Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gépi testkezelésről szeretnék kérni saját tapasztalatokat-fogyás fórum

Gépi testkezelésről szeretnék kérni saját tapasztalatokat-fogyás (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 3. 00:03
Sziasztok!Hallott valaki,vagy próbálta valaki a Lipo Lézer Dióda testkezelést?
2010. febr. 27. 16:53
Köszi! Igen, valamelyik kipróbálásra kerül, ha lesz eredmény, beszámolok róla!
18. pethoevi (válaszként erre: 17. - Gordonka)
2010. febr. 26. 19:19

Szió!

Nem ismerem igazán ...nekünk mindig azt tanították,h amikor törik a dolgokat az már nem jó...Nem igazán tudom,h mit törnek,és lesz-e utána véraláfutásod.Ha ez olyan eljárás,ami után lesz,akkor csak azt tudom mondani,h nekünk azt mondtak,az nem igazán jó.Ezt a másikat azért merem ajánlani,mert szemmel láttam az eredményt...De ha gondolod,próbáld ki mindkettőt!És amelyik jobban tetszik,azt válazd!Amit én ismerek azért is jobb,mert ott a kezelés alatt nincs izzadás,mert belsőleg érik el a hőt...nem tudom,a másik milyen.

17. Gordonka (válaszként erre: 15. - Pethoevi)
2010. febr. 26. 17:32

Deréktől lefelé :)))))))))

Köszi, igen, utánanézek, még árakat nem is figyeltem, mert most bejött egy másik ötlet, nem tudom, esetleg ismered-e ezeket: alphamins (kapszula szerű gépben méregtelenítés, melyet kétfée zsírtörés követ (lipolysis és ionophorézis), majd valami hasprés-csizma és drainage (nyirokútmasszázs). Jó sokat kérdezek, de hátha ismered őket :) Köszi szépen még egyszer a segítséged!!!

16. pethoevi (válaszként erre: 14. - IßyOO7)
2010. febr. 25. 22:47

hali!

én csak a lent említett gépet ismerem,azt is csak azért merem ajánlani,mert személyesen láttam bemutatót,és szemmel látható volt a különbség (pl,mikor fenéken mutatták,először megcsinálta az egyik oldalt,és össze tudtuk hasonlítani a még nem kezelt oldallal)

15. pethoevi (válaszként erre: 13. - Gordonka)
2010. febr. 25. 22:45
Szerintem elképzelhető,h ugyanaz,e ha odatelefonálsz (mert pl. jó az ár),biztosan megmondják!És mennyiért találtál kezelést?Melyik testrészedet kezeltetnéd?(bocsi,ha sokat kíváncsiskodok...)
2010. febr. 25. 21:45
Sziasztok!És a Hypoxi trainerről tudtok vmi jót írni?Én is testkezelés(ek)re készülök,de fogalmam nincs,melyiket próbáljam először!
13. Gordonka (válaszként erre: 12. - Pethoevi)
2010. febr. 25. 21:24
Budapesten. Nézegettem a szalonokat, de nyirokmasszázs helyett vákummasszázst írnak, na itt újabb bizonytalanság: ez ugyanaz, mint a nyirok, vagy valami egészen más? :)
2010. febr. 25. 19:21
Sikerült amúgy szalont találnod?Melyik városban keresel?
11. pethoevi (válaszként erre: 10. - Gordonka)
2010. febr. 25. 19:20

Neeeem!!!

Ha megnézed a neten,látsz képet a gépről.A nagy fejjel csinálják a testkezelést,abban van pár golyó,ami kibocsájtja az ultrahangot (asszem).Ezzel masszírozzák az adott területet,közben időnként lézerrel nézik,h elérte-e a zsírsejtek hőmérséklete a 42 fokot (ne ijedj meg,ez csak belső hő).Ha elérte,akkor készen van,és a nyirokmasszázs úgy működik,h belebújsz egy hát hogy is mondjam,olyan,mint egy szkafander,és ez fejt ki nyomó érzést,mintha masszíroznának!Teljesen jó lesz,meglátod!Remélem,segítettem,és ha rászánod magad (szerintem egy próbát mindenképp megér),beszámolsz a tapasztalatokról!!!

10. Gordonka (válaszként erre: 9. - Pethoevi)
2010. febr. 25. 13:03
Köszi szépen a válaszod. Ez egy fájdalmas kezelés?
9. pethoevi (válaszként erre: 8. - Gordonka)
2010. febr. 24. 18:23

írd be a google-ba,h pollagen-regen,és kiad egy pár szalont.Érdemes válogatni,mert változó az ár!!!Válaszd ki a legjobbat(de érdemes megkérdezni a legolcsóbbiktól,h benne van-e a nyirokmasszázs!Azt ne hagyd,h kispórolják,mert az a lényege,h elvezetik a megolvadt zsírt a nyirokba,és így kiürül a szervezetből!Ragaszkodj hozzá!És készülj,h akkor lesz igazán hatásos,ha 3 liter vizet megiszol naponta!!! :-)

Jó alakformálást!

8. Gordonka (válaszként erre: 7. - Pethoevi)
2010. febr. 24. 18:12
Köszönöm, utánanézek, erről még nem hallottam. Annyi féle gépi kezelés van, és mind ugyanazt ígéri...
7. pethoevi (válaszként erre: 5. - Gordonka)
2010. febr. 24. 17:10

Jól van,jól van,itt vagyok,de nem tudtam fejből a gép nevét.Utánanéztem,és nekünk a POLLOGEN-REGEN-t mutatták be...

Nem tudom,h találsz-e esetleg neten üzletlistát arról,h hol dolgoznak ezzel...de ha van időd,érdemes keresni,mert ez tényleg azonnal látványos!!!És azt mondták,h Pesten 10-13 ezer körül van egy kezelés,de persze ahhoz,h fasa legyen,eleinte heti egyszer érdemes,szinten tartáshoz szerintem havi egyszer-2szer is elég...Remélem,segítettem...

2010. febr. 24. 10:12
Várom a tapasztalatokat továbbra is.
5. Gordonka (válaszként erre: 4. - Pethoevi)
2010. febr. 22. 21:54
Köszi, de pont azt nem írtad, hogy mi ennek a gépnek vagy kezelésnek a neve, tehát hogy kell keresni a kozmetikában ezt a kezelést?
2010. febr. 22. 21:20

helló!

én csak egyszer próbálta,de igazból kúrában és rendszeresen hatékony,viszont szerintem azonnal látványos!

plusz,én kozmetikusként végeztem,és tanultunk erről,bemutatót is láttunk élőben,közülünk kezeltek emberkéket!!!Az ultrahanggal 42 fokra melegítik a zsírsejteket,ezáltal folyósítja meg és a kezelés után nyirokmasszázzsal kiüríti a testből!Szerintem egy próbát megér!!!Amelyik géppel nekünk előadtak,egy kezelés 10 körül van,de testrész függő!Szerintem fogyásra fel!

És sokan sportolók is alkalmazzák,mert a naracsbőrre is hatásos,ami ugye sporttal nem tüntethető el véglegesen!

2010. febr. 22. 20:53
Ez jó kérdés engem is érdekelne, főleg valami ultrahangos zsírbontás vagy nemis tudom mi. Ha ismeri valaki megírhatná!
2010. febr. 22. 20:50
Ha jártatok gépi kezeléseken, és fogytatok, vagy másképp javult a helyzet, szívesen venném, ha írnátok róla. Milyen jellegű kezelésre jártatok és milyen eredménnyel? Érdekel, hogy érdemes-e járni, vagy ez is csak a reklámról szól... természetesen nem csodát várok tőle, de kiegészítésnek jó, vagy még annak sem?
2010. febr. 22. 20:48
Gépi testkezelésről szeretnék kérni saját tapasztalatokat-fogyás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook