Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kozmetikusok!!! Melyik a legjobb termékcsalád testkezeléshez és azon belül is melyik termék? fórum

Kozmetikusok!!! Melyik a legjobb termékcsalád testkezeléshez és azon belül is melyik termék? (tudásbázis kérdés)


8. Veronika27 (válaszként erre: 7. - Ankapanka)
2009. nov. 3. 21:47
Én csináltam a Wiener aromaterápiás fáslizást. Nagyon hatásos, ellenben drága, manapság pedig nem fizetik meg...
2009. nov. 3. 16:00
Egyik kozmetikus ismerősöm csinálja a fáslizást. Az alap készlet kb. 100.000 ft.- és szerintem ugyanazt a hatást lehet elérni, mint egy olcsóbb krémmel (LSP fahéjas gél) és fóliázással.
2009. okt. 14. 14:51
Szaisztok! Köszi a választ, ha valakit érdekel, stellával 7 kezelés alatt 6 centi a popsiból egy olyan nőnél aki 56 kiló, 163 centi, 97ről 91re. Ez elég jó :) a fahájas gél szuper :) A fáslizás érdekelne, de nem tudom pontosan mi az :)
2009. okt. 7. 09:32
Szia! Az Afrodita termékeket tudom ajánlani, vagy pedig ami drága, az az aromaterápiás fáslizás. Én szeretem a Stellás cuccokat, de testkezelőt még nem próbáltam.
2009. okt. 6. 17:59
Szia! Köszi, mi is Ilcsivel dolgozunk, tényleg jó arcra, de tesre nincs igazán jó temékük. Sajnos. Ezért érdekelne a Stella, sok jót hallottam róla.
2009. okt. 6. 17:53

Szia!


Bár én nem vagyok kozmetikus, de az Ilcsi termékeket tudom ajánlani!

Több kozmetikusnál is jártam, akik használják!

A neten tudsz is róla olvasni!

www.ilcsi.com

2009. okt. 6. 17:49
Szaisztok! Aki tus tanácsot adni hogy melyik a legjobb termék testkezeléshez, vagy termékek, az írjon, és ami még érdekel az a Stella, azon belül is az olívás. KÖSZI :)
2009. okt. 6. 17:48
Kozmetikusok!!! Melyik a legjobb termékcsalád testkezeléshez és azon belül is melyik termék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook