Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gerovital vagy Ilcsi kozmetikumok? fórum

Gerovital vagy Ilcsi kozmetikumok? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 11. 11:41
Kozmetikus vagyok és Ilcsit javaslom inkább.
2012. dec. 10. 17:09
Én 26 vagyok,és a Gerovital hidratáló krémét használom,pedig érzékeny fehér bőröm van,de nagyon szeretem!Szerintem próbáld ki mindkettőt,majd lehorgonyzol a legmegfelelőbbnél:)
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Nagyvicus)
2012. dec. 10. 16:04
Én is Ilcsit használok,még a párom is imádja a karottás,sárgadinnyés testápolóm illatát és ez legalább természetes,nem bántja az orrom,mint a mesterséges illatok és használ is.Ja,én 42 múltam,tehát egyre fontosabb a jó krém.
2012. dec. 10. 12:06
Nem vagyok 30 éves. :) Nekem az Ilcsi kozmetikumok nagyon beváltak. Arcápolásra nappalra a Csipkebogyó habkrémet használom, éjszakára Almás citromosat és ez alkalmas a szem környékének ápolására is. De ezen kívül használom még a fekete szappant is, korrektort is, az Almás citromos arctejet tisztításra, valamint a Csipkebogyós kukoricás bőrradírt.
2012. dec. 10. 10:49
Te melyiket használod? Elsősorban az arcápolás és szem környékének ápolása érdekelne? Melyik krém, stb. vált be neked? 30 év fölöttiek válaszát várom, illetve kozmetikusokét!Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook