Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gépre feltöltött videómat hogy tudom szerkeszteni? fórum

Gépre feltöltött videómat hogy tudom szerkeszteni? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 7. 22:01

A másik megoldás,hogy letöltöd a "Super Video Splitter" nevű programot a [link]

helyről,és azzal tudod darabolni,vágni,stb,stb.

2008. ápr. 7. 20:59
Csak eccerűen a videóm elejéről szeretnék letörölni 30 másodpercet.A movie makerbe importáltam de itt megállt a tudományom.Tehát ráhúzom a sávra,aztán majd elválik.Még próbálkozom,köszi!
6. cypern (válaszként erre: 4. - Tengericsillag)
2008. ápr. 7. 11:43

Van egy spéci progi, könnyen kezelhető, és rengeteg effektet tud, csak nem tudom, letölthető-e, nézz utánna. A neve:

U-load studio

2008. ápr. 7. 11:31

Mit akarsz vele csináálni. Megvágni? Konvertálni?

Zenei aláfestést?


A movi makert nem kell letöltened, a windows alapból tartalmazza (általában). csak meg kell keresni.

Ez a progi úgy működik, hogy fájl, klip\video importálása. Ekkor apró darabokra vágja neked a filmet, és te egyesével beilleszted azokat a darabokat, amik kellenek az alsó sávra húzva.

Nagyjából ennyi, végén exportálás, és kész.

2008. ápr. 6. 21:37
köszi!megtaláltam,csak letölteni nem tudom.Béna vagyok hozzá. A sima Movie Maker megvan eredetileg a gépen.Azzal hogy tudnék levágni a videómból?
2008. ápr. 6. 08:29
Própáld meg a movie maker 2 nevű programmal.A microsoft.hu oldalon megtalálod.
2008. ápr. 6. 08:19

Sziasztok!Tudja-e vki?

Gépre feltöltött videómat hogy tudom szerkeszteni?Pl.a video elejéről letörölni 30 másodpercet.

Elöre is köszi!

2008. ápr. 6. 08:18
Videofelvétel szerkesztése.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook