Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem tetszenek a feltöltött szájú nők. fórum

Nem tetszenek a feltöltött szájú nők. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
dec. 27. 08:55
ez divat most!
nov. 28. 02:17
nekem sem
40. Nikice
nov. 24. 15:56

Egyszer egy ismerősöm ült mellettem, és kíméletlenül osztotta “ezeket a nőket”, hozzáteszem, fél órával előbb érkeznek meg a cicijei, mint ő maga, akkorákat csináltatott. Hagytam, hogy végig mondja, majd elmondtam, hogy két hete voltam…

Csak a túlzásokkal van baj szerintem. Némelyik tényleg előnytelen, es ordít, hogy “mű”, de talán ott az is a cél, hogy látszódjon.


Az is kicsit általánosítás, hogy komplexus, meg önértékelési zavar, mert a körmünk természetes színe sem piros, akkor a hajfestéssel is becsapjuk magunkat, meg a világot? Nem gondolnám, hogy ha túlzás nélkül alakítunk magunkon, mert attól jobban vagyunk, amögött rögtön lelki bajokat kell keresni (vagy ha van is, az beavatkozásokat mellőzők közt is van). Az ember természeténél fogva alakít magán, a környezetén, hogy örömet szerezzen magának. Nagyobb kérdés, hogy valóban megkapja-e utána az elégedettség érzését, vagy addikcióvá válik, és túlzásba esik, és azonnal egy másik “kijavítandó”” dolog üti fel a fejét.

39. tumbo2 (válaszként erre: 33. - Nancy Ann)
nov. 23. 09:05
a lányomé ilyen.én az anyámtól örököltem.de,ha fiatal koromban kirúzsoztam szép volt.mondta is egy pacák,hogy szívesen megkóstolná a rúzsomat.erre előkotortam a táskámból,tessék.
38. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Globus)
nov. 23. 09:02
mondjuk a világ legszebb nőét is odaadtam volna a Dolp Lungranért.egy férfi legyes férfias,ne szép,a nevét biztos rosszul írtam.
37. tumbo2 (válaszként erre: 36. - Tumbo2)
nov. 23. 08:58
főleg,mert nem volt különösképpen szép,de egy csinos ruha,smink csodákra képes.
36. tumbo2 (válaszként erre: 25. - Timycat)
nov. 23. 08:57
én egyszer a főnökömet dicsértem meg.tényleg nagyon csinos volt egy szép ruhában.tényleg tetszett.őszintén mondtam.
35. supin
nov. 23. 05:12
Nem szép.
nov. 23. 02:23
nekem se tetszik,de mindenki maganugye ez,hogy mit csinal a sajat testevel!
nov. 22. 22:09

Talán lehet esztétikusan is csinálni, “kacsas.gg” hatás nélkül, úgyhogy nem ítélem el.

Én sose csináltatnám, mert a szám azon kevés részeim egyike, amit szeretek magamon. Anyai örökségként telt, húsos.(Ha nem ilyen lenne, akkor sem töltetném szerintem, csak akkor mernék vörös rúzst használni.)

32. rockcica (válaszként erre: 7. - Ghost👻)
nov. 22. 21:47
🤣🤣🤣🤣🤣
31. Miss Angel (válaszként erre: 24. - Timycat)
nov. 22. 21:47

én sem tartom nagy szépséghibának a keskeny ajkakat,az enyémet sem töltetném soha,pedig keskenyedett az évek során.Jó nekem így is,nem olyan vészes,ami nagyon zavar azon változtatok,normális keretek között,de ennyi

és igazad van,az egészség az első,azt nem pótolja semmi

nov. 22. 21:45
Nem is a nőknek akarnak tetszeni valószínűleg...de szerintem is 90 százalékban túltolják. Ha valakinek szinte nincs szája extrém vékony, akkor megértem( ugyanez a csöcs) de akinek eleve normális ajka van azt nem . Főleg azt bírom amikor egy nő kacsapicsa szájat vagy luficicit csinál, de elálló fülét vagy a kapa fogát nem csináltatja meg...
29. Miss Angel (válaszként erre: 26. - Zakariás napja van)
nov. 22. 21:40
😆
28. Miss Angel (válaszként erre: 27. - Ágio8405)
nov. 22. 21:39

azt hiszem,Teosyal az anyag neve,mindkét orca töltve van,plusz a nasolabiális redő,ami az ajak mellett lefelé futó ránc.

Természetesen felszívódó anyag,hogy kinek meddig tart,teljesen egyénfőggő, anno másfél évet mondtak,de szerencsém van,mert nekem két és fél-három évig is kitart.

Ehhez az is kell,hogy megtalálják a neked megfelelő anyagot,mert sokféle van,sajnos nekem is töltöttek mással,ami idő elött felszívódott,de megtaláltuk az igazit szerencsére.

27. Ágio8405 (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
nov. 22. 20:59
Mivel töltötték és hova töltötték? Az mennyi időre szól?
nov. 22. 20:52

Mi a bajod a paplanszájjal?


[link]

25. timycat (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
nov. 22. 20:45

Szerintem is rengeteg gyönyörű nő van. Meg is szoktam jegyezni, hogy milyen szép ez a lány/nő.


Általában úgy néznek rám mintha bolond lennék 🤷‍♀️ mert egy nő hovy mondhat ilyet. De ami szép az szép, el kell ismerno.

24. timycat (válaszként erre: 23. - Timycat)
nov. 22. 20:39

nyavalya elővett. Onnantól úgy döntöttem nem ér annyit.


Nálam saját zsír nem jött volna szóba.

23. timycat (válaszként erre: 16. - Miss Angel)
nov. 22. 20:39

Nálam a száj az ami már fiatalon is elhanyagolható vastagságú. Ahogy öregszek rosszabb lesz.


Tetoválás és hialuronsavas töltés volt tervben, de valami immun

22. globus (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
nov. 22. 20:25
Férfiak jobban tetszenek.
21. tien (válaszként erre: 20. - 55Judit)
nov. 22. 20:22

Azért ezzel vitatkoznék🙂


Sajnos nem mindenkivel bánt a természet bőkezűen ,és ha lehet valamit tenni az ügy érdekében,miért ne?

Értem ezalatt ,hogy pl. egy horgas orrocskát "rendbe tenni".


Nekem a férjem tiltakozik minden plasztikai műtét ellen.

Ha nagyon elkezdenek lemászni az arcom ,én szívesen megemeltetném.De férjuram vétót jelentett be.

nov. 22. 18:42
Az én szememben mindenki úgy szép, ahogy a természet megalkotta.
19. tien
nov. 22. 18:30

Ha nagyon vékony "pengeszerű" szigorú ajkam lenne ,akkor töltetnék bele.

De még van benne anyag bőven (saját).

nov. 22. 14:15
Én egy valamit műtetnék meg magamon. Az orromat. Mert az arc beesik, az orr meg a fül meg megnő idővel. A természet még itt is ellenünk dolgozik. A többi részemet békén hagynám.
nov. 22. 14:07
Mint egy kifordított egy ujjas gumikesztyű. Pláne amekyikben implant van. Pedig a legtöbbjük rá se szorulna. Mert előtte is jól néztek ki.
16. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Timycat)
nov. 22. 12:34
Persze vannak esetek amikor valós a probléma és zavarja az illetőt 😣tudom milyen ez, nekem az arcomat kell tölteni, mert úgy néznék ki, mint egy múmia, annak is csufoltak egyesek, persze hogy lelkileg megviselt.... Nem tudtam vele együttélni, megcsinaltattam, azóta boldog vagyok és kB 10 évvel nézek ki fiatalabbnak.
nov. 22. 10:25

Nem tudom eldönteni láttam e szépet,,ami meg tepsiszáj az nyilvánvalóan nem szép.

A túlzások ugye.

Nem rég,láttam egy leányzót,,a zebra túloldalán állt,,(3 sáv) és onnan is virított a giga műszempilla.🙄🤣

14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Globus)
nov. 22. 10:18
miért nem.aki szép,az szép,szebb,mint a legtöbb férfi.szerintem a Vénusz születése a legszebb kép.persze ez nem az jelenti,hogy nő jobban kellett volna,mint egy pasi.el is hánytam volna magam.
13. globus
nov. 22. 10:09
Nekem a nők se tetszenek, úgy általában.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook