem árt egy pakolás,mint minden (festett)hajnak.

2013. máj. 11. 10:46

Köszi.

Esetleg valami hasznosabb válasz vkitől?

2013. máj. 11. 10:32
Talán a fodrászod.
2013. máj. 11. 10:31
Van valaki, aki tudna segíteni?
2013. máj. 11. 10:18

Vagy ha valaki profi a hajfestékek számomra kusza világában...hát igazán segíthetne. :)

Ha van a wellánál jobb, ami nem csinál gondot a hajammal hosszú távon és színben is ok, akkor légyszi írjátok meg. Köszi Lányok!

2013. máj. 11. 10:02

Nem akarom hogy a hajfesték tönkrevágja a hajam.

Az alapszinem sötét barna és mivel nem szeretek szolizni meg napozni, az alapszinem sápaszt.

Egy fodrász azt tanácsolta, világosítsunk 2-3árnyalatot.

Tök jó lett és nagyon szeretem az új hajszínem.

Wella 8/38 al lett festve a hajm.

Szerintetek a 3hetenkénti tőfestéstől mennyire kell féltenem a hajam?

2013. máj. 11. 09:58
átlagos
2013. máj. 11. 09:57
Wella hajfesték szerintetek mennyire jó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook