Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Saját szám vagy gépi lottó? fórum

Saját szám vagy gépi lottó? (beszélgetős fórum)


2016. júl. 5. 21:22
saját és hozzá 2 gépi:)
21. fehérke111 (válaszként erre: 10. - Freddy36)
2016. ápr. 6. 09:51
Szegény embert hagytad volna aludni... :-)))
20. fehérke111 (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2016. ápr. 6. 09:49

Nem biztos, hogy függőségről van szó :-) Én sokáig fix számokkal játszottam,(ha eszembe jutott) hogy ne kelljen időt tölteni a vacillálással. Nagyon sokszor volt kettesem, aztán meguntam, hogy mindig figyelni kellett, és akkor még volt olyan lehetőség, hogy a szelvényre felírhattuk a nevet, címet, és kipostázták a nyereményt - attól kezdve így csináltam, ki is küldték rendesen. Egyszer csak kaptunk egy értesítést, hogy be kell menni személyesen a Lottóirodába, mert 40 000,- Ft feletti nyereményt a szabályzat szerint nem postázhatnak ki! Akkor megnéztük a szelvényt, négyesem volt!!!

Ja, én is a család születési számait tettem meg - és ekkor látszott, hogy bizony Ratkó-gyerekek vagyunk :-))) Azon a héten rengeteg négytalálatos volt, uram kíváncsiságból utána nézett: még a harmadát sem érte el az előző időszakok négytalálatos nyereményeinek az összeg :-))) Ettől függetlenül mi nagyon örültünk, igen jól jött az az összeg!

Aztán ment is a cukkolás: ha a gyerek amolyan elrugaszkodott (értsd: túlságosan "költségigényes") ötlettel állt elő, apja rögtön vigyorogva rávágta, hogy "Anyádnál reklamálj, miért nem húzta be az ötödik számot is" :-)))

2016. ápr. 6. 07:04
nem lottozok.
2016. márc. 18. 07:04
Ritkán lottózom, de akkor saját számmal.
17. mmacus
2016. márc. 18. 05:18
Nem lottózom.
16. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Fogaskérdés)
2016. márc. 18. 03:11
....én pedig hetente 1x 1 süti áráért agyon izgulom magam !
15. forrest2010 (válaszként erre: 14. - Fogaskérdés)
2016. márc. 18. 03:11
....pedig hetente 1x 1 süti áráért agyon izgulom magam !
2016. márc. 17. 22:49
Saját számmal mondom ki, hogy még soha nem nyertem a lottón :)
2016. márc. 16. 17:23
Ja, még kettesem sem volt soha.
2016. márc. 16. 17:22
Én nagyon ritkán lottózom, de ezeken az alkalmakon saját számokkal, amik nem fixek.
11. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Kuvancsi)
2016. márc. 16. 14:11

Valamikor hajdanán saját és fix számokkal játszottam , volt egy 4-esem , 4 szelvénnyel 1 variációt / időszámítás előtt / akkor még 5 ft volt 1 lottó és a férjem azért szurkapiszkált , honnan volt 20 ft-om ?! mert neki az volt hihetetlen ! :) mivel sose volt pénzem !

Mostanába csak 2 lottóval , azt is telefonon játszom , úgy vagyok vele , annyit egy sütire is elköltenék hetente és az még hízlal is , de nyerni azóta se nyertem csak 2 találatosakat .

2016. márc. 16. 12:53

Én csak néha lottózom,általában a család születési számait ikszelem be,meg mikor mi jut eszembe... Huszonakárhány éve volt egy 3-as,akkor jól fizetett. Pár éve vettem megint egyet,a család születési számait ikszeltem be,elfelejtettem feladni(itthon töltöttem ki),egy kicsit felállt a szőr rajtam...kihúzták mind az 5 számomat...közvetlen amellett,amiket én írtam! Belegondoltam,hogy mi van,ha véletlenül mellette is ikszelek... néha több oszlopot szoktam tölteni,variálok.…☺De nem vagyok a rabja!Párom pedig megálmodta az első 3 számot,de felköltöttem,mert horkolt...kihúzták...!!Azóta is hallgatok,hogy mi a francnak költöttem fel!!☺

Keresztapám fix számokkal játszott,neki 4-ese lett,az is szép pénz volt anno,rendberakták a házukat belőle.

9. 70c6cee9f9 (válaszként erre: 7. - 1abbb5d144)
2016. márc. 16. 12:06
Még mindig jobb mintha a gyerek arra színez..és nem fogadják el a nyerőt.
2016. márc. 16. 11:53
Évekig játszottam saját fix számokkal, aztán a nagyapám által rámhagyott fix számokkal. Nem mertem abbahagyni. Aztán letettem, megszabadultam a rabságból. Azóta hol saját, hol gépi számokkal játszok, de már sokkal kevesebbet költök lottóra, mint régen a sok fix számmal.
7. 1abbb5d144 (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2016. márc. 16. 10:10
Megertem. Egy ismerosom egyszer veletlenul nem adta fel. Kihuztak.
6. kuvancsi (válaszként erre: 5. - Babyapocakban)
2016. márc. 16. 10:00
En is igy latom higy a fix szamokkal jatszo emberek igen csak rabok :)
2016. márc. 16. 09:57

Tekintve a nyerési esélyeket, inkább egy befőttesüvegbe gyűjteném a lottó árát.


Van ismerősöm, aki fix számokkal játszik. 10-20 éve a rabja. Nem bírja abbahagyni, fél, hogy kihúznák a számait.

Szóval a fix számokkal veszélyesebb, mert erősebb függőséget okoz.

4. kuvancsi (válaszként erre: 3. - Lusza)
2016. márc. 16. 09:55

Ha ha ha ez jo volt ;)

Nem a nyeresi eselyeket akarom firtatni csak erdekell hogy ki milyen szamokkal jatszik.

Amugy nem rendelkezem fix szamokkal ha jatszom es a kave mar megvolt :)

3. lusza (válaszként erre: 2. - Kuvancsi)
2016. márc. 16. 09:47

Szerinted ha valaki a saját számaival nyert, az mennyiben befolyásolja a te saját számaiddal a nyerési esélyeket?

Igyál inkább egy kávét. :)

2016. márc. 16. 09:25

Kinek hanyas talalata volt mar?

Gepi szamokkal nyert vagy sajattal?

Miota lottoztok?

2016. márc. 16. 09:21
Sajat szammal erdemes lottozni vagy gepivel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook